چگونه در اينستاگرام لايک بگيريم؟

چگونه در اينستاگرام لايک بگيريم؟

 

لايک گرفتن در اينستاگرام

اينستاگرام در چند سال اخير منبع درآمد خوبي براي مردم جهان شده است. اما کسب درآمد از اينستاگرام کار آساني نيست و براي اينکه يک صفحه اينستاگرام درآمدزايي داشته باشد، بايد تعداد فالوورها و لايک هاي پست هاي خود را افزايش دهيد.

به طور کلي، هرچه تعداد لايک‌هاي شما در پست‌ و استوري اينستاگرام بيشتر باشد، پيج شما توسط اينستاگرام محبوب‌تر مي‌شويد. با رشد و بالا رفتن آمار پيج، صفحه شما به افراد بيشتري نشان داده خواهد شد. با اين کار کسب درآمد از اينستاگرام با فالوور کم هم امکان پذير خواهد بود.

رشد ارگانيک را مي توان با برخي تکنيک ها در شبکه اجتماعي به دست آورد. به دست آوردن لايک در اينستاگرام يکي از راه‌هاي دستيابي به ديد بيشتر در اينترنت است، اگرچه تعداد لايک‌ها ديگر در اپليکيشن موبايل نمايش داده نمي‌شود. يکي از معيارهايي که الگوريتم‌هاي شبکه اجتماعي براي نمايش پست‌ها در صفحه اصلي استفاده مي‌کنند، تعداد دفعاتي است که کاربران از پروفايل‌هايي که دنبال مي‌کنند، پست‌ها را لايک کرده‌اند.

پست‌هاي اکانت‌هايي که بيشترين تعامل را دارند معمولاً همان پست‌هايي هستند که ابتدا ظاهر مي‌شوند، به همين دليل است که گرفتن لايک فالوورهاي خود بسيار مهم است.

کساني که مي‌خواهند به صورت ارگانيک در شبکه اجتماعي رشد کنند، مي‌توانند از تکنيک‌هايي مانند توليد محتواي خاص، استفاده از هشتگ‌ها براي دستيابي به پروفايل‌هاي مختلف، پست کردن در زمان‌هايي که کاربران فعال‌تر هستند و راه‌هاي ديگر استفاده کنند.

در اينجا هفت نکته وجود دارد که مي تواند به شما کمک کند لايک بيشتري در اينستاگرام داشته باشيد. شايان ذکر است در دستورالعمل هاي شبکه اجتماعي استفاده از ربات ها يا ابزارهاي خارجي براي اين منظور که ممکن است باعث تنبيه کاربر شود را مجاز نمي داند. بنابراين، بهترين راه براي افزايش تعداد لايک، استفاده از ويژگي هاي خود اينستاگرام است.

در زماني که مخاطبان شما فعال هستند پست کنيد

دانستن زماني که اکثر فالوورهاي شما در شبکه اجتماعي فعال هستند، جايگزين خوبي براي دريافت لايک بيشتر در نشريات شما است. کاربران حساب‌هاي تجاري يا سازندگان به اطلاعات فعاليت دنبال‌کنندگان دسترسي دارند.

براي اين کار کافيست به پروفايل خود دسترسي داشته باشيد، بر روي "اطلاعات" کليک کنيد، تب "عمومي" را باز کنيد، در پايين صفحه، مي توانيد جزئياتي مانند ساعت هر روز از هفته که فالوورهاي شما معمولا از اينستاگرام استفاده مي کنند را مشاهده کنيد. پر استفاده ترين دوره ها و پست هاي خود را براي آن لحظات برنامه ريزي کنيد.

علاوه بر اين، اينستاگرام همچنين زمان هايي را که افراد معمولاً با پروفايل شما ارتباط برقرار مي کنند را نمايش مي دهد. براي اين کار نيز لازم است به اطلاعات موجود در حساب کاربري خود دسترسي پيدا کرده و بر روي “Activity” کليک کنيد. شبکه اجتماعي بهترين زمان دسترسي و تعامل فالوورهاي شما با انتشارات شما را نشان مي دهد.

از هشتگ ها به درستي استفاده کنيد

هشتگ ها براي گرفتن لايک از افرادي که هنوز پروفايل را فالو نکرده اند بسيار استفاده مي شود. با اين حال، در صورت استفاده بيش از حد يا نادرست، کاربر ممکن است به دسترسي مورد نظر خود دست پيدا نکند و حتي نشريه را به عنوان هرزنامه طبقه بندي کند.

 ايده آل اين است که حداکثر 9 کلمه کليدي بنويسيد که محتواي پست شما را نشان مي دهد، بنابراين افراد علاقه مند به موضوع آن را دوست داشته باشند و بتوانند نمايه شما را دنبال کنند. علاوه بر اين، بهترين مکان براي استفاده از هشتگ ها در کپشن نيست، بلکه در نظرات انتشارات شما است.

سعي کنيد تمامي کار ها بصورت طبيعي باشد تا از بلاک شدن در اينستاگرام جلوگيري کنيد. هر رفتار غيرعادي در اينستا ميتواند با محدود و يا بلاک شدن روبرو شود.

حتما پست بگذاريد

تغذيه پروفايل خود با پست هاي معمولي نيز براي دريافت لايک بيشتر بسيار مهم است. نمايه هايي با به روز رساني کم معمولاً فالوور و در نتيجه لايک ها را از دست مي دهند. به اين ترتيب، ايده آل اين است که برنامه اي از پست هاي هفتگي، ترجيحا در زمان هاي مشابه ايجاد کنيد تا فالوورهاي شما به ديدن محتواي شما عادت کنند. از ابزار Creator Studio فيس بوک براي برنامه ريزي محتوايي که منتشر مي شود استفاده کنيد.

در يک موضوع سازمان يافته سرمايه گذاري کنيد

داشتن يک فيد سازمان يافته با عکس هاي زيبا و هماهنگ مي تواند توجه فالوورهاي احتمالي را به پروفايل شما جلب کند. روي تکنيک‌هاي سازمان پست سرمايه‌گذاري کنيد، مانند پست‌هاي مشابه بر اساس رديف، رنگ، موزاييک، طرح‌دار با حاشيه و غيره.

 از برنامه‌هايي استفاده کنيد که به شما امکان مي‌دهند فيد خود را با پست‌ها تجسم کنيد و به اين فکر کنيد که آيا زيبايي‌شناسي براي کاربراني که از حساب اينستاگرام شما بازديد مي‌کنند جذاب است يا خير. مهم است که محتوا را طوري برنامه ريزي کنيد که فيد شما به هم نريزد و دقيقاً آنچه را که پروفايل اينستاگرام شما مي خواهد منتقل کند نشان دهد: محصولات مارک دار، محتواي خاص يا عکس هاي شخصي.

بدانيد که مخاطب چه چيزي را مي پسندد و محتواي خاص را ارسال کنيد

در نمايه برندتان، کسب‌وکارهاي کوچک، شخصي يا اينستاگرام نکات خاصي مانند بازي‌ها و سريال‌ها، لايک‌ها به شما کمک مي‌کنند تا بدانيد که آيا افراد پست‌ها را دريافت مي‌کنند و محتوا را دوست دارند يا خير. هنگام دسترسي به اطلاعات پست هاي خود، تجزيه و تحليل کنيد، ببينيد کدام يک بيشترين تعامل را داشتند و سپس روي محتوايي با موضوعات مشابه سرمايه گذاري کنيد. به اين ترتيب، شانس دريافت لايک بيشتر پست هاي شما افزايش مي يابد.

مکان ها را اضافه کنيد

يکي از گزينه‌ها براي دستيابي به لايک‌ها و فالوورهاي تازه وارد در منطقه شما يا افرادي که به مکان‌هايي که بازديد کرده‌ايد، استفاده از موقعيت مکاني در پست‌ها است. با کليک بر روي آدرس يک نقطه توريستي، مغازه ها يا حتي شهرها، تمام پست هايي که مکان را اضافه کرده اند نمايش داده مي شوند.

پست هايي که بيشترين لايک را داشته باشند در ميان مرتبط ترين مطالب در موقعيت جغرافيايي نمايش داده مي شوند. براي استفاده از اين ويژگي، کافي است پس از نوشتن عنوان نشريه، روي «افزودن مکان» کليک کنيد.

مشارکت کنيد و پروفايل هاي ديگر را تگ کنيد

مشارکت با ساير پروفايل‌ها در اينستاگرام به شما کمک مي‌کند به افرادي دسترسي پيدا کنيد که قبلاً حساب شما را دنبال نکرده‌اند. اين ويژگي را مي‌توان با پروفايل‌هاي برندهاي کوچک، شرکت‌هاي سازنده محتوا انجام داد و براي لايک گرفتن از نشريات آنها، جالب است که هر دو پروفايل شريک پست‌هاي مشابهي مي‌گذارند و يکديگر را تگ مي‌کنند.

بنابراين، دنبال کنندگان اين دو حساب مي توانند به پروفايل ديگر دسترسي پيدا کنند، به محتوا علاقه مند شوند و تعامل را افزايش دهند.

https://integrativenutrition.liveeditaurora.com/blog/2019/02/21/setting-morning-routines

https://www.realgabinete.com.br/portalweb/Biblioteca/Apresenta%C3%A7%C3%A3o/emodule/781/eitem/85

https://www.tripadvisor.com/Profile/nicesmn

https://www.4shared.com/u/6SU0Ejwb/degixal568.html

https://disqus.com/by/nicesm5790/about/

https://www.ted.com/profiles/38044085/about

https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/show_user.php?userid=10921793

https://www.indiegogo.com/individuals/30204408

http://bioimagingcore.be/q2a/user/nicesm5790

https://list.ly/degixal568/lists

https://www.skillshare.com/profile/Nicesm5790-Nicesm5790/318212611

https://weheartit.com/nicesm5790

https://answerpail.com/index.php/user/nicesm5790

 

 

 

برچسب ها: چگونه,در,اینستاگرام,لایک,بگیریم؟,,
[ دوشنبه 7 آذر 1401 ] [ 19:34 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

آشنايي با انواع ريمل ها

ريمل چشم را ميتوان از محبوبترين ابزار زيبايي براي خانم ها در نظر گرفت که استفاده از آن بسيار راحت است که اثر در لحظه خوبي را ميگذارد. ريمل ميتواند مژه ها حجيم تر نشان داده و چشمان شما را زيباتر کند.

ريمل ها ميتوانند انواع مختلفي بسته به نوع، رنگ ماده و برس داشته باشند که اثرات مختلفي را برروي صورت و همين طور مژه ها دارند. در انتخاب ريمل بايد به نوع، رنگ چهره، چشم و حالت مژه ها آنرا انتخاب کنيد چراکه تاثير بسزايي در حالت چهره شما ميتواند بگذارد.

در ادامه قصد داريم تا شما را با انواع ريمل ها آشنا کنيم:

آشنايي با انواع ريمل ها

ريمل حجم دهنده يا Volume Mascara

اين نوع ريمل ها باعث ميشود تا مژه ها پرپشت تر نشان داده شوند. از آنجاييکه فرمول غليظ تري دارند و داراي ترکيبات پليمرهاي سيليکون يا موم هستند، باعث ميشود تا مژه پرپشت تري داشته باشيد.

ريمل حجم دهنده براي بانواني که مژه هاي نازک يا باحجم کم اما فاصله زياد است بسيار مناسب بوده، اينطور ريمل ها به خاطر داشتن برس تپل و ضخيم ميتوانند با يک حرکت درست حجم زيادي از ريمل را در تمام جهت هاي مژه بنشانند.

ريمل بلندکننده يا Lengthening Mascara

ريمل بلندکننده از موادي مثل الياف تشکيل شده که ميتوانند خودشان را به مژه چسبانيده تا مژه ها ظاهر بلندتري به خودشان بگيرند. در اينجور ريمل ها از فرمولي استفاده ميشود که بدون تجمع ريمل روي مژه، ميتوان چند لايه از آنرا روي هم زد که براي مژه هاي باحجم کافي اما کوتاه بهترين گزينه محسوب ميشود.

ريمل فر کننده وظيفه آنرا دارد که به مژه ها شکل بدهد و آنها را به سمت بالا هدايت کند. همانطور بالاتر گفتيم، ريمل فر کننده از پليمر و رزين تشکيل شده که به حفظ کردن فر مژه موقت خيلي کمک ميکند.

اگر خواهان اثر بيشتر هستيد بايد مقدار زيادي را به ريشه مژه بزنيد تا شکل بگيرد، اين ريمل براي بانواني که مژه هاي صاف و بدون حالت دارند ميتواند يک گزينه مناسب به حساب آيد.

ريمل ضدآب يا Waterproof Mascara

همانطور که از اسمش پيداست، اين ريمل دربرابر آب و عرق مقاوم بوده و نميگذارد تا اطراف چشم سياه بشود. ريمل ضدآب از موم و روغن هاي معدني تشکيل شده که اگر زياد عرق ميکنيد و پوست چرب داريد يا اهل گريه کردن هستيد! ميتواند يک گزينه مناسب براي شما به حساب آيد، چراکه استفاده از ريمل ضدآب باعث ميشود تا هاله سياه رنگ دور چشم تشکيل نشود.

ريمل هاي تقويتي

ريمل هاي تقويتي به حجم دادن معروف هستند و ميتوانند مژه را تقويت کرده، آنرا پرپشت و بلند کنند.

ريمل فيبري يا Fiber Mascara

با استفاده از ريمل هاي فيبري هنگام حرکت با مژه ها درگير شده و همه اطراف آنرا ميپوشاند.

ريمل جدا کننده ي مژه

اين محصول همه کاره به حساب مي آيد، چراکه هم حجم دهنده است و هم ضخيم کننده که عموما به عنوان ضدآب نيز عرضه و معرفي ميشود. باتوجه به اينکه غلظت و بافت هاي اين ريمل به طور کاملا مساوي روي مژه ها پخش ميشود، هر مژه به صورت جداگانه با فر زيبايي نشان داده شده و ظاهري زيبا را براي شما به ارمغان مي آورد.

ريمل اکليلي

ريمل هاي اکليلي در بازار به دو شکل پودري و مايع نيز موجود بوده که به طور مساوي روي مژه ها ميتواند پخش شده تا در يک نقطه جمع نشود. زماني که ميخواهيد براي مهماني از آنها استفاده کنيد، به راحتي ميتوان ظاهري زيبا و درخشان را داشته باشيد که رنگ هاي مختلفي هم دارد. 

ريمل هاي رنگي يا Colored Mascara

اگر قصد داريد تا آرايشي متفاوت داشته باشيد، کافيست تا به چهره خود يک ميکاپ بولد با ريمل هاي رنگي ايجاد کنيد. البته به اين موضوع هم توجه کنيد که مژه هاي پلک پايين راهم بايد بزنيد.

شکل برس آن ميتواند محل برخورد ريمل با مژه ها را نيز تعيين کند و براي افزايش حجم و ضخامت آن بايد برس ضخيم باشد و همين طور موهاي بيشتري نيز داشته باشيد. ريمل هاييکه عمل فر را انجام ميدهند، براي بالابردن مژه ها يک چوب منحني مانند نيز دارند.

اکثر برندهاي توليدکننده لوازم آرايشي براي ريمل بلندکننده، يک چوب باريک و مستقيم قرار ميدهند که شبيه به شانه است. در قسمتي از مژه که قصد برجسته کردن آنرا داريد بايد بيشتر ريمل بزنيد.

براي چشماني بازتر، ريمل را بايد در وسط چشمان خودتان زده و بيشتر براي بالا بردن مژه بايد ريمل را به گوشه هاي چشم بزنيد.

آشنايي با انواع ريمل باتوجه به ماده و ترکيبات آنها

انواع ريمل ميتواند بسته به موادي که داخل آن استفاده شده باشد فرق کند:

ريمل پودري

در ريمل پودري به آن چند قطره آب اضافه کرده و مژه هايتان را از ريشه تا سر آن رنگ ميکنيد، اين ريمل فورا روي مژه هاي شما نشسته و به گونه اي بنظر ميرسد که مژه مصنوعي گذاشتيد!

اين مورد براي زمانيکه عجله داريد يا ميخواهيد به جايي برويد خيلي به کار مي آيد ولي براي مراسم هاي بلند مدت اصلا مناسب نيست.

ريمل کرمي

با استفاده از ريمل هاي کرمي ميتوان حجم، سنگيني و عمق را درست کرد. اين نوع ريمل ميتواند به راحتي پخش شده و براي استفاده از آنها نيازمند ابزار نيز هستيد. ريمل هاي کرمي براي مژه هاي کم پشت مناسب بوده و بيشتر مژه ها را نشان ميدهد.

ريمل مايع

اينجور ريمل ها به راحتي پيدا شده و بيشتر بين بانواني که مژه هاي فِرشده دارند بيشتر رايج است. ريمل مايع خاصيت تيزکننده داشته و برخي از اين مدلها پخش ميشوند ولي در برخي ديگر ضدآب بوده و به هيچ عنوان پخش نميشوند.

2 اشتباه رايج در ريمل زدن

ريمل زدن اشتباهات مختلفي دارد، که اگر به آن توجه کنيد کمتر دچار خطا ميشويد:

ريمل زدن به روشهاي اشتباه

بسياري از خانم ها ابتدا قسمت بالايي مژه خود را شانه ميزنند، اين يعني استفاده از ريمل را از انتهاي مژه شروع کرده و اين موضوع باعث ميشود تا مژه سنگين بشود. در نتيجه اين عمل باعث ميشود تا حالت شکننده به خودش بگيرد.

زمانيکه استفاده از ريمل به ناحيه انتهايي مژه ميرسد، بايد خيلي مراقبت کنيد چراکه بخش هاي زيادي از مژه با ريمل پوشش دهي نميشود و عدم رعايت ترتيب باعث ميشود تا ريمل پخش شده يا چهره به سمت کثيف شدن برود.

عدم خشک کردن مژه

استفاده از ريمل نيازمند طي شدن مراحل خاص به خودش را دارد، اين مراحل براي آرايشي دلنشين و مطلوب مورد توجه قرار ميگيرد. خشک شدن مژه يکي از مراحل استفاده از ريمل به حساب مي آيد.

خشک کردن براي افرادي که مژه بلند دارند اهميت زيادي داشته و در صورتيکه به خشک کردن مژه بعد از ريمل زدن توجه نکنيد و به کار خودتان ادامه دهيد ممکن است شاهد نامرتب شدن ريمل و بروز لکه هاي سياه رنگ دور چشم باشيد.

ريمل خوب از کجا بخرم؟

اسکين بازار، فروشگاه اينترنتي جامع لوازم آرايشي و بهداشتي در ايران براي بانوان ايراني است که سعي دارد تا با ارائه محصولات باکيفيت و برند، نظر مشتريان خودش را در سراسر ايران عزيز جلب کند. جهت خريد ريمل خوب ميتوانيد به اسکين بازار مراجعه کنيد.

 

منبع : مووي  ناين

 

برچسب ها: آشنایی,با,انواع,ریمل,ها,
[ يکشنبه 6 آذر 1401 ] [ 17:26 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

آشنايي با انواع ريمل ها

ريمل چشم را ميتوان از محبوبترين ابزار زيبايي براي خانم ها در نظر گرفت که استفاده از آن بسيار راحت است که اثر در لحظه خوبي را ميگذارد. ريمل ميتواند مژه ها حجيم تر نشان داده و چشمان شما را زيباتر کند.

ريمل ها ميتوانند انواع مختلفي بسته به نوع، رنگ ماده و برس داشته باشند که اثرات مختلفي را برروي صورت و همين طور مژه ها دارند. در انتخاب ريمل بايد به نوع، رنگ چهره، چشم و حالت مژه ها آنرا انتخاب کنيد چراکه تاثير بسزايي در حالت چهره شما ميتواند بگذارد.

در ادامه قصد داريم تا شما را با انواع ريمل ها آشنا کنيم:

آشنايي با انواع ريمل ها

ريمل حجم دهنده يا Volume Mascara

اين نوع ريمل ها باعث ميشود تا مژه ها پرپشت تر نشان داده شوند. از آنجاييکه فرمول غليظ تري دارند و داراي ترکيبات پليمرهاي سيليکون يا موم هستند، باعث ميشود تا مژه پرپشت تري داشته باشيد.

ريمل حجم دهنده براي بانواني که مژه هاي نازک يا باحجم کم اما فاصله زياد است بسيار مناسب بوده، اينطور ريمل ها به خاطر داشتن برس تپل و ضخيم ميتوانند با يک حرکت درست حجم زيادي از ريمل را در تمام جهت هاي مژه بنشانند.

ريمل بلندکننده يا Lengthening Mascara

ريمل بلندکننده از موادي مثل الياف تشکيل شده که ميتوانند خودشان را به مژه چسبانيده تا مژه ها ظاهر بلندتري به خودشان بگيرند. در اينجور ريمل ها از فرمولي استفاده ميشود که بدون تجمع ريمل روي مژه، ميتوان چند لايه از آنرا روي هم زد که براي مژه هاي باحجم کافي اما کوتاه بهترين گزينه محسوب ميشود.

ريمل فر کننده وظيفه آنرا دارد که به مژه ها شکل بدهد و آنها را به سمت بالا هدايت کند. همانطور بالاتر گفتيم، ريمل فر کننده از پليمر و رزين تشکيل شده که به حفظ کردن فر مژه موقت خيلي کمک ميکند.

اگر خواهان اثر بيشتر هستيد بايد مقدار زيادي را به ريشه مژه بزنيد تا شکل بگيرد، اين ريمل براي بانواني که مژه هاي صاف و بدون حالت دارند ميتواند يک گزينه مناسب به حساب آيد.

ريمل ضدآب يا Waterproof Mascara

همانطور که از اسمش پيداست، اين ريمل دربرابر آب و عرق مقاوم بوده و نميگذارد تا اطراف چشم سياه بشود. ريمل ضدآب از موم و روغن هاي معدني تشکيل شده که اگر زياد عرق ميکنيد و پوست چرب داريد يا اهل گريه کردن هستيد! ميتواند يک گزينه مناسب براي شما به حساب آيد، چراکه استفاده از ريمل ضدآب باعث ميشود تا هاله سياه رنگ دور چشم تشکيل نشود.

ريمل هاي تقويتي

ريمل هاي تقويتي به حجم دادن معروف هستند و ميتوانند مژه را تقويت کرده، آنرا پرپشت و بلند کنند.

ريمل فيبري يا Fiber Mascara

با استفاده از ريمل هاي فيبري هنگام حرکت با مژه ها درگير شده و همه اطراف آنرا ميپوشاند.

ريمل جدا کننده ي مژه

اين محصول همه کاره به حساب مي آيد، چراکه هم حجم دهنده است و هم ضخيم کننده که عموما به عنوان ضدآب نيز عرضه و معرفي ميشود. باتوجه به اينکه غلظت و بافت هاي اين ريمل به طور کاملا مساوي روي مژه ها پخش ميشود، هر مژه به صورت جداگانه با فر زيبايي نشان داده شده و ظاهري زيبا را براي شما به ارمغان مي آورد.

ريمل اکليلي

ريمل هاي اکليلي در بازار به دو شکل پودري و مايع نيز موجود بوده که به طور مساوي روي مژه ها ميتواند پخش شده تا در يک نقطه جمع نشود. زماني که ميخواهيد براي مهماني از آنها استفاده کنيد، به راحتي ميتوان ظاهري زيبا و درخشان را داشته باشيد که رنگ هاي مختلفي هم دارد. 

ريمل هاي رنگي يا Colored Mascara

اگر قصد داريد تا آرايشي متفاوت داشته باشيد، کافيست تا به چهره خود يک ميکاپ بولد با ريمل هاي رنگي ايجاد کنيد. البته به اين موضوع هم توجه کنيد که مژه هاي پلک پايين راهم بايد بزنيد.

شکل برس آن ميتواند محل برخورد ريمل با مژه ها را نيز تعيين کند و براي افزايش حجم و ضخامت آن بايد برس ضخيم باشد و همين طور موهاي بيشتري نيز داشته باشيد. ريمل هاييکه عمل فر را انجام ميدهند، براي بالابردن مژه ها يک چوب منحني مانند نيز دارند.

اکثر برندهاي توليدکننده لوازم آرايشي براي ريمل بلندکننده، يک چوب باريک و مستقيم قرار ميدهند که شبيه به شانه است. در قسمتي از مژه که قصد برجسته کردن آنرا داريد بايد بيشتر ريمل بزنيد.

براي چشماني بازتر، ريمل را بايد در وسط چشمان خودتان زده و بيشتر براي بالا بردن مژه بايد ريمل را به گوشه هاي چشم بزنيد.

آشنايي با انواع ريمل باتوجه به ماده و ترکيبات آنها

انواع ريمل ميتواند بسته به موادي که داخل آن استفاده شده باشد فرق کند:

ريمل پودري

در ريمل پودري به آن چند قطره آب اضافه کرده و مژه هايتان را از ريشه تا سر آن رنگ ميکنيد، اين ريمل فورا روي مژه هاي شما نشسته و به گونه اي بنظر ميرسد که مژه مصنوعي گذاشتيد!

اين مورد براي زمانيکه عجله داريد يا ميخواهيد به جايي برويد خيلي به کار مي آيد ولي براي مراسم هاي بلند مدت اصلا مناسب نيست.

ريمل کرمي

با استفاده از ريمل هاي کرمي ميتوان حجم، سنگيني و عمق را درست کرد. اين نوع ريمل ميتواند به راحتي پخش شده و براي استفاده از آنها نيازمند ابزار نيز هستيد. ريمل هاي کرمي براي مژه هاي کم پشت مناسب بوده و بيشتر مژه ها را نشان ميدهد.

ريمل مايع

اينجور ريمل ها به راحتي پيدا شده و بيشتر بين بانواني که مژه هاي فِرشده دارند بيشتر رايج است. ريمل مايع خاصيت تيزکننده داشته و برخي از اين مدلها پخش ميشوند ولي در برخي ديگر ضدآب بوده و به هيچ عنوان پخش نميشوند.

2 اشتباه رايج در ريمل زدن

ريمل زدن اشتباهات مختلفي دارد، که اگر به آن توجه کنيد کمتر دچار خطا ميشويد:

ريمل زدن به روشهاي اشتباه

بسياري از خانم ها ابتدا قسمت بالايي مژه خود را شانه ميزنند، اين يعني استفاده از ريمل را از انتهاي مژه شروع کرده و اين موضوع باعث ميشود تا مژه سنگين بشود. در نتيجه اين عمل باعث ميشود تا حالت شکننده به خودش بگيرد.

زمانيکه استفاده از ريمل به ناحيه انتهايي مژه ميرسد، بايد خيلي مراقبت کنيد چراکه بخش هاي زيادي از مژه با ريمل پوشش دهي نميشود و عدم رعايت ترتيب باعث ميشود تا ريمل پخش شده يا چهره به سمت کثيف شدن برود.

عدم خشک کردن مژه

استفاده از ريمل نيازمند طي شدن مراحل خاص به خودش را دارد، اين مراحل براي آرايشي دلنشين و مطلوب مورد توجه قرار ميگيرد. خشک شدن مژه يکي از مراحل استفاده از ريمل به حساب مي آيد.

خشک کردن براي افرادي که مژه بلند دارند اهميت زيادي داشته و در صورتيکه به خشک کردن مژه بعد از ريمل زدن توجه نکنيد و به کار خودتان ادامه دهيد ممکن است شاهد نامرتب شدن ريمل و بروز لکه هاي سياه رنگ دور چشم باشيد.

ريمل خوب از کجا بخرم؟

اسکين بازار، فروشگاه اينترنتي جامع لوازم آرايشي و بهداشتي در ايران براي بانوان ايراني است که سعي دارد تا با ارائه محصولات باکيفيت و برند، نظر مشتريان خودش را در سراسر ايران عزيز جلب کند. جهت خريد ريمل خوب ميتوانيد به اسکين بازار مراجعه کنيد.

 

منبع : مووي  ناين

 

برچسب ها: آشنایی,با,انواع,ریمل,ها,
[ يکشنبه 6 آذر 1401 ] [ 16:46 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ماسک ورقه‌ اي

ماسک ورقه‌ اي

بسياري از افراد جامعه به ويژه خانم‌ها، براي محافظت از پوست خود و همچنين آبرساني، از انواع ماسک ورقه ‌اي استفاده مي‌کنند. انتخاب اين شيوه براي پاکسازي صورت، از گذشته‌هاي دور مرسوم بوده ولي اين ماسک‌ها را بايد محصول تازه برند‌هاي آرايشي و بهداشتي دانست.

a1_37a4.jpg

اين محصول منحصر به فرد برند‌هاي آرايشي، مواد مغذي را خيلي راحت به پوست صورت رسانده و در نهايت زيبايي را به افراد هديه خواهد داد. استفاده از اين محصول، با سختي همراه نبوده و همچنين هيچ نوع آسيبي به پوست صورت وارد نخواهد کرد.

ضرورت استفاده از ماسک‌هاي ورقه‌اي و دليل آن

در صورت استفاده از انواع ماسک‌هاي ورقه‌اي، مطمئنا فرد مصرف‌کننده وارد يک دنياي ديگري خواهد شد. اين محصولات لطافت، زيبايي، روشني و رطوبت را به پوست صورت هديه خواهند داد. با توجه به مزيت‌هاي بسيار آن، براي خريد ماسک ورقه ‌اي بايد عجله کرد. ماسک‌هاي ورقه‌اي انواع ويتامين‌ها، مواد معدني و آنتي اکسيدان را به پوست صورت انتقال داده و همچنين تاثير مثبتي بر جوان‌سازي پوست دارند.

برند‌هاي توليد‌کننده نوع ورقه‌اي ماسک‌ها، اين محصول پر کاربرد را در انواع مختلف و با کارکرد‌هاي متنوع توليد کرده‌اند. البته بيش‌تر اين محصولات کاربرد‌هايي مانند کنترل‌کننده جوش‌هاي صورت، مرطوب‌کننده پوست، روشن‌کننده و درمان منافذ پوست دارند.

عوامل موثر بر محاسبه قيمت ماسک

برند‌هاي توليد‌کننده لوازم و آرايشي بهداشتي در سراسر دنيا، ماسک‌هاي ورقه‌اي متنوعي را توليد و روانه بازار کرده‌اند. قيمت ماسک ورقه ‌اي نسبت به کارايي موثر آن بر پوست صورت، ارزان است. اما از اصلي‌ترين و مهم‌ترين عواملي که در تعيين قيمت ماسک‌هاي صورت، موثر هستند:

 • عملکرد و کارايي
 • شرايط آب و هوايي
 • برند
 • نوع ماسک
 • ميزان عرضه و تقاضا ماسک

آشنايي با ماسک ورقه‌ اي کره‌ اي و انواع آن

براي اولين بار کره‌اي‌ها بودند که استفاده از ماسک را بر روي پوست صورت به‌کار گرفتند. خانم‌هاي کره‌اي در بيش‌تر ساعات روز، ماسک‌هاي ورقه‌اي بر روي پوست صورت خود دارند؛ زيرا با اين کار به‌دنبال زيبايي هستند. آن‌ها براي جوان‌سازي پوست صورت خود، از انواع ميوه‌ها يا گياهان براي توليد اين محصول سود برده‌اند.

قدرت جذب ماسک ورقه‌ اي کره ‌اي، بسيار زياد بوده و البته اين مزيت، به دليل مواد استفاده شده در پارچه آن است. در اين مدل ماسک صورت، سرم يا محلول استفاده شده در آن خيلي راحت به پوست نفوذ خواهد کرد. ماسک‌هاي ورقه‌اي کره‌اي، براي اينکه سرم يا ماده محلول بهتر به پوست صورت نفوذ کند؛ از ? لايه تشکيل شده‌است.

از انواع ماسک‌هاي ورقه‌اي صورت کره‌اي، عبارت هستند از:

ماسک فويل

بهترين نوع ماسک صورت کره‌اي، ماسک فويل است؛ زيرا لايه بيروني آن، از تبخير شدن رطوبت پوست جلوگيري خواهد کرد. البته در آستر اين مدل ماسک، از متريال پنبه استفاده شده‌است.

هيدروژل

هنگام لايه‌برداري پوست صورت، از ماسک‌هاي ورقه‌اي هيدروژل استفاده خواهد شد؛ زيرا اين نوع از ماسک، مناسب اين کار است.

CUPRA

کارايي و عملکرد اين محصول، مانند ماسک پنبه‌اي است؛ البته تنها تفاوتي ميان اين دو ماسک صورت ورقه‌اي، شفاف‌تر بودن ماسک CUPRA خواهد بود.

ميکروفيبر

ماسک‌هاي ميکروفيبر، از ضخامت بيشتري نسبت به ماسک‌هاي پنبه‌اي برخوردار هستند. از مزيت‌هاي اين محصول، مي‌توان به سازگاري آن با محيط زيست و پوست صورت اشاره نمود.

ماسک زغال چوب

در اين نوع از ماسک صورت ورقه‌اي کره‌اي، پودر زغال را به شکل فشرده شده به کار گرفته‌اند. مهم‌ترين مزيت استفاده از اين محصول، پاک‌سازي پوست از تمام ناخالصي‌هاست.

ماسک پنبه‌اي

يکي از مهم‌ترين دلايل استفاده از اين مدل ماسک صورت، قدرت جذب بالاي آن است. البته اين محصول کره‌اي سبک، سفيدرنگ و صاف بوده و مانند پارچه ابريشم، نرم و لطيف است.

بيو سلولز

ماسک بيوسلولز، از قدرت چسبندگي بسيار بالايي روي پوست صورت برخوردار است. به همين دليل، اثر‌گذاري آن روي پوست بسيار خواهد بود.

خريد ماسک ورقه ‌اي و انواع آن

استفاده از ماسک‌هاي صورت و خريد آن، به دلايل بسياري زيادي توصيه شده است؛ زيرا افراد در صورت استفاده از اين محصول پرکاربرد، زيبايي و شادابي را براي پوست صورت خود به ارمغان خواهند آورد. عالي‌ترين راهکار براي باز گرداندن سلامتي، استفاده از اين محصول است.

 

متخصصان پوست براي استفاده و خريد ماسک‌هاي صورت، دلايلي بي‌شماري در نظر گرفته‌اند:

 1. آبرساني قوي
 2. روشن‌کنندگي
 3. کلاژن‌سازي پوست
 4. ليفت پوست صورت
 5. ضدلک و جوش

معرفي ماسک‌هاي ورقه‌اي پرطرفدار و خواص آن

آستر ماسک صورت ورقه‌اي، آغشته به مواد سرم‌مانندي بوده و شکل ظاهري آن دايره‌اي يا بيضي است. ماسک‌هاي ورقه‌اي از مزيت‌هاي بسياري مانند جوان‌سازي يا آبرساني پوست صورت برخوردار هستند. در ميان انواع ماسک‌هاي صورت، بسياري از آن‌ها طرفداران خاص دارند؛ از اصلي‌ترين آن‌ها، شامل ليست زير هستند:

ماسک ورقه‌اي آووکادو

در صورت استفاده از ماسک ورقه ‌اي آووکادو، شادابي به پوست صورت برگشته و جاي جوش‌هاي قديمي نيز، با گذشت زمان از بين خواهد رفت. از ديگر مزيت‌هاي استفاده از اين ماسک، مي‌توان به روشن‌کنندگي و مرطوب‌کنندگي بالايي آن در کنار آبرساني قوي اشاره کرد.

ماسک ورقه‌اي هيالورونيک اسيد

اين محصول را، بايد لايه بردار ضعيفي دانست. در صورت استفاده از ماسک هيالورونيک اسيد، پوست صورت از شر چين و چروک‌ در کنار تيرگي‌ها راحت خواهد شد. با استفاده از اين ماسک صورت ورقه‌اي پرطرفدار، به روشن شدن پوست کمک خواهد شد.

ماسک ورقه‌اي ويتامين سي

اصلي‌ترين مزيت استفاده از ماسک صورت ويتامين سي، روشن‌کنندگي پوست است. براي از بين بردن لک‌هاي صورت و کلاژن‌سازي نيز، بسيار تاثير‌گذار خواهد بود.

ماسک ورقه‌اي انار

با استفاده از اين نوع ماسک، پوست صورت صاف و روشن خواهد شد. ماسک انار يک آبرسان قوي، براي پوست بوده و در رفع خشکي آن، بسيار موثر است.

ماسک ورقه‌اي عسل

ماسک صورت عسل، جواني را به پوست باز خواهد گرداند. از مزيت‌هاي استفاده از ماسک عسل، تامين مواد مغذي و پاک‌سازي پوست خواهد بود.

استفاده از ماسک ورقه ‌اي ساده‌ترين و بهترين روش براي زيبا‌سازي، شادابي و تقويت پوست صورت است. بنابراين براي داشتن پوستي شفاف، زيبا و شاداب حتما از ماسک صورت ورقه‌اي استفاده کرده و آثار پيري مانند چين و چروک، را از بين ببريد. در صورت علاقه به استفاده از اين محصول منحصر به فرد پوست و خريد ماسک ورقه ‌اي به اسکين بازار مراجعه کنيد. در اين سايت انواع ماسک‌هاي ورقه‌اي صورت، با کيفيت بسيار بالايي براي خريد و انتخاب موجود است.

 

منبع  اکونا پرس

 

برچسب ها: ماسک,ورقه‌,ای,
[ يکشنبه 6 آذر 1401 ] [ 15:53 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

تفاوت ميلگرد با مواد ديگر

ميله هاي فلزي گرد از فولاد آلياژي، آلومينيوم، مس بريليوم، برنج، برنز، فيبر کربن، فولاد کربني، چدن، مس، فولاد ماراژينگ، نقره نيکل، نيکل، پلاستيک، فولاد ضد زنگ و تيتانيوم ساخته مي شوند. اين فلز در اندازه کامل و طول برش سفارشي موجود است. اگر به دنبال ميله گرد با اندازه مناسب هستيد، مي توانيد از ميله گرد استفاده کنيد.

تفاوت ميلگرد با مواد ديگر

اشکال فلزي ديگري نيز وجود دارد که شبيه ميله گرد هستند، از جمله ميله مته و شفت، اما چندين تفاوت اساسي بين اين محصولات وجود دارد. تفاوت ها مربوط به تلورانس ها و تکميل محصولات است. براي آشنايي بيشتر با اين تفاوت ها اينجا را کليک کنيد.

نوار گرد را مي توان به صورت آنلاين و در هر فروشنده فلزي خريداري کرد. مي توان آن را به مشخصات دقيق شما برش داد.

درجه بندي ميلگردهاي مختلف

 • ميلگرد ck45
 • ميلگرد mo40
 • ميلگرد 70cr2
 • ميلگرد st37
 • ميلگرد st52

انواع مختلف ميلگرد

ميله گرد فولاد آلياژي

ميلگرد فولاد آلياژي يک ميله فلزي استوانه اي و بلند است که کاربردهاي صنعتي و تجاري زيادي دارد. با قطر آن اندازه گيري مي شود.

فولاد آلياژي حاوي عناصر آلياژي مانند منگنز و نيکل است. اين عناصر استحکام، سختي و چقرمگي فلز را بهبود مي بخشد. عناصر اضافه شده، فولاد آلياژي را براي کاربردهاي صنعتي با تقاضاي بالا ايده آل مي کند.

ميله آلومينيومي گرد

ميله گرد آلومينيومي با قطر آن اندازه گيري مي شود.

به دليل نسبت مقاومت به وزن عالي، ميله گرد آلومينيومي اغلب در صنايع حمل و نقل، ساخت و ساز و هوانوردي استفاده مي شود.

ميله گرد برنجي

ميله گرد برنجي عمدتاً به دليل شباهت آن به طلا معمولاً براي اهداف تزئيني استفاده مي شود. همچنين به دليل کارايي و دوام بالايي که دارد معمولا براي ساخت آلات موسيقي استفاده مي شود.

اغلب در کاربردهايي که اصطکاک کم مورد نياز است استفاده مي شود. يک ميله برنجي گرد با قطر آن اندازه گيري مي شود.

ميله گرد برنز

يک نوار برنزي گرد با قطر آن اندازه گيري مي شود. برنز با رنگ طلايي مات مشخص مي شود. از آن براي ساخت مجسمه ها، آلات موسيقي و مدال ها و کاربردهاي صنعتي مانند بوش و ياتاقان استفاده مي شود. مزيت فلز برنز اصطکاک کم فلز آن است. به دليل مقاومت در برابر خوردگي، ميله گرد برنزي کاربردهاي دريايي نيز دارد.

يک ميله مسي گرد

يک ميله مسي گرد با قطر آن اندازه گيري مي شود. مس به دليل هدايت الکتريکي و حرارتي عالي، استحکام خوب، شکل پذيري خوب و مقاومت در برابر خوردگي در طيف گسترده اي از محصولات استفاده مي شود.

ميله ابزار گرد فولادي

ميله ابزار گرد فولادي با قطر آن اندازه گيري مي شود. سختي فولاد ابزار، مقاومت در برابر سايش، توانايي نگه داشتن تيغه، آن را به يک ماده رايج براي ساخت ابزار تبديل کرده است.

ميله گرد فولادي ملايم

يک ميله گرد از فولاد نرم با قطر آن اندازه گيري مي شود. کاربردهاي زيادي در بسياري از صنايع از جمله توليد، ساخت و ساز و تعمير دارد. جوش و ساخت آسان. ميله گرد فولادي ملايم را مي توان در اندازه هاي کوچک با قطر 1/4 اينچ و قطر 12 اينچ خريداري کرد.

ميله گرد فولاد ضد زنگ

يک ميله گرد فولادي ضد زنگ با قطر آن اندازه گيري مي شود. مقاومت آن در برابر خوردگي، لکه ها و زنگ زدگي آن را براي بسياري از صنايع و کاربردها مناسب مي کند. اين شامل معماري و ظروف پخت و پز مي شود.

ميله گرد ترانس

يکي از بهترين و جذاب ترين آرماتورها ميلگرد ترانس مي باشد که با توجه به نياز شما قابل سفارشي سازي مي باشد. اين آرماتور در مکان هايي که زيبايي سازه مورد نياز است استفاده مي شود. اين محصول زيبايي نهايي سازه را به ارمغان مي آورد و اگر زيبايي براي شما بسيار مهم است مي توانيد از اين مدل استفاده کنيد.

مزاياي انواع ميلگرد:

چرخه فولاد ضد زنگ: فولاد ضد زنگ ماده اي بادوام و کم تعمير و نگهداري است که اغلب کم هزينه ترين انتخاب در مطالعه هزينه چرخه عمر است. براي حفظ کيفيت زندگي بالا، محصولاتي که استفاده مي‌کنيد نه تنها بايد استانداردهاي عملکرد حرفه‌اي را داشته باشند، بلکه بايد داراي چرخه عمر طولاني، در کاربردهاي مختلف و سازگار با محيط زيست باشند.

مزيت استحکام به وزن: آنها داراي خواص سفت شوندگي هستند که در صورت استفاده فقط با دوبلکس هاي سرد کار شده با استحکام بالا، استحکام مواد قابل توجهي را به همراه دارد. اين به آن اجازه مي دهد تا در گريدهاي معمولي با ضخامت مواد کمتر استفاده شود که باعث صرفه جويي در هزينه مي شود.

مقاومت در برابر خوردگي: يکي از مزيت هاي اصلي محصولات فولادي ضد خوردگي مقاومت بالاي آنها در برابر خوردگي است که امکان استفاده در محيط هاي مختلف و همچنين در دما و فشار بالا و مقاوم در برابر آتش و حرارت را فراهم مي کند.

گريدهاي کم آلياژ در برابر خوردگي در شرايط جوي بالا مقاومت مي کنند، در حالي که گريدهاي آلياژي بالا مي توانند در برابر خوردگي در اکثر محلول هاي قليايي، اسيدها و محيط هاي حاوي کلريد مقاومت کنند.

بهترين انتخاب براي بيمارستان ها، آشپزخانه ها و کشتارگاه ها: قابليت تميز کنندگي آسان فولاد ضد زنگ آن را به اولين انتخاب براي شرايط سخت بهداشتي مانند بيمارستان ها، آشپزخانه ها و کشتارگاه ها تبديل مي کند. ميله گرد فولادي ضد زنگ يکي از بهداشتي ترين سطوح موجود است، زيرا هر غذايي که با سطح يا مواد تماس پيدا کند کثيفي يا باکتري را جذب نمي کند.

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و پايين: در دماهاي بالا، مقاومت در برابر آتش و گرما به اکثر گريدها کمک مي کند تا از لايه برداري و حفظ استحکام بالا جلوگيري کنند.

ميله گرد يک ميله فلزي استوانه اي و بلند است که کاربردهاي صنعتي و تجاري زيادي دارد. رايج ترين کاربرد منهول ها است. يک محصول معمولاً با اندازه گيري قطر آن اندازه گيري مي شود. قطر استاندارد از 1/4 اينچ تا 24 اينچ متغير است. سايزهاي ديگر ممکن است موجود باشد.

 

https://faheemkhatri.blogspot.com/2022/11/blog-post_4.html

https://sites.google.com/view/asdasdada-d-adsa-sdsd-fs/home

https://faheemkhatri4.weebly.com/home/4119095

https://medium.com/@narif67241/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%84%DB%8C%D8%A7%DA%98%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86-ad1e97f33aca

https://iqqstczuxp.wordpress.com/2022/11/05/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d9%85%db%8c%d9%84%da%af%d8%b1%d8%af-%d8%a2%d9%84%db%8c%d8%a7%da%98%db%8c-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%86/

https://www.liveinternet.ru/users/faheemkhatri4/post496163645/

https://www.evernote.com/shard/s356/sh/d0b48e8e-91f0-d3f1-9a42-cb8e73af38ab/fdf24dae35de61fdf7b18bbf0e8c8eee

https://app.box.com/s/2nof3k7b2lgdzkqw6bul806g2l0n11l5

https://telegra.ph/%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%87-%D9%88-%D8%B4%D9%81%D8%AA-11-05

https://diigo.com/0qk131

https://site-5606536-8612-8917.mystrikingly.com/blog/0217202022d

 

برچسب ها: تفاوت,میلگرد,با,مواد,دیگر,
[ جمعه 4 آذر 1401 ] [ 9:01 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

بيع کالا به کالا

فروش در لغت به معناي خريد و فروش است. عقد بيع نيز به معناي قرارداد مربوط به تجارت است که به موجب آن فروشنده يا مالک در ازاي دريافت پول يا مال، مالکيت کالا يا تجهيزات را به خريدار منتقل مي کند. در واقع عقد بيع همان قرارداد بين بايع و مشتري است و جنبه حقوقي دارد. مشکلات ناشي از اثبات بيع معمولاً مربوط به عدم علاقه طرفين در حين انعقاد قرارداد و انعقاد نادرست قراردادها مي باشد.

در اين مقاله از سايت نمايندگي مشهد، ضمن ارائه انواع بيع، به بررسي مدارک مورد نياز براي اثبات بيع و نکات مهم مرتبط با اين موضوع مي پردازيم، تا پايان مطلب با ما همراه باشيد.

انواع بيع از نظر زمان ارائه فروشنده يعني نوع ماده، کالا يا موضوع معامله و قيمت معامله شامل موارد زير است:

فروش نقدي: در اين نوع فروش، کالا و قيمت در زمان فعلي تحويل مي شود، يعني پس از انجام معامله، کالا بايد به خريدار تحويل داده شود و قيمت به فروشنده داده شود.

فروش اعتباري: در اين نوع فروش، فروشنده در حال انجام است و قيمت به تعويق افتاده است. يعني به محض عقد قرارداد بيع بايد کالا به خريدار تحويل داده شود اما مدت زمان تحويل ثمن به فروشنده با توافق طرفين تعيين مي شود.

بيع يا پيش فروش: در اين نوع بيع، ثمن به صورت «جاري» و قيمت فروش «حرکت» است که برعکس بيع است، يعني پس از انجام بيع، قيمت به فروشنده داده مي شود، اما بيع قيمت بعد از مدتي در اختيار خريدار قرار خواهد گرفت. امروزه شاهد اين نوع فروش در خريد آپارتمان هاي پيش فروش هستيم.

بيع کالا به کالا: اين نوع بيع با موارد فوق متفاوت است و براي تحويل کالا و قيمت با توافق طرفين مدت زماني تعيين مي شود و تحويل کالا و تحويل ثمن ممکن است. در زمان هاي مختلف رخ مي دهد.

طبق قانون مدني، شرط اتمام بيع، رضايت و قبول طرفين است، هر چند بيع کتبي نباشد. از طرفي قانون در نحوه انعقاد عقد بيع سخت گيري نمي کند و عقد بيع نيز به صورت شفاهي پذيرفته مي شود. در مواردي که بين خريدار و فروشنده اختلاف باشد و عقد بيع نوشته نشده باشد، اثبات بيع توسط دادگاه مشکل خواهد بود. براي تثبيت آسان فروش و جلوگيري از اين گونه مشکلات توجه به نکات زير در هنگام خريد و فروش ضروري است.

هنگام انجام معامله، اگر پول نقد به طرف مقابل مي دهيد، حتما رسيد بگيريد.

در هنگام خريد ملک با افراد آگاه ملک مشورت کرده و استعلام هاي لازم را در مورد ملک يا دستگاه مورد نياز انجام دهيد.

قرارداد بايد کتبي و رسمي باشد.

مطمئن شويد که شماره چکي که براي پرداخت صادر مي کنيد در قرارداد ذکر شده باشد.

در صورت وقوع فروش با افراد مورد اعتماد در محل مورد نظر حضور داشته باشيد.

براي اطمينان خاطر در انعقاد قرارداد لازم است با وکيل مجرب در اين زمينه مشورت کنيد و براي اين منظور مي توانيد به صفحه مشاوره رايگان وکيل مراجعه کنيد

 

 

https://social.msdn.microsoft.com/profile/daisy%20holte/

https://www.tumblr.com/certainkingdelusion

https://express.adobe.com/page/1BdDfJeSqvcN7/

https://www.pinterest.com/pin/1102115340036769630/

https://sites.google.com/view/vakilagah-com/home

https://androidiosapps24.car.blog/2022/11/05/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af/

https://edex.adobe.com/community/member/q715mcrJv

https://us.community.sony.com/s/profile/0054O00000AdbO4?language=en_US

https://myspace.com/daisyholte7

https://disqus.com/by/daisyholte7outlookcom/about/

https://en.gravatar.com/daisyholte7

https://www.ted.com/profiles/39545103/about

https://www.goodreads.com/user/show/157963886-daisy-holte

https://www.divephotoguide.com/user/DaisyHolte7

https://soundcloud.com/daisyholte7

https://medium.com/@daisyholte7

https://issuu.com/daisyholte7

https://daisyholte7.livejournal.com/profile

https://www.openstreetmap.org/user/Daisy%20Holte

.

 

برچسب ها: بیع,کالا,به,کالا,
[ پنجشنبه 3 آذر 1401 ] [ 9:35 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

انواع روش‌ کاشت درخت آلبالو

انواع روش‌ کاشت درخت آلبالو

يکي از خوشمزه‌ترين ميوه‌هاي تابستاني که طرفداران زيادي دارد، آلبالو است. درخت اين ميوه محبوب مي‌تواند به‌ راحتي در اکثر شرايط آب‌ و هوايي و مناطق به رشد خود ادامه دهد و محصولات لذيذي توليد کند. از اين‌ رو نيز کاشت درخت آلبالو بسيار رواج يافته‌ است و افراد زيادي اين درخت زيبا را در باغچه حياط يا باغ خود مي‌کارند. اگر قصد خريد نهال آلبالو را داريد با ما همراه باشيد.

به‌ طور معمول اين درخت را مي‌توانيد با استفاده از روش‌هاي مختلفي به‌ راحتي بکاريد. بنابراين اگر مي‌خواهيد اطلاعات بيشتري در رابطه با پرورش و نگهداري درخت آلبالو به دست آوريد، بهتر است به مطالب ذکر شده در ادامه مقاله نيز توجه کنيد.

روش کاشت درخت آلبالو بسيار متنوع مي‌باشد. از متداول‌ترين روش‌ها مي‌توان به روش کاشت بذر، پاجوش و پيوند اشاره کرد. آلبالوهاي معمولي به روش پاجوش کاشته مي‌شوند ولي آلبالو گيسي و مجارستاني به روش پيوند با آلبالو تلخ و پيوند شکمي توليد مي‌شوند. ارتفاع درخت آلبالو بين ? تا ?? متر است و بين ?? تا ?? سال بار مي‌دهد.

براي کاشت آلبالو چه در مقياس کوچک مانند حياط خانه و چه در ابعاد بزرگ‌تر مانند باغ، در مرحله اول اين نکته را در نظر بگيريد که فضا آفتاب‌گير خوبي داشته باشد و حداقل روزي ? ساعت نور خورشيد به آن محدوده بتابد، البته خاک و نوع آبياري هم مهم است.

تکثير درخت آلبالو

درخت آلبالو به روش‌هاي کاشت بذر، ازدياد پاجوش، قلمه زدن و پيوند تکثير مي‌شود. در بيشتر مناطق کشور ما تکثير درخت آلبالو از طريق قلمه و پيوند روي ديگر درختان آلبالو صورت مي‌گيرد. ميوه‌هاي درختاني که بر روي اين پايه‌ها قرار دارند داراي مرغوبيت فراواني هستند و ميزان سازگاري پايه و پيوندک نيز بسيار زياد است. آلبالو‌هاي بومي اغلب به روش پاجوش کاشته مي‌شوند و آلبالو گيسي و مجارستاني به روش پيوند با پايه محلب (آلبالوي تلخ) و پيوند شکمي تکثير مي‌شود.

https://alphanahal.ir/sour-cherry-seedlings/

کاشت درخت آلبالو به روش بذر

در اين روش، بذر آلبالو را در گلدان مي‌کاريد و در سرماي طبيعي زمستان يا يخچال قرار مي‌دهيد تا نياز سرمايي آن برطرف شود و جوانه بزند. اين روند بين ? تا ? هفته زمان خواهد برد.

براي کاشت درخت آلبالو به روش کاشت بذر در گلدان، بايد گلدان حاوي اين گياه در فضاي سرد نگهداري شود تا سرماي زمستاني به جوانه‌زني آن در بهار کمک کند. ? تا ? هفته کافي است تا نياز سرمايي اين گياه برطرف شود. همچنين اين نياز سرمايي را به طور مصنوعي در يخچال نيز مي‌توان برطرف کرد.

کاشت درخت آلبالو به روش هسته

بعد از کاشت بذر بيشترين روشي که براي کاشت درخت آلبالو از آن استفاده مي‌شود، روش کاشت هسته است که از ساير روش‌ها بسيار آسان‌تر مي‌باشد. در اين روش ابتدا هسته‌ي آلبالو را جدا کرده و هسته را مي‌شوييم تا گوشت آلبالو روي آن نباشد.

هسته‌‌هاي آلبالو را در ظرف شيشه‌اي که تا نصفه کود مرطوب وجود دارد قرار داده و روي آن را با کود مرطوب بپوشانيد و در ? درجه سلسيوس قرار دهيد و همواره آن را مرطوب نگه داريد و از خيس کردن لايه‌هاي آن جلوگيري کنيد.

بعد از تمام شدن خطر سرما هسته‌هاي آلبالو را در فضاي باز بکاريد به طوري که عمق گودال براي کاشت دو برابر طولش باشد سپس روي آن را ماسه بپوشانيد و از سخت شدن خاک روي آن جلوگيري کنيد تا مانع جوانه‌زني نشود. دو ماه کاملا خاکش را مرطوب نگه داريد. پس از دو ماه جوانه‌ها ظاهر مي‌شود.

کاشت نهال آلبالو از طريق پيوند

کاشت آلبالو؛ در برخي گونه‌ها مانند گونه‌هاي گيسي و مجارستاني از طريق پيوند انجام مي‌شود. در اين روش پيوند آلبالو تلخ و پيوند شکمي انجام مي‌شود و پس از برگ‌ريزان درخت در فصل پاييز، نهال به زمين منتقل مي‌شود.

کاشت درخت آلبالو از طريق پاجوش

در اطراف درخت آلبالو، پاجوش‌هاي زيادي مي‌رويد که مي‌توانيد با دقت دور آن‌ها را خالي کنيد، پاجوش‌ها را بدون صدمه زدن به ريشه جدا کنيد و  در گودال‌هايي که آماده کرده‌ايد اقدام به کاشت آلبالو، نماييد.

 

قلمه زدن درخت آلبالو چگونه صورت مي پذيرد؟

قلمه زدن يکي از متد هاي قديمي جهت گسترش گياهان است که درباره درختان ميوه بيشتر اتفاق مي‌افتد. طي اين روش، يکي از شاخه‌ هاي جوان توسط وسيله‌ تيز استريل شده از گياه مادر جدا مي‌شود و در شرايط ريشه‌دهي قرار مي‌گيرد. قلمه آلبالو بايد در محيط سرد قرار بگيرد و معمولا قلمه گياه را در فصل برگ‌ ريزان از ساقه اصلي جدا مي‌کنند. براي سرعت ريشه‌دهي مي‌توان از ويتامين‌ها و هورمون‌ها استفاده کرد و بهتر است در جعبه‌ها و يا گلدان‌هاي عميق فرآيند ريشه‌دهي اتفاق بيفتد.

سپس در فصل کاشت آلبالو، قلمه‌هاي ريشه‌دار را بايد در باغ يا باغچه غرس کرد.

کاشت از طريق نهال

اگر مي‌خواهيد در مدت‌ زمان سريع‌تري محصولات زيادي برداشت کنيد، بهتر است اقدام به کاشت نهال آلبالو کنيد. در نظر داشته باشيد بهترين زمان براي کاشت درخت آلبالو از طريق نهال، اواسط آبان‌ ماه تا اسفند ماه است.

پس‌ از تهيه کردن نهال آلبالو بايد آن را در عمق مناسبي از خاک بکاريد و در آخر نيز کار آبياري را انجام دهيد. دقت داشته باشيد نهال‌هاي آلبالو در اين روش بايد با فاصله 4 الي 6 متري از يک‌ديگر کاشته شوند تا بعداً رشد ريشه درخت دچار مشکل نشود و همچنين درختان بتوانند باروري بهتري داشته باشند.

کاشت درخت آلبالو: پرورش گياه يک ساله

روش ديگر براي پرورش درخت آلبالو اين است که به جاي خريد بذر اين گياه، گياه يک يا دوساله‌ي آن را خريداري کنيد و به اين نکته دقت کنيد که گياهي که انتخاب کرده‌ايد شرايط و محيط رشدش به محيطي که شما در نظر داريد پرورش دهيد نزديک باشد زيرا گياه به آن محيط عادت کرده است.

روش کاشت درخت آلبالو در اينجا به اين صورت است که خاک را به عمق ?? سانتي‌متر حفر کنيد و مقداري ماده‌ي آلي در انتهاي گودال قرار دهيد. ريشه‌ي گياه را داخل گودال قرار دهيد و سطح بالاي ريشه‌ي گياه را با خاک به طور کامل بپوشانيد و براي کاهش حرکات احتمالي مانند وزش بادهاي شديد بدنه‌ي آن را با طناب چند دور به دو ميله‌اي که اطراف آن قرار داديد محکم ببنديد.

خاک اطراف درخت را آبياري کنيد تا خاک آن سفت شود. بعد از آبياري به آن کود دهيد. کود را اطراف ريشه درخت بپاشيد. درخت آلبالو پس از کاشت، مراقبت زيادي نياز ندارد. اين گياه رطوبت و آب کافي از محيط اطراف خود دريافت مي‌کند اما در روزهاي خشک و بدون باران تابستان آن را بايد آبياري کنيد.

آيا پرورش درخت آلبالو در باغچه ممکن است؟

از آنجايي که آلبالو، درخت مقاومي است، در بهار جلوه‌اي بسيار زيبا دارد و ظرف ? تا ? سال به بار مي‌نشيند و از سوي ديگر کسي نيست که طعم آن را دوست نداشته باشد، بسياري‌ها علاقمند هستند تا در باغچه خانه اقدام به کاشت آلبالو، نمايند.

خب در پاسخ به اين سوال که آيا کشت آلبالو در باغچه ممکن است با خير، بايد گفت بله.

کاشت نهال آلبالو؛ پاجوش آلبالو، هسته و بذر در حياط خانه ممکن است تا کمتر از يک دهه ديگر بتوانيد از ميوه‌هاي خوشمزه درخت خانه‌تان بستني يخي يا مرباهاي خوشمزه درست کنيد.

احداث باغ آلبالو

آب و هوا: آب و هوا، عمدتا دما، مهم ترين عامل موثر بر توزيع جغرافيايي درختان آلبالو است، به طور کلي درختان در تابستان هاي طولاني و گرم و يا جايي که درجه حرارت در زمستان براي دوره هاي کوتاه مدت بالا مي باشد رشد خوبي دارند. درختان آلبالو جوان به طول روز طولاني به طور مستقيم خوب پاسخ مي دهند اما با افزايش سن اين پاسخدهي صورت نمي گيرد. درجه حرارت بسيار کم در زمستان ممکن است جوانه ها،شاخه هاي انتهايي را از بين ببرد.

خاک: درختان آلبالو را در يک طيف گسترده اي از انواع خاک رشد مي کنند که به خوبي زهکشي شده است. در بسياري از مناطق مهم کشت آلبالو خاک غالب لومي شني يا ديگر خاک هاي شني است که معمولا خاک رس در قسمت زيرين قرار دارد. از آنجا که خاک رس سنگين تر اغلب به اندازه کافي خشک است، خاک سبک تر براي آلبالو ارجح تر است. خاک که بي آب هستند و بيش از حد خشک مي باشند براي درختان آلبالو نامطلوب مي باشد. بطور متوسط خاک حاصلخيز به نتايج بهتري نسبت به خاک بسيار بارور دارد.

فاصله درختان در کاشت

گاهي اوقات ارقام کوچکتر، مانند English Morello، در فاصله ?/? تا ?/? متري از هم کاشته مي شوند. حداقل فاصله براي اکثر ارقام آلبالو ? متر است. فاصله ممکن است به ?/? متري هم افزايش يابد اگر خاک مناسب براي رشد درخت است، به ويژه براي ارقام قوي مانند ‘Montmorency. سيستم مربع به طور کلي در کاشت درختان آلبالو استفاده مي شود. با اين حال، سيستم کانتور را بايد در برخي مناطق در نظر گرفت که در آن خطر فرسايش خاک وجود دارد. کاشت کانتور معني کاشت هر رديف از درختان در همان سطح و يا در يک خط منحني با درجه انحراف خفيف همراه است که آب به آرامي حرکت مي کند. در کاشت کانتور، بايد حداقل فاصله حدود ?/? متر بين رديف ها باشد.

خاک مناسب رشد نهال آلبالو چيست و بايد چه ويژگي‌هايي داشته باشد؟

خاکي که براي کاشت نهال آلبالو؛ مناسب است بايد سبک باشد و از طرف ديگر زهکشي مناسبي هم داشته باشد. در عين حال، خاک بايد رطوبت و مواد معدني را حفظ کند و ريشه گياه را در بربگيرد. بهترين نوع خاکي که براي باغ آلبالو بسيار کاربرد دارد خاک لومي لست. تلفيق خاک لومي رسي با خاک برگ و افزودن کود به آن، شرايط ايده‌آلي براي رشد آلبالو فراهم مي‌ کند.

فصل مناسب کاشت آلبالو چه فصلي است؟

درخت آلبالو از نهال هاي علاقمند به سرما است که در سرماي زمستان آسيب نمي‌بيند و توان مقابله با آن را دارد. بنابراين بهترين زمان کاشت نهال آلبالو از اواسط آبان ماه تا نيمه اسفند ماه است.

درختان آلبالو بايد در اسرع وقت پس از حفر گودال کاشته شود براي جلوگيري از از بين رفتن درختان جوان. در صورت امکان، درختان در پاييز کاشته شوند. در مناطقي که زمستانهاي بسيار سخت دارند، کاشت بهار بهتر است. در عرض هاي جغرافيايي مياني که در آن زمستان نسبتا خفيف هستند، کاشت پاييزه معمولا ترجيح داده شده است و در مناطقي که در آن آب و هواي معتدل است. درختان بايد قبل از کاشت به طور کامل در خواب باشند براي جلوگيري از رشد جوانه. رشد جوانه قبل از کاشت معمولا تلفات در نهال را افزايش مي دهد. شخم زدن و يا ديسک عميق معمولا لازم است. جاييکه در آن فرسايش يک مشکل بالقوه است، تنها يک نوار ? متري در رديف درخت آماده مي شود. از آنجا که آماده سازي خاک با محل و خاک نوع متفاوت خواهد بود، بايد توصيه هاي محلي را دنبال کرد.

درخت آلبالو بعد از چند سال ميوه مي‌دهد؟

درخت آلبالو در شرايط مناسب بعد از سه تا پنج سال توليد ميوه مي‌کند. معمولا ميوههاي آلبالو در شاخه‌هاي يک ساله رشد مي‌کنند و هرچه از عمر درخت مي‌گذرد ميوه‌دهي آن کم مي‌شود. در حدود ??? روز بعد از گلدهي و در آمدن شکوفه‌هاي آلبالو، ميوه اين درخت مي‌رسد. اگر ارقام بومي آلبالو را براي کاشت درخت آلبالو در خانه انتخاب کرده‌ايد، زمان گلدهي نيمه دوم فروردين و زمان رسيدن ميوه اوايل تيرماه است و شما مي‌توانيد از خواص آلبالو‌هاي دست پروده خودتان نهايت استفاده و لذت را ببريد.

مراقبت از درخت آلبالو

خاک: براي کاشتن درخت آلبالو بايد از خاک  سبک و مرغوبي استفاده کنيد تا بتواند به خوبي رشد کند. آلبالو  خواستار خاکي شور و قليلي است ما بهترين خاک براي رشد آن خاک هاي لموني رسي است. يکي از مواد معدني اي که اين درخت به آن احتياج دارد و بايد حتما در خاک آن بشد تا درخت از آن تغذيه کند پتاس است که به رشد بهتر گياه کمک مي کند و از سرما زدگي جلوگيري مي کند

 آب :نياز آبي آلبالو مانند گيلاس است، اما با اين تفاوت که آلبالو نسبت به گيلاس به خشکي مقاوم تر است. آلبالو به دليل دارا بودن ريشه هاي بلند که تا پنج متر مي رسد نمي تواند آب  از ريشه ها عميق تر جذب کند مخصوصا در فصل تابستان بايد آبياري به صورت منظم و عمقي انجام شود. درختان آلبالو به خاک هاي غرقاب حساس هستند و نبايد بيش از حد آبياري شوند.

نور:وجود نور مستقيم آفتاب حداقل به مدت ?-? ساعت براي درختان آلبالو لازم است. اگر درخت آلبالو را در مکاني به دور از نور بکاريد ميوه توليد نمي‌کنند که اگر هم توليد کند ترش مزه است. در واقع وجود نور مستقيم آفتاب باعث شيرين شدن ميوه مي شود.

هرس :نکته ديگري که در مورد کاشت درخت آلبالو بايد بدانيد اين است که درخت آلبالو احتياج به هرس کردن ندارد مگر اينکه شاخ و برگ هاي آن دچار آسيب و شکستگي شده باشد.

https://alphanahal.ir/

 

 

برچسب ها: انواع,روش‌,کاشت,درخت,آلبالو,
[ يکشنبه 15 آبان 1401 ] [ 15:26 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

انتخاب کيسه خواب

انتخاب کيسه خواب

 

در اين مقاله در مورد انتخاب کيسه خواب هر آنچه که بايد در مورد انتخاب و خريد کيسه خواب بدانيد را به شما خواهيم گفت. براي انتخاب کيسه خواب مناسب بايد يک سري اطلاعات اوليه و کلي در مورد کيسه خواب پيدا کنيد. پس از مطالعه اين مقاله، اين اطلاعات را وارد کنيد تا بتوانيد کيسه خواب مناسب خود را انتخاب و خريداري کنيد. .

اگر اهل کوهنوردي يا طبيعت گردي و کمپينگ هستيد، بي شک يکي از لوازم ضروري و ضروري که بايد هميشه در سفرها و برنامه هاي خود به همراه داشته باشيد، کيسه خواب مناسب و ايده آل است. خواب کافي و آرام در طول سفر باعث شادابي و لذت هر چه بيشتر از سفر مي شود و يکي از لوازمي که در اين زمينه بسيار موثر است وجود کيسه خواب مناسب با توجه به شرايط محيطي و دمايي منطقه است. . . و همچنين فصل سفر

به طور کلي، چندين عامل کلي براي انتخاب کيسه خواب وجود دارد. مهمترين چيز دماي کيف است. نوع روکش يا روکش کيسه خواب و در نهايت شکل ظاهري آن به صورت جداگانه بررسي خواهد شد.

https://did.li/J76YH

   https://mub.me/bvsi

 https://llk.dk/s0lvgy

دماي کيسه خواب:

دماي کيسه خواب مهمترين و اساسي ترين نکته در انتخاب کيسه خواب است. برخلاف تصور عموم، کيسه خواب ها گرما توليد نمي کنند. وظيفه کيسه خواب حفظ دماي بدن است. کاربر بايد تحمل دماي بدن خود را در نظر بگيرد. با توجه به مسافرت و شرايط آب و هوايي منطقه بايد کيسه خواب را انتخاب کنيد.

براي مثال نمي توان براي سه فصل طبيعت گردي از کيسه خواب براي کوهنوردي در زمستان و بالعکس استفاده کرد. زيرا کيسه خواب ها داراي عملکرد و محدوده دمايي قابل استفاده متفاوتي هستند و هر کيسه خواب را مي توان در شرايط مناسب استفاده و استفاده کرد.

استانداردهايي براي محاسبه دماي کيسه خواب وجود دارد که يکي از مهم ترين آنها استاندارد EN 13537 مي باشد که به طور کلي طبق اين استانداردها دماي کيسه خواب به سه سطح و اين سه سطح درجه حرارت تقسيم مي شود. بستگي به طبيعت کوه ها، جنگل ها و بيابان ها و ... توسط خود شرکت مقايسه، به دست آمده و ادغام شده است به جدول اطلاعات تمامي کيسه خواب ها. با مشاهده اين پارامترهاي دما، کاربر مي تواند ثبات دماي کيسه خواب را مشاهده کند و راهنماي مناسبي براي کاربر است.

نکته مهم ديگر اين است که زنان نسبت به مردان تحمل کمتري نسبت به سرما دارند، به همين دليل کيسه خواب ها به گونه اي ساخته مي شوند که از وضعيت جسماني زنان قدرداني مي کنند.

دماي راحتي: دماي آسايش در کيسه خواب دماي سالمي است که بدن کاربر متوجه دماي بيرون کيسه خواب يا دماي محيط نمي شود، يعني دما دمايي است که زن معمولاً در آن مي ايستد. شبي آرام و راحت را در کيسه خواب سپري کنيد.

محدوديت: دماي محدود که در کيسه خواب هاي ديگر به آن دماي متقاطع نيز مي گويند، در اين دما فرد احساس سرما يا گرماي محيط مي کند، اما مي تواند خوابي آرام و راحت داشته باشد. در برخي از تعاريف، دماي آستانه دمايي است که در آن مرد مي تواند به مدت 8 ساعت در کيسه خواب راحت بخوابد و با وجود اينکه دماي پايين محيط را احساس مي کند از خواب بيدار نشود.

افراطي: اما دماي شديد که در برخي از کيسه خواب ها به آن درجه خطر نيز مي گويند، در اين دما فرد دماي بيرون را احساس مي کند و بدن در برابر دماي محيط محافظت چنداني ندارد، در تعاريف ديگر درجه حرارت شديد بيشتر است کم يا حداقل. دماي طبيعي بدن يک زن زير شش ساعت خواب شبانه است.

به طور خلاصه، بدن يک فرد مي تواند دو درجه افت فشار را تحمل کند. اما نمي تواند از اين بيشتر شود هيپوترمي زماني اتفاق مي افتد که دماي بدن به 35 درجه سانتيگراد برسد.بدن فرد مي تواند تا 6 ساعت کمترين دما را تحمل کند بدون اينکه دچار هيپوترمي شود. بنابراين در خريد کيسه خواب با اين ويژگي نيازي به توجه به دما نيست.

 

https://www.4shared.com/u/mPiD3qH3/DellaMata5.html

https://www.indiegogo.com/individuals/30077419

https://www.mixcloud.com/DellaMata5/

https://www.liveinternet.ru/stat/xiaomicity.com/

https://unsplash.com/@dellamata5

https://www.evernote.com/shard/s544/sh/6bf59f52-3e17-1aea-c0a6-c5d4d59f7e32/b80a989da629ddb61139981f3f194ffe

https://3dwarehouse.sketchup.com/user/b721d45e-1cb8-4a30-9bd4-8b4824952586/Asha-R

https://giphy.com/channel/DellaMata5

https://www.fanfiction.net/u/15546667/

https://seekingalpha.com/user/57087801/comments

https://www.spreaker.com/user/16703489

https://justpaste.it/435o7

https://www.atlasobscura.com/users/dellamata5

https://disqus.com/by/dellamata5/about/

https://8tracks.com/dellamata5

 

 

 

برچسب ها: انتخاب,کیسه,خواب,
[ جمعه 13 آبان 1401 ] [ 6:51 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

چه نوع عکسي با چه نوع قاب عکسي تناسب دارد؟

چه نوع عکسي با چه نوع قاب عکسي تناسب دارد؟

يادتان باشد براي عکسهاي خانوادگي و عکس هاي مهم از قابهاي ساده و يکپارچه استفاده کنيد، اين کار به بيننده القا مي کند که  تاثير عکس شما از قاب، ديوار، ميز و تمامي عناصر اطرافش بيشتر است.

بهتر است براي عکس هاي خانوادگي شلوغ با رنگ هاي گرم و تند از قاب با رنگ ملايم و يا خنثي استفاده کنيد و براي عکس هاي خلوت تر و يا عکس هايي با رنگ هاي  سرد و يا خنثي از قاب هايي با رنگ هاي گرم استفاده کنيد. عکس هايي که از نظر اندازه بزرگ تر هستند را عقب تر و مرکز تر و عکس هاي که از نظر اندازه کوچک تر هستند را در اطراف و جلوتر قرار دهيد.

لازمه ي قاب عکس در منزل شما

با پيشرفت تکنولوژي، اکثر افراد عکس هاي خود را داخل لپ تاب، گوشي و … نگه داري مي کنند، حضور عکس با قاب عکس زيبا و مدرن در خانه نعمتي محسوب مي شود.اگر فضاي دنجي در خانه داريد بهتر است با قرار دادن  يک ميز پر از قاب عکس هاي ساده که از نظر شکل و رنگ هماهنگ باشند، يک گالري کوچک خانوادگي ايجاد کنيد. اين فضا جان مي دهد براي قرار دادن عکس نسل هاي مختلفي از خانواده و عکس هايي که شما را به خاطرات شيرين گذشته مي برد. و در آخر ميخواهيم شما رو با نکاتي مهم در انتخاب قابعکس آشنا کنيم.

نکاتي براي انتخاب قاب عکس

 1. لازم نيست براي انطباق عکس با قاب، رنگ هاي خاصي در عکس را ملاک قرار دهيد. به جاي آن، سعي کنيد که تناليته کلي عکس با قاب عکس همخواني داشته باشد.
 2. يک قاب عکس روشن را براي هنرهاي ساده و طبيعي انتخاب کنيد. همچنين در نظر داشته باشيد که قابهاي تيره، مناسب تصاوير رسمي و شيک هستند.
 3. قاب را متناسب با دکوراسيون فعلي اتاق در نظر بگيريد. اين امر، نسبت به هماهنگي عکس و قاب اهميت بيشتري دارد. قاب عکسي را انتخاب کنيد که دکوراسيون فعلي را کامل ميکند.
 4. توجه داشته باشيد که رنگ قابعکس، به رنگ ديوار شباهت نداشته باشد.  در غير اينصورت  اثر هنري نميتواند به طرزي برجسته و ممتاز، خود را نشان دهد.
 5. رنگ غالب تصوير بايد با رنگ قاب تفاوت داشته باشد. در صورت تشابه اين دو، قاب بيشتر از عکس خودنمايي خواهد کرد و تصوير به چشم نخواهد آمد.

 

اميدواريم با ارايه اين مقاله توانسته باشيم نظر رضايت شما را جلب کنيم . و از همه مهم تر اينکه مقاله فوق مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

آندسته از کاربراني که سوالي در ذهنش مانده که در اين مقاله جواب آنرا دريافت نکردن .ميتوانند در قسمت نظرات اين مقاله از کارشناسان خبره  مجموعه بپرسند . تا در حد توانايي پاسخ سوالات کاربران را بدهيم.

راهنماي سايز براي انواع قاب عکس جديد

اولين پارامتري که در مورد بررسي سايز انواع قاب عکس جديد بايد بررسي کنيد اينکه آيا قاب عکس قرار است براي عکس هاي معمولي استفاده شود و يا يک قطعه هنري خاص در آن قرار بگيرد.سايز پهناي پاسپارتو اهميت زيادي دارد و در سايز عکس تاثير مي گذارد در مدل هاي جديد از انواع قاب عکس نياز به رعايت سايز پاسپارتو است و مي بايست نوع پاسپارتو نيز مشخص شود.سايز فريم در واقع همان سايز بيروني قاب عکس بوده و به طور کلي بر اساس موقعيت عکس و پهناي آن ارزيابي مي شود. انتخاب يک فريم با ضخامت ? سانتي متر براي انواع قاب عکس جديد ديده مي شود و اندازه بيروني قاب عکس نيز شامل ?? در ?? است و البته که ضخامت ? سانتي متري نيز وجود دارد که شامل اندازه ?? در ?? خواهد بود. وقتي صحبت از سايز عکس است در واقع همان اندازه فضاي خالي موجود در قاب عکس مدنظر است.

 

عمق فريم از ديگر مواردي است که بايد بررسي کنيد اگر بخواهيد يک قطعه هنري ضخيم را داخل قاب قرار دهيد بايد به عمق فريم دقت کنيد.

 

براي خريد قاب تابلو مي توانيد از سايت اينترنتي قاب نقاشياستفاده کنيد. ابعاد قاب عکس ها بر اساس نياز شما تغيير مي کند. قاب عکس چندتايي جديد با توجه به متريال به کار رفته سنجيده مي شود. شما مي توانيد با سفارش به مرکز قاب سازي قاب نقاشي محصولي با کيفيت خريداري کنيد.

 

آمار خريد قاب عکس خالي و همينطور قاب بزرگ ديواري در چند ماه اخير بسيار بالا است. دقت کنيد که خريد قاب عکس به صورت اينترنتي روشي ارزان، مطمئن و رضايت بخش است.

مرکز فروش عمده قاب عکس در تهران

مرکز فروش عمده قاب عکس در تهران شما ميتوانيد به خريد قاب عکس داشته باشيد در صورتي که مشتري عمده هستيد و قصد خريد قاب عکس در تيراژ بالا هستيد، با ما تماس بگيريد. ما در اسرع وقت در مرکز فروش عمده قاب عکس در تهران، سفارش شما را آماده نموده و با احترام تقديم حضورتان مي نماييم.

ممکن است قاب هاي مد نظر شما، چوبي و يا pvc  باشد. رنگ بندي محصولات توليدي لابراتوار قاب نقاشينيز از چهار رنگ: سفيد، بژ، قهوه اي و مشکي مي باشد. مجموعه لابراتوار قاب نقاشيدو توليدي که (يکي واقع در شرق تهران و ديگري واقع در غرب) مي باشد را مديريت نموده و روزانه براي تهران و شهرستان هاي مختلف ارسال دارد. لازم به ذکر است، براي مشتريان عمده تخفيف 30 درصدي در نظر گرفته مي شود.

براي خريد قاب عکس ساده مي توانيد، به مراکز فروش رفته و قاب مد نظرتان را تهيه نماييد؛ ولي چنانچه جنس با کيفيت و با زيبايي منحصر به فرد مي خواهيد، مي توانيد، در اولين فرصت از نمونه قاب عکس ساده موجود در سايت لابراتوار قاب نقاشيديدن فرماييد و با انتخاب و سفارش هر يک از آن ها، درب منزل تحويل بگيريد. شما مي توانيد با آسودگي خاطر نسبت به جنس و کيفيت و البته هزينه آن خريد خود را انجام دهيد.فروشگاه لابراتوار نور قائم، مرکز فروش قاب عکس در تهران بوده و آماده دريافت سفارش ها و خدمت رساني به شما مشتريان عزيز مي باشد

يکي از بهترين و ايده آل ترين گزينه ها جهت زيبا سازي محيط خانه، استفاده از قاب عکس به عنوان قاب دکوراتيو خواهد بود. گزينه اي شيک و مدرن که مي ‌تواند براي تزيين اتاق هاي مختلف خانه شما مناسب باشد.فروش عمده قاب عکس امروزه آن‌چه افراد را به خريد تشويق مي‌کند کيفيت و مرغوبيت کالا مي‌باشد. مجموعه قاب نقاشي با داشتن سال‌ها سابقه فعاليت در فروش عمده قاب عکس؛ توانسته است مشتريان زيادي را به خود اختصاص دهد.

اين مجموعه با دارا بودن انواع مدل قاب عکس در طرح‌ها و رنگ‌هاي مختلف؛ نظر افراد زيادي را به خود جلب کرده است. طرح‌ قاب عکس‌هاي شيک و فانتزي؛ کلاسيک؛ سنتي؛ سلطنتي؛ مدرن و …. از جمله قاب عکس‌هايي است که در اين عکاسي به فروش مي‌رسد. اين قاب عکس ها با تصاوير فانتزي و جذاب مي توانند قاب مناسبي براي عکس هاي شما باشند. اين نوع قاب ها براي تزيين اتاق کودکان بسيار مناسب است و داراي طرح هاي جذاب و زيبا مي باشد. طرح هاي اين قاب ها معمولا اشکال هندسي خاصي دارد که با هر سبک دکوراسيوني تناسب ندارداين قاب عکس ها با تصاوير فانتزي و جذاب مي توانند قاب مناسبي براي عکس هاي شما باشند. اين نوع قاب ها براي تزيين اتاق کودکان بسيار مناسب است و داراي طرح هاي جذاب و زيبا مي باشد. طرح هاي اين قاب ها معمولا اشکال هندسي خاصي دارد که با هر سبک دکوراسيوني تناسب نداردبراي فروش قاب عکس ساده و چوبي، بايد براي مشتري واضح کنيم که هر نمونه قاب، با هرکيفيتي براي يک تصوير خاص است. همچنين ممکن است که قاب براي تصويري با محتواي کلاسيک بخواهيد که در لابراتوار قاب نقاشيقاب هاي متناسب با عکس مد نظر شما را پيشنهاد مي دهيم.

قيمت قاب کردن عکس

قيمت قاب عکس با توجه به نوع آن فرق داره با توجه به نوع و مدل قاب عکس؛ قيمت قاب کردن عکس نيز متفاوت مي‌باشد. برخي افراد عکس‌هايي را که خود از طريق موبايل يا دوربين عکاسي گرفته‌اند؛ براي چاپ کردن و قرار دادن آن در قاب به عکاسي مراجعه مي‌کنند. برخي افراد با حضور در عکاسي اقدام به گرفتن عکس مي‌کنند. ممکن است عکس به مناسبت ازدواج؛ تولد فرزند؛ شروع مدرسه سال جديد؛ عکس خانوادگي و …. باشد. بنابراين سايز عکس تاثير مستقيمي در انتخاب قاب عکس و قيمت قرار دادن آن در قاب دارد.شما براي قيمت قاب کرد عکس بايد ابتدا به صفحه چاپ عکس ما مراجعه کنيد و هزينه چاپ عکس در بياريد و سپس اقدام به تخمين قاب عکس و چاپ عکس کنيد

راهنماي انتخاب قاب عکس شيک و مدرن

تصاوير و عکس هاي موجود در خانه اعم از مناظر و عکس هاي خانوادگي مي توانند به عنوان يک خاطره در ذهن انسان ثبت شوند. علاوه بر اين مي توانيد تصاوير را در قاب عکس شيک و مدرن نگهداري نماييد. داشتن قاب عکس مدرن و زيبا به حدي مهم است که امروزه کمتر مکان ‌هايي وجود دارند که با وارد شدن به آنجا يک نمونه قاب عکس را نتوانيد مشاهده نماييد. اين قاب عکس ها مي توانند با تصاوير خانوادگي، مناظر طبيعي، اشخاص، کوه، جنگل يا درياها و ساير موارد مزين شوند.

نکات مهم هنگام خريد قاب عکس شيک و مدرن

چنانچه قصد خريد قاب چوبي عکس شيک و مدرن را داريد رعايت نکاتي مي تواند به شما کمک کند تا بهترين گزينه را خريداري نماييد. توجه داشته باشيد که هنگام خريد، شکل قاب عکس را به خوبي بررسي کرده تا متناسب با نياز شما و مکاني که قصد استفاده از آن را داريد باشد. در کنار شکل قاب عکس، جنس محصول را نيز بررسي نماييد. امروزه قاب هاي عکس از چوب، پلاستيک و فلز در کيفيت گوناگون ساخته مي شوند.

 سايز مناسب قاب عکس و رنگ ايده آل آن نيز از ديگر شرايطي است که شما بايد هنگام خريد قاب عکس به آن ها دقت کنيدمرور انواع قاب هاي عکس نشان مي ‌دهد که شما متناسب با نياز خود و سليقه اي که داريد بتوانيد انواع قاب عکس را خريداري نماييد. امروزه قاب هاي عکس در مدل هاي گوناگون و با طرح هاي مختلف در دسترس شما قرار دارند.

خريد قاب عکس شيک

خريد قاب عکس شيک شايد دغدغه هر کسي براي خريد يک محصول، شيک و برازنده بودن آن است، اينکه آيا اين قاب عکس براي محل مد نظر من به درد مي خورد؟ آيا از زيبايي خاص و منحصر بفرد برخوردار است؟ شما براي خريد قاب عکس شيک مي توانيد با همکاران ما در فروشگاه قاب نقاشيمشورت نماييد و از نمونه کارها بازديد نموده و بهترين و شيک ترين نمونه را انتخاب کنيد.

قاب عکس روميزي

قاب عکس‌ روميزي براي محل کار که فضاي کوچک‌تري دارند استفاده مي‌شوند. در مدل‌هاي قاب عکس روميزي مي‌توان حاشيه‌هاي تزئين شده‌ي آينه‌اي را مشاهده کرد که در عين سادگي طرحي جديد و زيباست.قاب‌ عکس روميزي بعنوان يک ايده خلاقانه بعنوان هديه نيز استفاده مي‌شود. خوب ما در اين مجموعه علاوه بر فروش قاب عکس روميزي چاپ عکس رو براي شما فراهم کرديم براي خريد قاب عکس روميزي و ديدن عکس قاب عکس شما ميتوانيد به پيچ اينيستا ما مراجعه کنيد.

 قاب عکس روميزي اين وسيله زيبا از محصولاتي است که ساخت آن راحت است، مي‌توان با يک چيدمان زيبا از گل در حاشيه يک فريم مقوايي و يا چوبي يک قاب عکس با طرح ساده خلق کرد و از آن بعنوان يک هديه استفاده کرد و يا آن را بعنوان يک کاردستي در نظر گرفت. امکان اطلاع از قيمت قاب عکس روميزي سيلور و انواع قاب در سايت ما نگاه کنيدانواع قاب عکس هاي روميزي که براي قرار گرفتن روي ميز خاطره يا ميز کنار تخت و کنسول مي توايند از آن استفاده کنيد.

 توصيه مي شود قبل از چاپ عکس، قاب عکس هاي مناسب را خريداري کنيد و سپس اقدام به چاپ عکس متناسب با قاب موردنظرتان کنيد. بعضي از قاب عکس هاي روميزي فقط در سايزهاي مشخصي قابل سفارش مي باشد.قاب عکس روميزي داراي ابعاد مختلفي هستند تا سايز 30*20 شما ميتوانيد روميزي استفاده کنيد قاب عکس روميزي شامل pvc و چوبي و فلزي هستش

قاب عکس ديواري

قاب عکس ديواري يکي از ساده ترين قاب ها هستش که شما مي توانيد در دکور خانه خودتون استفاده کنيد اين قاب هم روي ديوار و هم روميز ميشه قرار داد ما يکي از مرکز فروش قاب عکس در تهران هستيم و لابراتوار چاپ عکس در نورقائم يکي از بزرگترين فروشگاه قاب عکس ديواري مي باشد و داراي بزرگترين کارگاه قاب عکس  قاب عکس ديواري مي باشد اين قابعکس در رنگ مختلف شامل سفيد و مشکي و قهوه وبژو طلايي موجود هستش اين فريم ها يکي از پرفروش ترين قاب عکس هاي موجود در بازار مي باشد جهت هر گونه سوال براي ما تلگرام و يا واتس آپ پيام بزاريد و يا به صورت حضوري تشريف بياريد . و يا به صفحه ما مراجعه کنيد اصولاً براي خريد قاب عکس ديواري هدف بيشتر اين هستش شما قاب عکس روي ديوار محل کارتون قرار بديديکي همچنين در پاگرد و مسير راه پله هم مي توانيم قاب عکس مورد علاقه مان را قرار دهيم. نصب قاب عکس هاي زيبا در ديوارهاي خانه مي‌تواند به چيدمان و دکوراسيون منزل زيبايي خاصي ببخشد. البته بسته به سليقه مصرف کننده گاهي عکس ها را روي شاسي چاپ کرده و بعضي قاب هاي ساخته شده از گچ?گچبري پيش ساخته? استفاده مي کنند.

فروش انواع قاب عکس دکوراتيو

ما در اين مجموعه فروش انواع قاب عکس دکوراتيو داريم در اين مجموعه علاوه بر چاپ عکس فروش انواع تابلوهاي دکوراتيو و تبديل فيلم هاي قديمي هم نيز انجام ميدمقاب‌ بعنوان يک ايده خلاقانه بعنوان هديه نيز استفاده مي‌شود. خوب ما در اين مجموعه علاوه بر فروش قاب عکس چاپ عکس رو براي شما فراهم کرديم براي خريد قاب عکس و ديدن عکس قاب عکس شما ميتوانيد به پيچ اينيستا ما مراجعه کنيد  قاب  اين وسيله زيبا از محصولاتي است که ساخت آن راحت است، مي‌توان با يک چيدمان زيبا از گل در حاشيه يک فريم مقوايي و يا چوبي يک قاب عکس با طرح ساده خلق کرد و از آن بعنوان يک هديه استفاده کرد و يا آن را بعنوان يک کاردستي در نظر گرفت. امکان اطلاع از قيمت قاب عکس سيلور و انواع قاب در سايت ما نگاه کنيد ما در اين مجموعه علاوه بر چاپ عکس فروش انواع تابلوهاي دکوراتيو و تبديل فيلم هاي قديمي هم نيز انجام ميدم

 

https://www.viki.com/users/laibafinch4_402/about

https://weheartit.com/LaibaFinch4/uploads

https://infogram.com/untitled-chart-1h7j4dvjwqo994n?live

https://slides.com/laibafinch4

https://www.yelp.ca/user_details?userid=MEFXvB14-cbfEXfbq4fZ6w

https://500px.com/p/laibafinch4?view=photos

https://logopond.com/LaibaFinch4/profile/567888/?filter=&page=

https://list.ly/laibafinch4/favorites

 

 

برچسب ها: چه,نوع,عکسی,با,چه,نوع,قاب,عکسی,تناسب,دارد؟,
[ پنجشنبه 5 آبان 1401 ] [ 18:03 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

سخت افزار و نرم افزار

سخت افزار و نرم افزار

 

شيائومي 12 پرو در قسمت سخت افزاري به يک تراشه ي Snap Dragon 8 G1 در کنار يک پردازنده ي 8 هسته اي مرکزي و يک پردازنده ي گرافيکي Adreno 730 مجهز شده در حالي که آيفون 13 پرومکس داراي يک تراشه ي اپل A15 Bionic  به همراه يک پردازنده ي مرکزي 6 هسته اي و يک پردازنده ي اپل GPU 5 هسته اي به عنوان پردازنده ي گرافيکي است.

 

سخت افزار نماينده ي اپل در عملکرد بي نظير است و نماينده ي شيائومي نيز پا به پاي آن پيش مي آيد، اما مي توان گفت پردازنده ي مرکزي آيفون قدري بهتر عمل مي کند، در هر صورت هر دو مدل از سرعت بسيار بالا و پردازش اطلاعات دقيقي برخوردازند.

 

فضاي ذخيره اطلاعات در 12 پرو شيائومي، رم 8 گيگابايتي با حافظه هاي داخلي 128 و 256 گيگابايت و رم 12 گيگابايتي با حافظه داخلي 256 گيگابايت در نظر گرفته شده و در آيفون 13 پرو مکس نسخه هايي با رم 6 گيگابايتي و حافظه هاي داخلي 128، 256، 512 گيگابايت و 1 ترابايت در دسترس کاربران قرار مي گيرد.

 

نماينده شيائومي با جديدترين سيستم عامل اندرويد، يعني اندرويد 12 و رابط کاربري MIUI 13 و آيفون 13 پرومکس با IOS 15 به بازار عرضه شده اند.

 دوربين

 

دوربين سه گانه ي شيائومي 12 پرو متشکل از سه لنز است که به ترتيب لنز اصلي وايد 50 مگاپيکسلي، لنز اولترا وايد 50 مگاپيکسلي با زاويه ديد 115 درجه و يک لنز 50 مگاپيکسلي تله فوتو با زوم اپتيکال دو برابري در دوربين پشتي و يک لنز 32 مگاپيکسلي در دوربين سلفي در نظر گرفته شده، اين در حالي است که نماينده آيفون با مجموعه اي از يک لنز اصلي وايد 12 مگاپيکسلي، يک لنز تله فوتو 12 مگاپيکسلي با زوم اپتيکال سه برابري و يک لنز اولترا وايد 12 مگاپيکسلي با زاويه ديد 120 درجه و يک لنز 12 مگاپيکسلي در قسمت دوربين سلفي در اختيار کاربران قرار مي گيرد.

 

شايد اعداد بر روي کاغذ اين طور نشان دهد که نماينده ي شيائومي پيشتاز اين بخش است اما بايد بدانيد که در مقايسه کيفيت عکس، کنتراست رنگي، لرزه گيري و کاهش نويز، دقت رنگي و … تقريبا عملکرد برابري دارند، علاوه بر اين که نماينده ي آيفون در قسمت فيلم برداري سلفي کيفيت 4K ارائه مي کند در حالي که گوشي شيائومي به حداکثر کيفيت 1080 بسنده کرده است.

 باتري و شارژ

 

براي تامين انرژي بخش هاي مختلف شيائومي 12 پرو و آيفون 13 پرو مکس به ترتيب از دو باتري 4600 و 4352 ميلي آمپر ساعتي استفاده شده است. در اين قسمت به دلايل مختلفي مانند کم مصرف بودن تراشه  ي آيفون، کوچک تر بودن نمايشگر و کمتر بودن رزولوشني که ارائه مي کند، عملکرد باتري در استفاده معمول روزانه بهتر از رقيبش از برند شيائومي است، آيفون 13 پرو مکس حدود يک روز در استفاده معمول افراد را ياري مي کند در حالي که شيائومي 12 پرو را پيش از شب بايد به شارژ زد.

 

در شيائومي امکان استفاده از شارژر هاي سريع 50 و 120 واتي است که به ترتيب در مدت 42 و 18 دقيقه باتري را فول شارژ مي کنند در حالي که شارژر 27 واتي آيفون 13 در مدت 30 دقيقه گوشي را 50 درصد شارژ خواهد کرد.

 

در مقايسه اين دو مدل متوجه مي شويم که در اکثر بخش ها عملکرد گوشي ها يکسان است و در برخي موارد آيفون در جايگاه يک پرچمدار لوکس پيشي مي گيرد، اما بايد توجه داشت که اختلاف قيمت اين دو انقدري هست که بتوان از تفاوت هاي جزيي چشم پوشي کرد.

https://iowacitysouth.extremebodyshaping.com/blog/2018/01/31/congratulations-to-our-10000-winner

https://integrativenutrition.liveeditaurora.com/blog/2019/02/21/setting-morning-routines

https://www.realgabinete.com.br/portalweb/Biblioteca/Apresenta%C3%A7%C3%A3o/emodule/781/eitem/85

https://www.tripadvisor.com/Profile/xiaomix675

https://www.4shared.com/u/i4FUTzef/palop51650.html

https://disqus.com/by/xiaomi5790/about /

https://www.ted.com/profiles/38124153/about

https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/show_user.php?userid=10958117

https://worldcosplay.net/member/1077876

http://bioimagingcore.be/q2a/user/xiaomi5790

https://list.ly/palop51650/lists

https://www.skillshare.com/profile/Xiaomi5790-Xiaomi5790/599031258

https://replit.com/@xiaomi5790

https://answerpail.com/index.php/user/xiaomi5790

https://letterboxd.com/xiaomi5790 /

https://www.kiva.org/lender/naab9357

https://slides.com/xiaomi5790

https://priti-nag.tribe.so/user/xiaomi5790

 

 

برچسب ها: سخت,افزار,و,نرم,افزار,
[ سه شنبه 3 آبان 1401 ] [ 3:20 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد