مزاياي استفاده از حفاظ پنجره آکاردئوني فلزي ( آهني )

مزاياي استفاده از حفاظ پنجره آکاردئوني فلزي ( آهني )

اين نوع حفاظ ها در واقع از جمله نوع ها کاملا مناسب براي حفظ امنيت به شمار مي آيند. استفاده از اين نوع حفاظ ها مزاياي بسياري دارد که از جمله آنها ميتوان به اشغال فضاي کم و برقراري امنيت اشاره کرد. حفاظ پنجره آکاردئوني فلزي ( آهني ) هم مانند حفاظ آکاردئوني درب داراي نوع ها مختلفي است که با دست و به صورت ريلي باز و بسته مي شوند. شما ميتوانيد هنگامي که ميخواهيد از اين درب ها استفاده کنيد، آن ها را به صورت ريلي باز و بسته کنيد. البته بايد بدانيد که حفاظ پنجره آکاردئوني فلزي ( آهني ) نسبت به حفاظ آکاردئوني درب وزن کمتري دارد و بسيار سبک است و به همين دليل هم حين باز و بسته شدن شما اذيت نخواهيد شد.

استفاده از حفاظ پنجره آکاردئوني فلزي ( آهني ) در ساختمان

بدون شک زماني که شما هم به دنبال ساخت و ساز يک ساختمان هستيد، نکته اي که براي شما مهم است اين است که امنيت ساختمان شما تا حد زيادي برآورده شود. معمولا نوع ها حفاظ پنجره آکاردئوني فلزي ( آهني ) در خارج از ساختمان نصب مي شود.

هرآنچه بايد از حفاظ پنجره ساختمان و شرکت ها آهني بدانيد!

همانطور که ميدانيد، درب و پنجره ساختمان براي ورود نور خورشيد و همچنين هواي تازه به داخل خانه ساخته مي شوند. شما هم به طور قطع دوست نداريد که در يک خانه تاريک و بدون هيچ پنجره اي زندگي کنيد. مشکل اينجاست که اين نوع پنجره ها اما به سارقين اجازه مي دهند که راهي به داخل ساختمان شما پيدا کنند. اگر شما هم ميخواهيد با خيالي آسوده در خانه خود زندگي کنيد، استفاده از حفاظ پنجره آهني براي شما ضروري است. به خصوص در پنجره هايي که در طبقه اول وجود دارند شما بايد از قفل و حفاظ هاي بسياري استفاده کنيد. در اين بينف حفاظ پنجره ساختمان و شرکت ها يکي از مهم ترين نکاتي است که بايد به آن دقت کنيد.

حفاظ پنجره ساختمان و شرکت ها و نکاتي که بايد بدانيد!

شايد به طور حتم نصب حفاظ پنجره و همچنين نرده براي بالکن از جمله مهمترين بخش هاي حفظ امنيت است. شما بايد براي استفاده از اين حفاظ ها بهترين نوع آن ها را خريداري کنيد. البته نکته اي که بايد در زمينه انتخاب حفاظ پنجره بدانيد اين است که اين نوع حفاظ ها براي نماي خارجي اهميت بسيار زيادي دارند و بسيار مهم هستند. در واقع کيفيت و زيبايي دو نکته بسيار مهم در انتخاب اين نوع حفاظ هاست. حفاظ پنجره ساختمان و شرکت ها هم نکته اي است که بايد پيش از خريد حفاظ آن را بدانيد.

عوامل مؤثر بر برگزيدن گونه حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان

انتخاب حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان در واقع شامل نکات بسياري مي شود. زماني که شما ميخواهيد يک حفاظ را انتخاب کنيد بايد بدانيد که در واقع بايد پول بسياري خرج کنيد تا بتوانيد امنيت را لغايت مرز زيادي برآورده کنيد. هرچقدر هم که شما هزينه هاي بيشتري را براي حفاظ در نظر بگيريد انتخاب شما نيز متنوع تر خواهد شد. البته بايد بدانيد که هزينه هاي اضافي هم خوب نخواهد بود. در اين تقسيم شما را با عوامل کارساز در گزينش نوع حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان آشنا کنيم.

کاربري حفاظ هم بسيار مهم است. شما بايد امنيت حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان را حفظ کنيد. بايد در اين مقوله انتخاب هاي خود را به دقت بررسي کنيد. بلندي و در ضمن پيچيدگي هايي که در اين بخش وجود دارد به شما اجازه خواهد که کار خريد و فروش حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان را به آساني اتمام دهيد. اگر شما حتي در يک محل امن هم در ميان شهر زندگي کنيد دست شما باز است که حفاظ هاي ساده اي مشابه حفاظ هاي سرنيزه اي استفاده کنيد.

اگر شما در بيرون از شهر حيات مي کنيد، حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان مي تواند دربرگيرنده شاخ گوزن و يا نيزاري مي شود. شما حتي مي توانيد از حفاظ هاي سنگين نيز استفاده کنيد.

حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان بسته به چه عواملي است؟

در واقع زماني که شما ميخواهيد حفاظ روي ديوار حياط و ساختمان را خريداري کنيد مشابه دسته هاي ساير بايد به سليقه مالک اين است که بايد به آن دقت کنيد و در واقع حفاظ هاي ديواري براي زيباتر کردن ساختمان باره استفاده قرار مي گيرند بعد بايد به ويژگي هاي گوناگون آن دقت کنيد.

براي مشاوره با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري آفتاب

 

 

https://www.evernote.com/shard/s649/sh/005840af-7ba1-4e8f-789f-d16f443f655f/84bdc674e40c47ceefcc5b4cdc47cf78

https://www.merchantcircle.com/blogs/seo-ace-india1-new-york-ny/2021/8/-/2071028

https://infosite.siterubix.com/%d8%ad%d9%81%d8%a7%d8%b8-%d9%be%d9%86%d8%ac%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d9%87%d9%86%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%b1%d9%86-%d9%81%d8%b1%d9%81%d9%88%d8%b1%da%98%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

http://mehfeel.net/mehfeel/blogs/post/256790

http://recampus.ning.com/profiles/blogs/6556033:BlogPost:9535765

https://www.dailystrength.org/journals/hfz-pnjrh-ahny-mdrn-frfwrjh-chyst

https://diigo.com/0lknba

https://sites.google.com/view/hged/home

https://www.bloglovin.com/@muhammadzaid28/9320723

 

 

 

 

 

برچسب ها: مزایای,استفاده,از,حفاظ,پنجره,آکاردئونی,فلزی,(,آهنی,),
[ جمعه 19 شهريور 1400 ] [ 11:17 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

استاندارد ONVIF در دوربين مداربسته

استاندارد ONVIF در دوربين مداربسته

در هنگام انتخاب يک سيستم دوربين مداربسته در اماکن مسکوني يا تجاري چندين فاکتور مهم را بايد در نظر گرفت. اگر در زمينه خريد دوربين مداربسته تحقيق کوچکي انجام داده باشيد به احتمال زياد به عبارت سازگار با ONVIF نيز برخورد کرده ايد. اما شايد با معنا و کاربرد آن آشنايي لازم را نداشته باشيد.

ONVIF چيست؟

ONVIF مخفف عبارت Open Network Video Interface Forum است که ترجمه تحت الفظي آن انجمن ارتباط باز ويدئويي شبکه مي شود. ONVIF يک پروتکل جهاني است که براي تسهيل توسعه و استفاده از يک استاندارد باز جهاني براي محصولات و تجهيزات امنيتي و نظارتي ساخته شده است.
در گذشته اگر يک محصول جديد (براي مثال يک دوربين مدار بسته) توسط يک کمپاني توليد و به بازار عرضه مي گرديد و شما آن را خريداري مي کرديد و NVR اي از يک برند ديگر داشتيد دستگاه ضبط NVR شما قادر به پشتيباني از دوربين شما نبود. اما امروزه با وجود استاندارد ONVIF در صورتي که برندي که خريداري مي کنيد از اين استاندارد پيروي کند دستگاه هاي شما با يکديگر سازگاري خواهند داشت.
براي رفع اين مشکل و سهولت در نصب دوربين مداربسته تحت شبکه از برندهاي مختلف، اين سازمان در سال 2008 توسط شرکت هاي Axis، Bosch و Sony تاسيس گرديد که توليد کنندگان، توسعه دهندگان نرم افزار، و ساير نهادهاي مرتبط مي توانستند در آن عضو شوند.

 

دستور العمل هاي ONVIF

اصول اوليه استاندارد ONVIF شامل استانداردسازي ارتباط بين تجهيزات و دستگاه هاي IP، سازگارسازي انواع تجهيزات مداربسته با يکديگر فارغ از نوع برند آنها و پشتيباني از تمامي محصولات از کمپاني هاي مختلف است.
دستور العمل هاي ONVIF به طور کلي شامل مواردي مانند تنظيمات مربوط به نصب دوربين هاي IP، رديابي دستگاه ها در شبکه، مديريت دستگاه، کنترل دوربين مدار بسته PTZ و تجزيه و تحليل ويدئويي مي گردد.
در واقع اين استاندارد داراي نسخه يا پروفايل هاي متعددي است. پروفايل C براي نقاط کنترل دسترسي مبتني بر IP است؛ پروفايل G براي ذخيره و بازيابي اطلاعات است. و پروفايل S براي سيستم هاي ويديويي مبتني بر IP است.

مزاياي ONVIF

با وجود استاندارد ONVIF آزادي بيشتري در انتخاب تجهيزات مداربسته از برند هاي مختلف خواهيد داشت. زيرا در اين تجهيزات ديگر نيازي به پيروي از يک دستور العمل مختص هر کدام از برندها نيست و همگي از ONVIF پيروي مي کنند. پلتفرم ONVIF اکثر ويژگي هاي موجود در دوربين هاي تحت شبکه را در اختيار دارد.
هر چه دستور العمل هاي ONVIF در دستگاه هاي بيشتري پياده سازي گردد، ارائه دهندگان سيستم هاي نظارتي مي توانند زمان کمتري را براي توسعه دستورالعمل هاي اختصاصي رابط کاربري در محصولات خود صرف کرده و در عوض زمان بيشتري را براي توسعه ويژگي هاي جديد در محصولات خود صرف کنند.   

معايب ONVIF

با تمام اين توصيفات استاندارد ONVIF داراي معايبي نيز مي باشد. دو موضوع مهم در ارتباط با انتخاب تجهيزاتي که با استاندارد ONVIF سازگار هستند وجود دارد:

 • کيفيت اجراي دستور العمل هاي پروتکل ONVIF توسط توليدکنندگان
 • کيفيت نحوه ادغام پروتکل ONVIF با پروتکل سازنده


هر کدام از دو مورد بالا داراي اما و اگرهايي است که در ميزان بازدهي پروتکل ONVIF تاثيرگذار بوده و نقص و کمبود کيفيت در هر کدام از دو مورد بالا کيفيت و بازدهي اين استاندارد را کاهش مي دهد.

 

 1. http://truehickman42.booklikes.com/post/4426959/
 2. https://www.careeranna.com/online/activity/p/97700/
 3. https://www.launchora.com/story/1627387111--0
 4. https://all4webs.com/piepimple5/158316081585157617401606-16051?32475=64395

 

 

 

برچسب ها: استاندارد,ONVIF,در,دوربین,مداربسته,
[ جمعه 19 شهريور 1400 ] [ 9:07 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

Adjustment Range زاويه تنظيم لنز دوربين مداربسته

Adjustment Range زاويه تنظيم لنز دوربين مداربسته

 

 

يکي از پارامترهاي موجود در مشخصات فني يک دوربين مداربسته زاويه تنظيم يا Adjustment Range است که در دوربين هاي مختلف دام بولت و .. متفاوت است. اين مشخص نشان ميدهد بدنه دوربين را پس از نصب در چه زوايايي مي توان تنظيم کرد. معمولا بدنه دوربين هاي مداربسته را طوري طراحي مي کنند که بهترين زاويه گردش را داشته و امکان تنظيم دوربين براي داشتن بهترين تصوير وجود داشته باشد.


هنگام انتخاب نوع و مدل دوربين مداربسته اغلب به تنوع تنظيمات آن در شرايط مختلف دقت مي کنيم. البته هر چه به سمت مدل هاي پيشرفته با قابليت هاي بيشتري مي رويم، اين قابليت ها نيز بيشتر مي گردد اما به طور کلي در هنگام خريد دوربين توصيه مي کنيم به نکات زير در مورد زاويه تنظيم توجه نماييد:

 • بدنه دوربين هاي دام طوري طراحي شده اند که براي نصب زير سقف مناسب هستند در نتيجه اقدام به نصب آنها بر روي ديوار ممکن است تنظيم کردن آنها را بسيار سخت کند.
 • دوربين هاي بولت براي نصب بر روي ديواري مناسب هستند. به همين دليل تنظيم کردن انها در حاليکه بر روي سقف نصب شوند غيرمنطقي و دشوار به نظر مي آيد.
 • دوربين هاي باکس بر اساس پايه اي که بر روي ان سوار مي شوند تنظيم مي گردند و ذاتا زاويه تنظيم ندارند.

زاويه ديد در دوربين مدار بسته

يکي از سوالاتي که بسيار از سوي کاربران مطرح مي گردد اندازه زاويه ديد دوربين مدار بسته است. لذا در ادامه شما را با انواع زاويه ديد آشنا شويم:

 

 

 

برچسب ها: Adjustment,Range,زاویه,تنظیم,لنز,دوربین,مداربسته,
[ جمعه 19 شهريور 1400 ] [ 8:30 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

اهميت پيگيري قيمت دلار و طلا

 

اهميت پيگيري قيمت دلار و طلا

آخه مرد مگه هيچ بني بشري  از صبح تا شب پاي تلويزيون مي شينه. تو منو ديوونه کردي. اين همه خبر شنيدي چي شد؟  آخه يکي نيست بهش بگه چي دستت اومده مرد.

اين صداي مامان بود که از آشپزخانه داشت دادم مي زد. بابا آرام وصبور داشت اخبار اقتصادي رو گوش مي کرد. کار هر روزه بابا اين بود که اخبار را گوش بده و حتما بروزترين قيمت دلار رو از روي سايت روزنامه فرصت امروز ببينه. نرخ ارز رو بدونه و قيمت طلا و سکه رو بدونه. تو هر مجلسي  هم اين بابا بود که آخرين اخبار و قيمت طلا و  نرخ سکه و قيمت دلار و قيمت ارز رو به مهمانان مي داد.

مامان از آشپزخونه اومد بيرون  و کنار دستم نشست و به آرامي گفت : رضا جان تو رو خدا اين پير مرد از دست مي ره اين قدر اخبار گوش مي کنه لااقل تو يه چيزي بهش بگو.

خنديدم و گفتم : مامان جان اين ماجراي ديروز و امرو ز نيست. بابا سالهاست که بعد از بازنشستگي کارش رصد کردن خبرهاي قيمت طلا و سکه و اينهاست.

مامان کمي جدي تر شد و صدا رو بلند کرد تا بابا هم بشنوه : آخه تو را سنه نه. تو سر پيازي ته پيازي. تو مگه دلار فروشي مگه صرافي داري. مگه تو بانک مرکزي کار مي کني.

بابا که تا اون زمان چيزي نگفته بود . سرش رو از تلويزيون برگردوند و گفت : اه يه ريز داري حرف مي زني نفهميدم چي شد.  بابا داشت حرف مي زد که گوينده خبر دوباره ظاهر شد و بابا با دست هيس هيس کرد : گوينده خبر با آرامش گفت :

بر اساس اعلام بانک مرکزي قيمت دلار آمريکا امروز «پنجشنبه ?? شهريورماه ??» بدون تغيير نسبت به چهارشنبه ?? هزار ريال قيمت خورد. همچنين در روز جاري هر پوند انگليس با ?? ريال کاهش نسبت به چهارشنبه ?? هزار و ??? ريال و هر يورو نيز با ??? ريال افت نسبت به روز چهارشنبه ?? هزار و ??? ريال ارزش‌گذاري شد.

 

افزون بر اين، هر فرانک سوئيس ?? هزار و ??? ريال، کرون سوئد ? هزار و ??? ريال، کرون نروژ ? هزار و ??? ريال، کرون دانمارک ? هزار و ??? ريال، روپيه هند ??? ريال، درهم امارات متحده عربي ?? هزار و ??? ريال، دينار کويت ??? هزار و ?? ريال، يکصد روپيه پاکستان ?? هزار و ??? ريال، يکصد ين ژاپن ?? هزار و ??? ريال، دلار هنگ‌ کنگ ? هزار و ??? ريال، ريال عمان ??? هزار و ??? ريال و دلار کانادا ?? هزار و ??? ريال قيمت خورد.

مامان ديگه کلافه شده بود. رفت جلوي تلويزيون ايستاد و گفت: خب که چي؟ قيمت دلار بالا بره پايين بياد براي تو فرقي داره؟ قيمت طلا و سکه بالا بره پايين بياد براي تو فرقي داره؟ قيمت خودرو بالا بره پايين بياد براي تو چه فرقي مي کنه؟ آخه تو هم برو بيرون شايد يه کاري پيدا کني. اين قدر تو خونه نمون. اين قدر اين اخبار لعنتي رو گوش نکن. اينها رو که مي شنوي دو زار کف دستت مي دن؟

بابا با آرامش هميشگي گفت : خوب ما به عنوان يک ايراني بايدبدونيم که تو مملکت ما چه خبره. قيمت دلار چه قدره . افت نداره براي ما که ندونيم الان قيمت دلار بالاست يا پايين. مامان پريد وسط حرفش و گفت : راست مي گه والله. الان اين همه بار تو بندر مونده بنده خدا نمي دونه با اين قيمت خالي کنه يا نکنه .

بابا که ديد مامان با لحن تمسخر آميزي باهاش حرف مي زنه گفت : زن من کارم رو کردم ديگه چي کار بايد بکنم. سي سال به دولت خدمت کردم . الانم چندرغاز پول بازنشستگي هست که از گشنگي نميريم. با من چي کار داري.

مامان عصباني شد و  اومد روبروي بابا نشست و گفت : همين . يعني سي سال کار کردي که ماهي دو ميليون و دويست هزار تومن بگيري و ورِ دل من بشيني و مدام قيمت دلار و قيمت سکه رو  پي بگيري.

بابا با خونسردي گفت : يعني بيام تو آشپزخونه سبزي پاک کنم بهتره ؟

مامان خنده تمسخر آميزي زد و گفت: نه آقا سبزي پاک نکن اما ور دل من هم نباش . برو مث آدم دنبال يه کار. شايد  دوزار دربياري بزنيم به زخممون.

بابا با دست به حرف هاي مامان بي اعتنايي کرد. مامان هم بلافاصله گفت : خوبه والله فردا ميرم از همسايه پاييني مي خوام بيان کمک ما براي دخترمون جهيزه بخريم . پول دانشگاه اين شازده رو هم از همسايه بالايي ميگيرم.

بابا لبخند تلخي زد و گفت: يعني من  به فکر بچه ها نيستم؟

مامان سريع پرسيد : هستي ؟ نه واقعا هستي ؟ تو به فکر بچه ها هستي ؟ بگو ببينم چه جوري به فکر بچه ها هستي ؟

بابا به چشمان مامان زل زد و گفت : برو يه استکان چايي برام بيار بهت بگم مامان با عصبانيت گفت : چي رو بگي ؟

بابا مثل هميشه لبخند زد و گفت : راستش من به شما نگفتم. من الان چند ساله که يه مقدار از پول رو دلار مي خرم. الان هم هفت هزار دلار پس انداز کردم. پاشو چاي بيار براتون بيشتر بگم .

 من و مامان با تعجب زياد فقط همديگه رو نگاه  کرديم. انگار که مامان هم شوکه شده بود.

 

 

برچسب ها: اهمیت,پیگیری,قیمت,دلار,و,طلا,
[ شنبه 13 شهريور 1400 ] [ 17:56 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

تعمير تلويزيون در جنوب تهران با سرويس تي وي

تعمير تلويزيون در جنوب تهران با سرويس تي وي

 نمايندگي تعمير تلويزيون سوني يا ال جي و سامسونگ جنوب براي اطمينان از رضايت شما، بالاترين سطح خدمات حرفه اي و مقرون به صرفه را ارائه مي کند. از جمله خدمات تلويزيون که در جنوب به صورت تخصصي ارائه مي شود مي توان به نصب و تعمير تلويزيون در محل در جنوب اشاره کرد.

تعمير ال اي دي

تعمير ال سي دي

تعمير تلويزيون

 سرويس تعميرگاه معتبر تلويزيون در جنوب با سال ها تجربه در اين زمينه

تعمير گاه نمايندگي آماده پذيرش مسئوليت تعمير تلويزيون با تعهد کامل مي باشند.

تعمير در منزل يا محل مورد نظر شما با مشخص زمان توسط شما

تعمير سريع و تضميني با قطعات اصل ضمانت دار

? ماه ضمانت خدمات تعمير با پشتيباني ?? ساعته در ? روز هفته

ارسال کارشناس و تعميرکار تخصصي تلويزيون در سريع ترين زمان ممکن به محل شما

نمايندگي تلويزيون

نمايندگي تخصصي تعمير تلويزيون طي سال ها تجربه در زمينه سرويس دهي خدمات تعمير تلويزيون به خوبي به اين نتيجه دست پيدا کرده که تلويزيون در منزل و محل شما از اهميتي خاصي برخوردار بوده و شرکت ها و برندها هم براي اين کار همه توان خود را به کار برده اند تا تلويزيونات خود را با بهترين کيفيت توليد کنند و با توجه به آمار فروش و توليد تلويزيون به راحتي مي توان متوجه شد که اين تلويزيون مورد استقبال مردم واقع شده و همه کساني که از اين تلويزيونات استفاده مي کنند در خريد بعدي خود مطمئنا به دنبال تلويزيون خواهند گشت چون ما اعتقاد داريم که توليد تلويزيون با کيفيت نيازي به تبليغات نداشته و همه هزينه هاي هنگفتي را که در بخش تبليغات نياز به صرف کردن است را در بخش توليد و کيفيت توليد تلويزيون به کار مي بريم.

تعمير تلويزيون

سرويس تي وي با سال ها تجربه در زمينه تعمير برد و انواع تلويزيون از جمله با بهره گيري از کادر متخصص تعمير تلويزيون، آمادگي دارد تعمير تلويزيون هاي شما را در اسرع وقت و با قيمت بسيار مناسب در منزل يا محل شما به عهده بگيرد. وجه تمايز اين نمايندگي از لحاظ فني: تسلط کامل متخصصين به آخرين تکنولوژي ساخت و تعمير انواع تلويزيون است، آناليز و تحليل با بهره گيري از جديدترين تجهيزات تعمير تلويزيون و از طرفي ديگر قيمت بسيار مناسب تعمير و قطعات است.

از جمله خدمات قابل ارائه توسط سرويس تعمير تلويريون، ارسال نيروي متخصص و مجرب به همراه قطعات مورد نياز به اين شهرستان ها در اسرع وقت، پذيرش کار از همکاران داراي مجوز رسمي و تعمير و فروش برد انواع تلويزيون است.

نمايندگي تلويزيون

خدمات مرتبط با تعمير تلويزيون ، به دو روش صورت مي گيرد. روش اول مراجعه به نمايندگي تلويزيون و تحويل تلويزيون به متخصصين تعمير تلويزيون SAMSUNG است. در اين روش همه عمليات مورد نياز براي سرويس و تعمير تلويزيون در تعميرگاه صورت مي گيرد. روش دوم، ثبت درخواست «تعمير در محل تلويزيون » توسط دارنده تلويزيون و حضور متخصصين تعمير در محل است.
تعمير تلويزيون چه در محل مورد نظر و چه در نمايندگي آن تلويزيون، تفاوتي نداشته و هر دو سرويس به دست متخصصين مجرب و با کمک پيشرفته ترين تلويزيون هاي روز انجام مي پذيرند. براي کسب رضايت و آسايش خاطر کاربران همه خدمات ارائه شده توسط متخصصين اين نمايندگي، مشمول يک ماه ضمانت و ضمانت کتبي است.

تعمير تلويزيون در منزل

تعمير تلويزيون در منزل براي آن دسته از مراجعيني است که تلويزيون تلويزيون آن ها دچار مشکل شده و به هر علت امکان جابجايي و تحويل آن به تعميرگاه وجود ندارد.نمايندگي به منظور آسايش خاطر و رفاه حال هموطنان، اين امکان را فراهم کرده است تا در صورت درخواست مراجعين محترم، کادر تعمير و تعميرکار اين مرکز، براي تعمير تلويزيون منزل ارسال گردند. در اين کارشناسشناسان تعمير خود به محل مورد نظر ارسال شده و همه عمليات مورد نياز براي تعمير و بررسي کامل تلويزيون را انجام مي کنند.

تعميرکار هاي ارسالي گروه اي از قطعات و لوازم جانبي تلويزيون مورد نظر را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت نياز نسبت به تعويض قطعات خراب اقدام کنند. اين امر سبب صرفه جويي در زمان و سرعت بخشي به روند تعمير تلويزيون در منزل صورت گرفته است و شما را از سردرگمي براي خريد قطعه مناسب و اصلي رها خواهد کرد. خدمات سرويس تي وي محدود به مورد تعميري خاصي نيست و همه مشکلات و اشکالات مرتبط با انواع تلويزيون را شامل مي شود

 

برچسب ها: تعمیر,تلویزیون,در,جنوب,تهران,با,سرویس,تی,وی,,
[ سه شنبه 9 شهريور 1400 ] [ 13:26 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

خاموش شدن ناگهاني تلويزيون چه دلايلي دارد؟

خراب شدن برد اصلي دليل خاموش شدن تلويزيون

 

تلويزيون شما هم خود به خود خاموش مي شود؟ بعد از چند ثانيه و بي هيچ علتي تلويزيون ناگهان خاموش مي شود؟ از همه بدتر وقتي است که اين اتفاق زمان ديدن برنامه مورد علاقه شما رخ دهد! علل زيادي وجود دارد که باعث خاموش شدن ناگهاني تلويزيون مي شود. در ادامه مقاله اين موارد را براي پي بردن به دليل خاموش و روشن شدن تلويزيون و يا دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون بررسي مي کنيم.

اشکالات منبع تغذيه دليل خاموش و روشن شدن تلويزيون

کمي بررسي امکان دارد به شما کمک کند بفهميد چه چيزي دليل خاموش و روشن شدن تلويزيون سامسونگ، ال جي، فيليپس و … به صورت ناگهاني و خود به خود است. اول منبع تغذيه را بررسي کنيد. سيم برق به درستي به پريز وصل شده است؟ اتصال شل و يا کابل آسيب ديده و قديمي مي تواند دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون شما باشد. اگر متوجه سيم هاي فرسوده يا مشکل سيم برق تلويزيون خود شديد، وقت آن است که براي تعمير تلويزيون سوني يا ال جي خود با سرويس تي وي تماس بگيريد

چرا تلويزيون خودبخود خاموش مي شود؟

وقتي تلويزيون خودبخود خاموش مي شود، يکي از محتمل ترين موردي که مي توانيد بررسي کنيد، فعال شدن تايمر يا تايمر خواب تلويزيون است. امکان دارد تايمر تلويزيون شما طوري تنظيم شده باشد که بعد از يک زمان خاص تلويزيون را خاموش کند.

 از گيرنده ديجيتال و يا تلويزيون هاي جانبي ديگر استفاده مي کنيد؟

مطمئن شويد که گيرنده ديجيتال روشن است و ورودي تلويزيون به درستي براي تلويزيون گيرنده انتخاب شده است.

اگر تلويزيون گيرنده ديجيتال شما روشن است، امکان دارد کابل HDMI، کواکسيل و … يا خود تلويزيون به دليل اشکال سيگنالي براي تلويزيون ارسال نکند.

سيگنال خروجي گيرنده ديجيتال خود را با فشردن دکمه info/guide روي ريموت کنترل آن بررسي کنيد.

اگر بعد از فشردن دکمه info/guide صفحه تلويزيون داده هاي راهنما را نشان مي دهد، اشکال شما ناشي از کابل يا خود گيرنده است.

اگر صفحه تلويزيون شما اطلاعات راهنما را نمايش نمي دهد، مطمئن شويد که منبع ورودي در تلويزيون با کمک دکمه ورودي در ريموت تلويزيون تغيير مي کند.

اشکالات و سخت افزاري دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون

اگر هيچ کدام از موارد بالا کار نکرد و شما متوجه شديد که تلويزيون هاي متصل به تلويزيون شما به درستي کار مي کنند و گزينه هاي ريست و به روزرساني را هم امتحان کرده ايد و جواب نگرفتيد، امکان دارد اشکال از خود تلويزيون باشد. امکان دارد مين برد، برد پاور و يا ديگر قطعات تلويزيون شما خراب شده باشند که بايد براي تعمير آن از يک مرکز معتبر مثل سرويس تي وي کمک بگيريد.

خراب شدن برد اصلي دليل خاموش شدن تلويزيون

اگر تلويزيون شما بدون هيچ اشکالي به طور ناگهاني خاموش شود، به احتمال زياد اشکال از سخت افزار است. يکي از دليل هاي رايج اين اشکال خراب شدن برد اصلي تلويزيون است، جايي که همه اجزاي تلويزيون شما با هم ارتباط مي گيرند و سيگنال را رد و بدل مي کنند. اگر برد اصلي تلويزيون فرسوده يا خراب باشد، تلويزيون بيش از حد گرم مي شود و باعث مي شود که تلويزيون خود به خود خاموش و روشن شود. تعويض برد اصلي تلويزيون مي يک تعمير پرهزينه و حساس است و بايد توسط متخصصان حرفه اي و مجرب سرويس تي وي انجام شود.

خراب شدن برد پاور تلويزيون

علاوه بر برد اصلي، وقتي که اشکال خاموش شدن تلويزيون ال جي، سامسونگ، سوني و … به وجود مي آيد، امکان دارد مشکل از برد پاور تلويزيون شما باشد. در تلويزيون سامسونگ مدل ??F???? و تلويزيون ال جي مدل 42led5600 احتمال دارد دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون از برد پاور آن هم باشد اما براي مطمئن شدن بايد توسط تعميرکار بررسي شود.

علاوه بر مواردي که گفته شد، نوسان برق مي تواند باعث آسيب زدن به برد اصلي، برد پاور، قطعات برد مثل خازن ها و آي سي ها و ديگر اجزا تلويزيون شما شود. چرا که تلويزيون هاي جديد با ولتاژ خيلي پاييني کار مي کنند پس با نوسان برق احتمال آسيب رسيدن به قطعات تلويزيون وجود دارد. براي پيشگيري از اين آسيب ها بايد حتما از محافظ برق باکيفيت کمک بگيريد.

نمايندگي تلويزيون

نمايندگي تلويزيون ال جي ، سامسونگ يا سوني ارائه دهنده همه خدمات مورد نياز به کاربران و دارندگان تلويزيون هاي تلويزيون و برد است. کاربران گرامي مي توانند با مراجعه به نمايندگي تلويزيون تخصصي ترين خدمات مرتبط با تعمير انواع تلويزيون هاي برد و پنل هاي تي وي را دريافت کنند. تعمير تلويزيون سامسونگ ، سوني و ال جي در اين نمايندگي محدود به مدل و برند خاصي نيست و از همه خدمات تعويض و تعمير پشتيباني مي کند

 

برچسب ها: خاموش,شدن,ناگهانی,تلویزیون,چه,دلایلی,دارد؟,
[ سه شنبه 9 شهريور 1400 ] [ 8:58 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

دليل روشن نشدن تلويزيون سامسونگ و راه حل هاي تعمير آن

دليل روشن نشدن تلويزيون سامسونگ و راه حل هاي تعمير آن

روشن نشدن تلويزيون سامسونگ نگراني هاي بسياري را براي كاربراني كه از اين تلويزيون استفاده مي کنند به وجود مي آورد. روشن نشدن تلويزيون سامسونگ يکي از اشكالاتي است كه حتما بايد توسط كارشناسان مورد بررسي قرار بگيرد. اين اختلال معمولا به علل مختلفي به وجود مي آيد. روشن نشدن تلويزيون سامسونگ به علت مشکل و اختلال در برد پاور يا تغذيه است. برد پاور وظيفه تامين ولتاژ در تلويزيون را بر عهده دارد. برد پاور بر اثر عواملي مثل حرارت بالا و توان مصرفي بيش از حد و همينطور بالا بودن ولتاژ برق شهر كه به عنوان يک عامل بيروني شناخته مي شود تحت تاثير قرار گرفته و دچار مشکل مي شود.

برد پاور با هر گونه عدم تعادل در ولتاژ برق دچار آسيب ديدگي مي شود. ديگر بخش هاي تلويزيون از برد پاور تغذيه مي کنند به عبارتي اگر اين قطعه دچار مشکل بشود باعث روشن نشدن تلويزيون سامسونگ خواهد شد. براي تعمير تلويزيون و حل اين اختلال حتما از افراد متخصص کمک بگيريد. تعمير ناآگاهانه اختلالات بيشتري را براي تلويزيون به وجود مي آورد.

بررسي روشن نشدن تلويزيون سامسونگ

بررسي تلويزيوني كه روشن نمي شود كار خيلي سختي نيست و شما تا حدي مي توانيد اين كار را انجام دهيد. براي اين كار اول کنترل را بررسي کنيد. به اين ترتيب كه دکمه خاموش و روشن ريموت کنترل را بزنيد و ببينيد كه تلويزيون يا چراغ هاي LED روشن مي شوند يا نه. چنانچه چراغ هاي LED روشن مي شوند اما تلويزيون روشن نمي شود، راه اندازي مجدد يا ريست کردن تلويزيون سامسونگ به شما کمک مي کند. اقدام بعدي براي ريشه يابي اشكال روشن نشدن تلويزيون سامسونگ، امتحان کردن دکمه پاور است. اگر تلويزيون با فشار دادن اين دکمه روشن شد، يعني اشكال از ريموت کنترل است.

اما اگر تلويزيون با دکمه پاور روشن نشد، به احتمال زياد مشکل از خود تلويزيون يا قطعات داخلي آن است. در گام بعدي، دوشاخه برق را از پريز بکشيد و بعد از چند دقيقه مجددا آن را به پريز بزنيد. اگر باز هم تلويزيون روشن نشد، در اسرع وقت با يک كارشناس تماس بگيريد تا تلويزيون را به صورت حرفه اي بررسي کنيد. چون در اين شرايط مشکل از قطعات داخلي است و شما تخصص و مهارت كافي براي بررسي و ترميم تلويزيون را نداريد.

دليل روشن نشدن تلويزيون سامسونگ چيست؟

دليل اصلي روشن نشدن تلويزيون سامسونگ يا هر برند ديگري، فرسودگي و مشکل قطعات است. يکي از قطعات تاثيرگذار در اين زمينه هم مين برد تلويزيون است. اگر برد اصلي تلويزيون به درستي كار نکند، تلويزيون دچار اشكالاتي مي شود كه يکي از آن ها روشن نشدن است. مشکل برد پاور هم امكان دارد باعث روشن نشدن تلويزيون شود. حتي امكان دارد دکمه پاور اشكال داشته باشد و با فشار دادن آن تلويزيون روشن نشود. کيفيت پايين و يا خراب بودن كابل hdmi هم مي تواند زمينه ساز اين اشكال باشد. گاهي هم اشكال خاصي وجود ندارد و تلويزيون به علت مشکل کنترل يا همه شدن باتري هاي آن روشن نمي شود. بسته به دليل روشن نشدن تلويزيون samsung، روش هاي مختلفي هم براي حل کردن اين مشکل وجود دارد.

علت روشن نشدن تلويزيون هاي سامسونگ سري f

اين مدل تلويزيون ها معمولا به علت مشکل مين برد روشن نمي شوند. جالب است بدانيد كه بيشتر تلويزيونات اين خانواده، دچار قطع و وصل شدن تصوير مي شوند. بعد از چند روز هم تلويزيون به حالت استندباي رفته و روشن نمي شود. البته احتمال مشکل برد پاور هم در اين وجود دارد. ولي در بيشتر موارد برد مين خراب مي شود.

دليل روشن نشدن تلويزيون سامسونگ سري es

تلويزيون سري es سامسونگ هم معمولا با مشکل برد اصلي روبرو شده و روشن نمي شوند. براي حل اشكال روشن نشدن تلويزيون سامسونگ در اين مدل ها، بايد حتما تلويزيون را به تعميرگاه منتقل کرد. به اين علت كه قطعات استفاده شده در اين مدل از نوع smd مي باشند و تنها با تلويزيون هاي مخصوص مي توان آن ها را ترميم يا تعويض کرد.

براي حل اشكال روشن نشدن تلويزيون Samsung چه کنيم؟

بسته به اين كه دليل روشن نشدن تلويزيون چه باشد، روشهاي مختلفي براي حل کردن اين اشكال وجود دارد. گاهي تلويزيون تنها با تعويض كابل يا تعويض باتري ريموت کنترل روشن شده و نياز به ترميم يا تعويض قطعات داخلي آن نيست. اما در صورت مشکل قطعاتي مثل مين برد و پاور، نياز به تعمير تخصصي تلويزيون است.

تعمير تلويزيون سامسونگ

پشتيباني تلويزيون سامسونگ در اين واحد توسط كارشناسان حرفه اي صورت مي گيرد. متخصصين اين واحد به علت بهره مندي از همه ابزار آلات مورد نياز براي تعمير مي تواند خدمات تعميري را در مدت وقتي کوتاه ارائه کند. انواع تلويزيون هاي سامسونگ با هر مشکل و مشکلي كه باشند در اين واحد قابل تعمير مي باشند.

تيم تعميري اين گروه بر تعمير و ترميم قطعات تلاش مي کنند، اگر امكان تعمير براي قطعه وجود نداشته باشد بايد قطعه فرسوده با نمونه اصلي خود جايگزين شود. تعويض قطعات تنها با اطلاع كاربران و رضايت آنان صورت مي گيرد.

 

 

برچسب ها: دلیل,روشن,نشدن,تلویزیون,سامسونگ,و,راه,حل,های,تعمیر,آن,
[ يکشنبه 7 شهريور 1400 ] [ 18:03 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

خاموش شدن ناگهاني تلويزيون چه دلايلي دارد؟

خراب شدن برد اصلي دليل خاموش شدن تلويزيون

 

تلويزيون شما هم خود به خود خاموش مي شود؟ بعد از چند ثانيه و بي هيچ علتي تلويزيون ناگهان خاموش مي شود؟ از همه بدتر وقتي است که اين اتفاق زمان ديدن برنامه مورد علاقه شما رخ دهد! علل زيادي وجود دارد که باعث خاموش شدن ناگهاني تلويزيون مي شود. در ادامه مقاله اين موارد را براي پي بردن به دليل خاموش و روشن شدن تلويزيون و يا دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون بررسي مي کنيم.

اشکالات منبع تغذيه دليل خاموش و روشن شدن تلويزيون

کمي بررسي امکان دارد به شما کمک کند بفهميد چه چيزي دليل خاموش و روشن شدن تلويزيون سامسونگ، ال جي، فيليپس و … به صورت ناگهاني و خود به خود است. اول منبع تغذيه را بررسي کنيد. سيم برق به درستي به پريز وصل شده است؟ اتصال شل و يا کابل آسيب ديده و قديمي مي تواند دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون شما باشد. اگر متوجه سيم هاي فرسوده يا مشکل سيم برق تلويزيون خود شديد، وقت آن است که براي تعمير تلويزيون سوني يا ال جي خود با سرويس تي وي تماس بگيريد

چرا تلويزيون خودبخود خاموش مي شود؟

وقتي تلويزيون خودبخود خاموش مي شود، يکي از محتمل ترين موردي که مي توانيد بررسي کنيد، فعال شدن تايمر يا تايمر خواب تلويزيون است. امکان دارد تايمر تلويزيون شما طوري تنظيم شده باشد که بعد از يک زمان خاص تلويزيون را خاموش کند.

 از گيرنده ديجيتال و يا تلويزيون هاي جانبي ديگر استفاده مي کنيد؟

مطمئن شويد که گيرنده ديجيتال روشن است و ورودي تلويزيون به درستي براي تلويزيون گيرنده انتخاب شده است.

اگر تلويزيون گيرنده ديجيتال شما روشن است، امکان دارد کابل HDMI، کواکسيل و … يا خود تلويزيون به دليل اشکال سيگنالي براي تلويزيون ارسال نکند.

سيگنال خروجي گيرنده ديجيتال خود را با فشردن دکمه info/guide روي ريموت کنترل آن بررسي کنيد.

اگر بعد از فشردن دکمه info/guide صفحه تلويزيون داده هاي راهنما را نشان مي دهد، اشکال شما ناشي از کابل يا خود گيرنده است.

اگر صفحه تلويزيون شما اطلاعات راهنما را نمايش نمي دهد، مطمئن شويد که منبع ورودي در تلويزيون با کمک دکمه ورودي در ريموت تلويزيون تغيير مي کند.

اشکالات و سخت افزاري دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون

اگر هيچ کدام از موارد بالا کار نکرد و شما متوجه شديد که تلويزيون هاي متصل به تلويزيون شما به درستي کار مي کنند و گزينه هاي ريست و به روزرساني را هم امتحان کرده ايد و جواب نگرفتيد، امکان دارد اشکال از خود تلويزيون باشد. امکان دارد مين برد، برد پاور و يا ديگر قطعات تلويزيون شما خراب شده باشند که بايد براي تعمير آن از يک مرکز معتبر مثل سرويس تي وي کمک بگيريد.

خراب شدن برد اصلي دليل خاموش شدن تلويزيون

اگر تلويزيون شما بدون هيچ اشکالي به طور ناگهاني خاموش شود، به احتمال زياد اشکال از سخت افزار است. يکي از دليل هاي رايج اين اشکال خراب شدن برد اصلي تلويزيون است، جايي که همه اجزاي تلويزيون شما با هم ارتباط مي گيرند و سيگنال را رد و بدل مي کنند. اگر برد اصلي تلويزيون فرسوده يا خراب باشد، تلويزيون بيش از حد گرم مي شود و باعث مي شود که تلويزيون خود به خود خاموش و روشن شود. تعويض برد اصلي تلويزيون مي يک تعمير پرهزينه و حساس است و بايد توسط متخصصان حرفه اي و مجرب سرويس تي وي انجام شود.

خراب شدن برد پاور تلويزيون

علاوه بر برد اصلي، وقتي که اشکال خاموش شدن تلويزيون ال جي، سامسونگ، سوني و … به وجود مي آيد، امکان دارد مشکل از برد پاور تلويزيون شما باشد. در تلويزيون سامسونگ مدل ??F???? و تلويزيون ال جي مدل 42led5600 احتمال دارد دليل خاموش شدن ناگهاني تلويزيون از برد پاور آن هم باشد اما براي مطمئن شدن بايد توسط تعميرکار بررسي شود.

علاوه بر مواردي که گفته شد، نوسان برق مي تواند باعث آسيب زدن به برد اصلي، برد پاور، قطعات برد مثل خازن ها و آي سي ها و ديگر اجزا تلويزيون شما شود. چرا که تلويزيون هاي جديد با ولتاژ خيلي پاييني کار مي کنند پس با نوسان برق احتمال آسيب رسيدن به قطعات تلويزيون وجود دارد. براي پيشگيري از اين آسيب ها بايد حتما از محافظ برق باکيفيت کمک بگيريد.

نمايندگي تلويزيون

نمايندگي تلويزيون ال جي ، سامسونگ يا سوني ارائه دهنده همه خدمات مورد نياز به کاربران و دارندگان تلويزيون هاي تلويزيون و برد است. کاربران گرامي مي توانند با مراجعه به نمايندگي تلويزيون تخصصي ترين خدمات مرتبط با تعمير انواع تلويزيون هاي برد و پنل هاي تي وي را دريافت کنند. تعمير تلويزيون سامسونگ ، سوني و ال جي در اين نمايندگي محدود به مدل و برند خاصي نيست و از همه خدمات تعويض و تعمير پشتيباني مي کند

 

برچسب ها: خاموش,شدن,ناگهانی,تلویزیون,چه,دلایلی,دارد؟,
[ يکشنبه 7 شهريور 1400 ] [ 17:14 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ترياک ترک و سم زدايي در مرکز مشاوره گپچه

ترياک ترک  و سم زدايي در مرکز مشاوره گپچه

 

ترک ترياک و سم زدايي

 

اعتياد به ترياک مي تواند هوس شديد اين ماده را به دنبال داشته باشد. اگر افراد معتاد به ترياک ناگهان مصرف اين دارو را متوقف کنند ، ممکن است علائم ترک ظاهر شود. در حالي که اين اثرات اغلب تهديد کننده زندگي نيستند ، اما مي توانند دردناک باشند.

 

علائم ترک ترياک

 

عوارض ترک مي تواند شامل انواع مختلفي از عوارض سلامتي باشد که مي تواند براي چند روز ادامه يابد.

 

ترياک ، مواد افيوني و مواد مخدر علائم ترک مشابهي را ايجاد مي کنند. با توجه به کتابخانه ملي پزشکي ايالات متحده ، علائم ترک مربوط به ترک ترياک مي تواند شامل موارد زير باشد:

 

ريزش اشک

دردهاي عضلاني

تعريق

بيخوابي

اضطراب

حالت تهوع

گرفتگي شکم

شدت علائم ترک ترياک به شدت اختلال مصرف مواد در فرد بستگي دارد. به عنوان مثال ، کسي که با اعتياد طولاني مدت به ترياک سر و کار دارد ، احتمالاً ترک دردناک تري نسبت به فردي که به تازگي معتاد شده است خواهد داشت.

 

استفاده از ترياک در دوران بارداري مي تواند سندرم خودداري نوزادان را ايجاد کند ، اختلالي که با وجود علائم ترک در نوزادان مشخص مي شود. بسياري از نوزاداني که اثرات ترک ترياک را تجربه مي کنند مشکلات گوارشي ، کم آبي بدن ، استفراغ ، گريه شديد و تشنج را تحمل مي کنند.

 

جدول زماني خروج ترياک

 

شروع علائم ترک ترياک اغلب به نوع محصول ترياک مورد استفاده بستگي دارد. به عنوان مثال ، مواد مخدر کوتاه اثر ، مانند مورفين ، به طور کلي علائم ترک را حدود شش تا هشت ساعت پس از آخرين استفاده از اين دارو ايجاد مي کنند.

 

برعکس ، مواد مخدر طولاني مدت ، مانند متادون ، ممکن است علائم ترک را تا سه روز پس از آخرين استفاده ايجاد نکنند. اثرات ترک مربوط به مواد مخدر طولاني مدت در حدود 10 روز به اوج خود مي رسد ، اما مي تواند براي چند هفته ادامه يابد.

 

علائم ترک در 24 ساعت

 

بي قراري

بيخوابي

تعرق مفرط

دردهاي عضلاني

اضطراب

علائم ترک در دو يا سه روز

گرفتگي شکم

تهوع و استفراغ

مردمک هاي متسع شده

فشار خون بالا

ضربان قلب سريع

علائم ترک مربوط به ترياک معمولاً از زماني شروع مي شود که فرد به طور معمول دوز خود را مصرف کرده است. علائم اوليه ترک شامل اثرات جسمي است که مي تواند منجر به مشکلات رواني مانند اضطراب شود. علائم شديدتر مانند استفراغ مي تواند چند روز پس از آخرين استفاده ظاهر شود.

 

اشتياق به محصولات ترياک مي تواند هفته ها ، ماه ها يا حتي سالها ادامه يابد. اعتياد يک بيماري مغزي مادام العمر است. افراد معتاد به ترياک مستعد محرک هايي هستند که باعث ايجاد هوس مي شوند - حتي پس از پايان علائم ترک.

 

آيا کسي مي تواند در نتيجه ترک ترياک بميرد؟

 

علائم ترک ترياک مي تواند ناراحت کننده باشد. با اين حال ، کتابخانه ملي پزشکي ايالات متحده مي گويد که اثرات ترياک ، ترياک و ترک مواد مخدر به ندرت تهديد کننده زندگي هستند.

 

بسياري از افرادي که با علائم ترياک ، ترياک يا ترک مواد مخدر سر و کار دارند با اشتياق به استفاده از اين ماده روبرو هستند. اين افراد ممکن است از محصولات ترياک براي کاهش علائم ترک خود استفاده کنند. اما تکرار مصرف ترياک مي تواند خطر مصرف بيش از حد را افزايش دهد. مصرف بيش از حد بدون درمان مي تواند منجر به مرگ شود.

 

چگونه مي توان با خيال راحت سم زدايي از ترياک را انجام داد

 

بسياري از متخصصان مراقبت هاي بهداشتي ترک ترياک را در خانه توصيه نمي کنند زيرا افراد اغلب نمي دانند چگونه علائم ترک خود را به درستي مديريت کنند. اين افراد ممکن است ندانند چه علائمي ايجاد مي شود و چه زماني اين عوارض رخ مي دهد.

 

با اين حال ، مي توان با خيال راحت از ترياک در خانه خارج شد. يک سيستم پشتيباني قوي و دسترسي به داروهايي که علائم ترک ترياک را کنترل مي کنند ، مي تواند شانس فرد را براي مديريت اين عوارض افزايش دهد.

 

داروهايي که براي کاهش يا جلوگيري از علائم ترک ترياک استفاده مي شوند شامل متادون ، کلونيدين ، ??بوپرنورفين و نالترکسون است. با اين حال ، همه کساني که علائم ترک ترياک را تجربه مي کنند به اين داروها دسترسي ندارند.

 

برخي از وب سايت هاي اينترنتي داروهاي خانگي مانند ويتامين ها و مکمل هاي ديگر را براي کاهش اثرات ترک ترياک ارائه مي دهند. با اين حال ، قبل از استفاده از هرگونه دارويي که توسط پزشک تجويز نشده است ، بايد با پزشک خود مشورت کنيد.

 

سم زدايي از ترياک چقدر طول مي کشد؟

 

مدت زمان لازم براي سم زدايي از ترياک براي همه يکسان نيست. احتمالاً براي فردي که سالها اعتياد به ترياک را تجربه کرده است ، مدت زمان بيشتري طول خواهد کشيد تا فردي که به ترياک وابسته است.

 

سم زدايي فوق سريع شامل استفاده از بيهوشي و نالترکسون براي درمان علائم ترک ترياک است. براي سالها امکانات درماني من سم زدايي فوق سريع را براي کاهش زمان لازم براي غلبه بر علائم ترک ارائه مي دهد. با اين حال ، يک مطالعه توسط دانشگاه کلمبيا نشان داد که سم زدايي سريع براي درمان وابستگي به ترياک نگراني هاي ايمني را ايجاد مي کند.

 

کنترل اعتياد به ترياک بدون درمان حرفه اي دشوار است. در بسياري از مراکز توانبخشي ، افراد مي توانند درمان مبتني بر شواهد را براي کمک به مديريت بهتر اختلال مصرف مواد دريافت کنند.

اگر از ترياک استفاده مي کنيد و مي خواهيد درباره رفتارهاي مصرف مواد و ترک ترياک بيشتر بدانيد مقاله زير را مطالعه کنيد.

بيشتر بخوانيد:  ترک ترياک | نگاهي بر بهترين راه کارهاي ترک ترياک و درمان آن

 

 

 

برچسب ها: تریاک,ترک,,و,سم,زدایی,در,مرکز,مشاوره,گپچه,
[ چهارشنبه 3 شهريور 1400 ] [ 15:31 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

پخش تصاوير زنده دوربين هاي مدار بسته در جهان

پخش تصاوير زنده دوربين هاي مدار بسته در جهان

پخش تصاوير زنده دوربين هاي مدار بسته در جهان: به گزارش خبرگزاري فارس مدتي است

که يک سايت اينترنتي به نشاني insecam.org تصاوير زنده سيستم امنيتي را از سراسر

جهان در معرض ديد همگان قرار داده است.

دوربين هاي ياد شده که عمدتا ساخت شرکت هاي Axis, Defeway, و ?? برند مختلف در

مجموع هستند با تنظيمات پيشفرض نصب شده اند و لذا فاقد کلمه عبور هستند و

تصاوير ضبط شده توسط آنها به راحتي قابل مشاهده در سراسر جهان است. سايت ياد

شده تصاوير صدها دوربين مدار بسته در ايران را نيز به نمايش گذاشته است. اين دوربين

هاي فاقد امنيت در تهران و ديگر شهرهاي کشور نصب شده اند و با کليک بر روي آنها

ميتوان به جزئيات بيشتري در مورد محل نصب هر دوربين، شرکت سازنده آن و… دست

يافت.

دوربين مدار بسته مربوط به ايران

دوربين هاي مدار بسته مربوط به ايران تصاوير متنوعي از بزرگراهها، خيابان ها، پياده روها،

انبارهاي شرکت هاي خصوصي، محيط هاي اداري، انواع مغازها و فروشگاها، رستوران ها،

فضاي داخل منازل و ويلاها و….را در تهران، قم، اهواز، شيراز، ورامين، نجف آباد، قوچان،

زنجان، اصفهان، تبريز، کرج، رشت، شهر کرد، همدان، مشهد، ملارد، سنندج ، بيرجند، يزد،

اراک و اردبيل نمايش ميدهند. اگر چه اکثر اين دوربين ها تنها محيط خالي را نشان

ميدهند، اما برخي از آنها چهره افراد يا پلاک ماشين ها، به وضوح مشخص است يا ميتوان

جزئيات اشياء يا کالاهاي موجود را به خوبي تشخيص داد. اگر شما هم دوربيني از مارک

هاي ياد شده نصب کرده ايد، بهتر است هر چه سريعتر براي آن رمز عبور بگذاريد. در اين

سايت به تفکيک ميتوان تصاوير را بر اساس فيلترهايي همچون کشورها، شهرها، مکان

ها، زمان ها و… مشاهده نمود.

 1. امنيت سايبري هايك ويژن / دوربين مداربسته كره اي
 2. دوربين مداربسته ثابت / معرفي دوربين Color Vu هايك ويژن
 3. دوربين مداربسته صنعتي / معرفي دوربين مداربسته هايلوك

دستگاه ضبط دوربين مداربسته / رعايت قانون GDPR

 

 

برچسب ها: پخش,تصاویر,زنده,دوربین,های,مدار,بسته,در,جهان,
[ دوشنبه 25 مرداد 1400 ] [ 8:28 ] [ کاووسی فر ]
[ ]