افزایش سریع فالوور با ربات اینستاگرام رایگان

با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و گسترش چشمگیری که کسب و کارهای مختلف در این فضا داشته اند، لزوم استفاده از تبلیغات در این بستر بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. هنگامی که به عنوان مدیر یک کسب و کار، صفحه مخصوص برندتان را در این بسترها تاسیس می کنید، مسیر بسیار طولانی برای پیشرفت در مقابل تان قرار دارد. به طوری که تنها با تولید محتوا نمی توانید صفحه تان را ارتقاء داده و بر رقبای خود غلبه نمایید و تبلیغات نیز در این بین بایستی صورت پذیرد. این موضوع در حالی مطرح است که مدیران این صفحه ها باید بدانند که کاربران به صورت عمومی تمایل زیادی برای فالو کردن پیج های کاری نداشته و ترجیح می دهند صفحاتی که محتوای جذاب، حتی اگر تجاری و فروشگاهی باشد را دنبال نمایند. ربات اینستاگرام، یکی از ابزارهای مفید است که وظیفه تبلیغات و مدیریت صفحه های مختلف را به صورت خودکار و با بهترین بازدهی انجام می دهد.

jcja_v1.jpg

😲  قابلیت ربات اینستاگرام

ارسال پست و استوری

اولین چیزی که در هر صفحه ای به چشم می آید، پست هایی است که در آن صفحه وجود دارد. به همین خاطر ارسال پست به صورت تکی و گروهی یکی دیگر از قابلیت هایی است که حتماً باید در ربات های اینستاگرام وجود داشته باشد. ارسال پست به خودی خود آپشن های دیگری را شامل می شود. برای مثال ارسال پست به صورت زماندار یکی از آپشن های اضافه است که یک ربات خوب و هوشمند از آن بهره مند است. در یک ربات اینستاگرام هوشمند و حرفه ای، شب و روز معنایی نداشته و این ربات همیشه آماده ارسال پست در صفحات می باشد. شایان ذکر است علاوه بر پست، ارسال استوری در صفحات افراد نیز بایستی در ربات وجود داشته باشد. به همین خاطر بررسی کنید که در ربات مد نظر شما حتما این قابلیت وجود داشته باشد. بعضی از ربات ها به دلیل برنامه نویسی حرفه ای و قدرتمندی که دارند، پا را فراتر گذاشته و شما را از ارسال پست بی نیاز می کند. شاید برای شما این سوال ایجاد شود که چطور ممکن است این اتفاق رخ دهد؟ در جواب این سوال باید بدانید که ربات های فوق هوشمند و حرفه ای قادرند پست هایی که بیشترین لایک وکامنت را دارا می باشند اند شناسایی کرده و آن ها را دانلود و سپس از میان آن ها به صورت گلچین شده برای شما پست هایی را انتخاب و منتشر کند. ارسال استوری نیز به همین شکل بوده و ربات های اینستاگرامی قادرند تا به صورت زمان بندی شده و هدفمند استوری های مختلف را در این شبکه اجتماعی منتشر نمایند.

فالو خودکار و هوشمند دیگران

همانطور که می دانید فالو کردن دیگران در شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از راه های فوق العاده پربازده برای افزایش مخاطبان پیج بوده و به مدیران صفحات اینستاگرامی کمک می کند تا صفحه شان را پس از مدت زمان کوتاهی به سطح خوبی برسانند. ربات های اینستاگرامی قادرند این کار را انجام دهند. به همین خاطر اصلی ترین ویژگی که در ربات های اینستاگرام وجود دارد، همین قابلیت است. به طوری که ربات اینستاگرامی شما باید بتواند به طور خودکار افرادی که بیشترین شباهت را با ویژگی های مدنظر شما دارند پیدا کرده و طبق لیست آن ها را دنبال نماید. در این صورت، کاربران برای یک بار هم که شده از پیج شما دیدن کرده و امکان این که از صفحه تان بازدید نمایند بالا می رود. اما سوالی که در این بین ایجاد می شود این است که آیا فقط دیده شدن در صفحات اینستاگرامی کافی است یا باید کار دیگری هم انجام داد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که اگر فرد بازدیدکننده هیچ ارتباطی با پیج شما نداشته باشد، عملاً بازدید او فایده ای برایتان نخواهد داشت. پس ربات شما باید به طور هوشمندی این کار را انجام دهد. برای مثال شما یک پیج هنری داشته و تمایل به افزایش بازدیدکنندگان آن را دارید. اگر ربات اینستاگرامی فردی را فالو کرده و او از پیج شما دیدن نماید که اهل هنر باشد، احتمال این که او مطالب شما را ببیند و از آن ها خوشش بیاید بسیار بالا خواهد بود. پس این که او شما را فالو کند اصلا بعید به نظر نمی رسد. ربات های اینستاگرامی هوشمند قادرند تا پیج های هدف شما را پیدا کرده و روی این پیج ها اعمالی را پیاده سازی کنند که بسیار کاربردی و مفید است. ربات های هوشمند اینستاگرام قادرند پیج های رقیب شما را پیدا کرده و با طرفداران آن ارتباط برقرار نمایند. به این شکل در کوتاه مدت خواهید توانست تعداد زیادی فالوور بدست بیاورید.

آنفالو خودکار

پس از آن که تعداد فالوینگ های شما افزایش پیدا کر، شاید بخواهید عده ای را از میان آن ها آنفالو نمایید. اما این که چه کسانی را برای این کار انتخاب کنید کاری است که ربات اینستاگرام برای شما انجام می دهد. ربات اینستاگرام که شما تهیه می کنید بایستی قادر باشد تا به صورت هوشمند افراد را شناسایی نموده و آن ها را آنفالو کند. به طوری که بتواند کسانی را که شما را فالو نکرده و یا هرگز پست هایتان را لایک نکرده اند شناسایی کرده و شروع به آنفالو کردن آن ها بر اساس لیست مشخص کند. اگر ربات اینستاگرام از قابلیت های دیگری مثل آنفالو بر اساس خط زمانی یا آنفالو کردن افرادی که خود ربات آن ها را فالو کرده است برخوردار باشد، در واقع از یک قابلیت اضافی و عالی بهره مند است.

لایک خودکار

لایک کردن یکی دیگر از روش های جذب فالوور می باشد. اگر جزو کسانی هستید که ساعت های طولانی را در اینستاگرام سپری می کنند، حتما دیده اید که با لایک پست های دیگران، آن ها نیز در جواب عمل شما چند پست شما را لایک کرده به قول معروف بک می دهند. حال تصور کنید شما روزانه 100 نفر را لایک کنید. اگر حداقل نصف آن ها به پیج شما سر زده و از محتوایی که شما منتشر کردید خوششان بیاید، حتما به جمع فالوورهای شما اضافه شده و رسماً به عنوان دنبال کننده تان شناخته می شوند. به همین خاطر ربات اینستاگرامی که از آن استفاده می کنید بایستی از قابلیت لایک خودکار بهره مند باشد تا از این امکان به نحو احسن استفاده نمایید.

 

کامنت گذاری خودکار

یکی دیگر از روش های بسیار خوب و تاثیرگذاری که برای جذب فالوور اینستاگرام مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد، روش کامنت گذاری برای دیگران می باشد. با کامنت گذاشتن شما در پست هایی که در پیج های مختلف ارسال شده، کامنت شما توسط صاحب آن اکانت دیده شده و مهمتر از او شما توسط کسانی که کامنت ها را میخوانند نیز دیده خواهد شد. این یعنی در واقع شما با یک تیر چندین هدف را نشانه گرفته و می توانید اکانت تان را در معرض دید چندین نفر قرار دهید. به همین خاطر فراموش نکنید ربات اینستاگرام که تهیه می کنید حتما از قابلیت کامنت گذاری برخوردار باشد.

ارسال پیام در دایرکت

ارسال پیام در دایرکت عملی است که موجب ارتباط شما با افراد دیگر خواهد شد. اگر شما بتوانید افراد و کاربران هدف خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیدا کرده و برای آن ها در دایرکت پیغام های مختلفی بفرستید، می توانید آن ها را به خود جذب کرده و به صورت روزانه شاهد افزایش فالوورهایتان باشید. در این بین لازم است بدانید پیدا کردن افراد مناسب و ارسال پیام روزانه برای انسان خیلی زمان بر است ولی این محدودیت برای ربات هوشمند اینستاگرامی، کار سختی نبوده و یک ربات هوشمند قادر است به هر تعداد کاربری که شما بخواهید پیام ارسال کرده و با آن ها در ارتباط باشد. به همین خاطر ویژگی دیگری که ربات های اینستاگرامی باید از آن ها برخوردار باشند، قابلیت ارسال پیام در دایرکت می باشد.

در این قسمت قصد داریم 40 ربات اینستاگرامی که کاربران می‌ توانند با خیال راحت از آن ‌ها استفاده نمایند را به شما عزیزان معرفی کنیم.

 • ربات اینستاگرام YoViral
 • ربات اینستاگرام ViralRace
 • ربات اینستاگرام SocialCaptain
 • ربات اینستاگرام Instazood
 • ربات اینستاگرام Graminator
 • ربات اینستاگرام Gramflare
 • ربات اینستاگرام Instavast
 • ربات اینستاگرام Ingramer
 • ربات اینستاگرام Instabow
 • ربات اینستاگرام SocialMortal
 • ربات اینستاگرام Firing Table
 • ربات اینستاگرام Kicksta
 • ربات اینستاگرام Instamber
 • ربات اینستاگرام Mr. Insta
 • ربات اینستاگرام BigBangram
 • ربات اینستاگرام Combin
 • ربات اینستاگرام InstaMacro
 • ربات اینستاگرام Instajool
 • ربات اینستاگرام SocialRunner
 • ربات اینستاگرام Jarvee
 • ربات اینستاگرام WorkMacro
 • ربات اینستاگرام Social Hype
 • ربات اینستاگرام Boostgram
 • ربات اینستاگرام Instagram Bot Follower
 • ربات اینستاگرام SocialEmpire
 • ربات اینستاگرام Kenji
 • ربات اینستاگرام Falcon Social
 • ربات اینستاگرام Stim Social
 • ربات اینستاگرام Managed Social
 • ربات اینستاگرام Autogram Bot
 • ربات اینستاگرام FanBump
 • ربات اینستاگرام MegaFollow
 • ربات اینستاگرام Instaboom
 • ربات اینستاگرام FollowLiker
 • ربات اینستاگرام Sara Agency
 • ربات اینستاگرام GetInsta
 • ربات اینستاگرام Followers Gallery
 • ربات اینستاگرام Crowdfire
 • ربات اینستاگرام InstaInfluencer
 • ربات اینستاگرام NewCam

شایان ذکر است برای دسترسی به این ربات ها کافیست نام انگلیسی آن ها را در موتور جست و جوی گوگل سرچ کنید. این ربات ها همگی جزو ربات های اینستاگرامی معتبر خارجی بوده و از امکانات بسیار عالی برخوردار هستند.

منبع: https://hamyar3ocial.ir/instagram-robot/

 

[ سه شنبه 24 فروردين 1400 ] [ 11:26 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

راهنماي انواع پرده

راهنماي انواع پرده

پرده يکي از المان‌هاي مهم در طراحي دکوراسيون داخلي منازل و ادارات محسوب مي‌شود که در کنار ديزاين و طراحي کف، ديوارها و سقف اتاق‌ها جلوه خاص و منحصر به فردي به محيط منزل يا محل کار شما مي‌دهد. معمولا به محض ورود در داخل ساختمان‌ها اولين سطوحي که به چشم مي‌خورد سطوح ديوارها و پنجره‌هاي داخلي آن بنا است. به همين دليل بيشترين تمرکز طراحان در طراحي و دکوراسيون محيط بر روي اين دو سطوح مي‌باشد. انتخاب نوع و رنگ کاغذ ديواري‌ها و همچنين تعيين جنس، مدل و طرح پرده‌ها علاوه بر اينکه محيطي زيبا و دلنشيني را ايجاد مي‌کند، نقش به سزايي هم در روحيه ساکنين خانه و يا کارکنان ادارات ايفا مي‌نمايد. به نوعي مي‌توان گفت ايجاد حس آرامش، هيجان، شادي و بالا رفتن روحيه افراد با نوع دکوراسيون داخلي ارتباط مستقيم دارد. به همين دليل تاکيد مي‌شود که در خريد و انتخاب پرده دقت و وسواس کافي به خرج دهيد.

mfni_m1.jpg

پرده بر حسب ويژگي‌هايش در انواع مختلف طراحي و توليد مي‌شوند و شما برطبق هدف و مکان خود مي‌توانيد يکي از آن‌ها را انتخاب و خريداري نماييد. پرده اداري، پرده پذيرايي، پرده شيد، پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه و... از جمله انواع پرده‌ها هستند که براي خريد هر کدام از آن‌ها بايد نکاتي را در نظر بگيريد تا با خريدي مناسب و با صرفه محيط منزل يا کار خود را به محيطي دلپذير و آرامش بخش تبديل کنيد. خريد و انتخاب پرده به علت تنوع بالاي آن‌ها از لحاظ جنس، نوع کاربري و نوع تکنولوژي کاري سخت و پر چالش اما هيجان‌انگيز به نظر مي‌رسد. براي انتخاب و خريد انواع پرده از جمله پرده اداري، پرده پذيرايي، پرده شيد، پرده اتاق خواب و پرده آشپزخانه بايد پارامترهايي را در نظر داشته باشيد و اطلاعاتي در مورد هر کدام از آن‌ها کسب نماييد سپس اقدام به تهيه و نصب آن‌ها کنيد.

در ادامه ما به معرفي برخي از انواع جنس‌ها و مدل‌هاي مختلف پرده خواهيم پرداخت و نکات مهم و تاثيرگذار در تهيه و خريد انواع پرده را مورد بررسي قرار خواهيم داد. اگر قصد خريد پرده و تغيير در دکوراسيون خانه يا محل کار خود را داريد پيشنهاد مي‌کنيم تا پايان مطالب همراه ما باشيد.

انواع جنس پرده در طراحي دکوراسيون داخلي

جنس پرده بر اساس کاربرد آن‌ها و هدف شما از نصب پرده مي‌تواند متغير و متفاوت باشد. در بازار پرده‌هاي متنوعي از جنس‌هاي مختلف وجود دارد که در زير به برخي از آن‌ها اشاره خواهيم کرد.

پرده ابريشم و مخمل

اين جنس از پرده ها معمولا در فضاهاي رسمي مانند سالن‌هاي پذيرايي و نشيمن‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد و فضاي داخلي منزل يا اداره شما را مدرن و کلاسيک جلوه مي‌دهند. البته استفاده از اين جنس پرده به يراق آلات و ابزار بيشتري نسبت به ساير پرده‌ها نيازمند است. اين پرده‌ها به دليل سنگين بودن و ضخيم بودنشان نور کمتري را به محيط داخلي منعکس مي‌کند. قيمت اين جنس از پرده‌ها نسبت به ساير جنس‌ها بيشتر بوده زيرا به عنوان گران‌قيمت‌ترين پارچه‌ها شناخته شده‌اند .

پرده‌هاي کتان، ساتن، نخي

پرده با جنس نخ يا کتان به دليل ساده بودنشان مناسب هر سبک دکوراسيوني مي‌باشند و در بيشتر اتاق‌ها و سالن‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد. بيشترين سبکي که از اين نوع پرده‌ها در آن استفاده مي‌شود سبک مدرن و مينيمال است. از اين جنس پرده‌ها به عنوان پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه، پرده اداري حتي به عنوان پرده پذيرايي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. از لحاظ وزني سبک هستند اما ضخامت آن‌ها زياد است و نياز به وجود آستري ندارند.

پرده دانتل

اين جنس از پرده‌ها مناسب دکوراسيون اداري و حتي منازل است، به محيط جذابيت و زيبايي مي‌بخشد و فضاي دلپذيري را ايجاد مي‌کند. اين جنس از پرده‌ها به خاطر طراحي‌هاي منحصر به فردشان و نيز به دليل ظرافت و زيبايي که دارند بسيار مورد توجه عموم قرار گرفته‌اند و از محبوبيت خاصي در بين افراد برخوردار هستند.

پرده حرير و تور

اين پرده‌ها کاملا نازک و سبک بوده و نسبت به ساير اجناس از ضخامت کمتري برخوردار هستند به همين دليل نياز به نصب آستري در زير کار دارند تا مانع عبور نور خورشيد به داخل منزل يا محيط کارتان شود. پرده حرير در مقايسه با انواع ديگر پرده‌ها ارزان‌تر بوده و از محبوبيت بالايي نيز برخوردار هستند. پرده حرير و تور را در اکثر سبک‌هاي دکوراسيون داخلي مي‌توان استفاده کرد و مناسب هر محيطي مي‌باشد.

انواع مدل پرده در طراحي دکوراسيون داخلي

طراحان داخلي هميشه جنس پرده را با توجه به مدل پرده انتخاب مي‌کنند و در سبک‌هاي مختلف دکوراسيون داخلي به کار مي‌برند. از انواع مدل پرده مي‌توان به مدل پرده والان دار، پرده رومن، پرده زبرا، پرده شيد رول، پرده کرکره‌اي، پرده چوبي پرده حصيري، پرده پيلي دار و... اشاره کرد که در زير برخي از اين مدل‌ها را مورد بررسي قرار خواهيم داد.

 

پرده پيلي دار: اين مدل پرده فضاي داخلي منزل يا محل کار شما را ساده اما بسيار شيک جلوه مي‌دهد. اين پرده‌ها براي بلندتر نشان دادن ديوارها بسيار مناسب است. جنس اين مدل پرده‌ها از پارچه‌هايي نازک مانند حرير است و مناسب هر سبک از دکوراسيون مي‌باشد.

پرده والان دار: يکي از قديمي‌ترين مدل‌هاي پرده مي‌باشد که در آن والان به عنوان يک شال بر روي پرده اصلي قرار مي‌گيرد. در اين مدل اگر پرده اصلي ساده باشد والان آن را طرح دار انتخاب مي‌کنند و يا اگر پرده اصلي طرح دار باشد از والان‌هاي ساده استفاده مي‌نمايند. مدل پرده والان دار مناسب سبک‌هاي کلاسيک و سنتي است و امروزه از محبوبيت کمتري برخوردار است.

پرده رومتاين مدل از پرده‌ها جزو مدل‌هاي امروزي و مدرن قرار گرفته است. از ظرافت و زيبايي خاصي برخوردار بوده و و در سبک مدرن در دکوراسيون خانه‌ها از آن استفاده مي‌کنند. جنس پارچه اين مدل از نوع ضخيم ساده و يا بافت‌دار است و نياز به آستري ندارند. همچنين اين پرده‌ها به شکل عمودي و کرکره‌اي باز و بسته مي‌شوند.

پرده زبرااين مدل پرده نيز مناسب هر فضايي است و به صورت پرده اداري، پرده پذيرايي، پرده اتاق خواب، پرده آشپزخانه از آن استفاده مي‌شود و نقش کارآمدي در فضاي آشپزخانه و اتاق خواب دارد. اين پرده‌ها به شکلي عمودي و بالا رونده نصب مي‌گردند و به راحتي مي‌توان به کمک آن نور و ديد به بيرون از پنجره را تنظيم کرد. پرده زبرا از دو لايه ترکيبي پارچه و تور ساخته شده است که به شکلي موازي کنار هم قرار گرفته‌اند به طوري که شما مي‌توانيد به دلخواه خود زاويه بين تورها را تغيير دهيد.

پرده شيد رولاين مدل از پرده نيز در گروه پرده‌هاي کرکره‌اي قرار دارد و به صورت رولي قابليت جمع شوندگي به سمت بالا را دارند. اين پرده به شکل عمودي حرکت کرده و در بخش استوانه‌اي شکل بالاي خود جمع مي‌گردد. پرده شيد رول هم به صورت ساده در بازار موجود است و هم در طرح‌هاي مختلف گرافيکي و چاپي توليد و عرضه مي‌شود. ضخامت اين پرده‌ها بالا بوده و نياز به آستري ندارند. همچنين پرده شيد رول مانند پرده رومن به شکل مکانيزه حرکت مي‌کند.

نکات مهم در انتخاب و خريد پرده جهت دکوراسون داخلي

بعد از اينکه با انواع مدل پرده‌ها و جنس آن‌ها آشنا شديد بهتر است قبل از خريد انواع آن به نکات مهم و کاربردي ديگري نيز توجه کنيد تا بهترين و مناسب‌ترين انتخاب را داشته باشيد. برخي از نکاتي که بايد به آن توجه کنيد شامل موارد زير است:

قبل از خريد هر نوع پرده‌اي اول هدف خود را از نصب پرده مشخص کنيد و نوع سبک دکوراسيون خود را در نظر بگيريد. مثلا اينکه هدف شما از نصب پرده براي شادتر کردن محيط است يا آرامش بخش‌تر کردن آن

در نظر گرفتن مکان نصب پرده از نکات مهم در انتخاب جنس و مدل پرده به شمار مي‌آيد، به طبع جنس و مدل پرده اداري با پرده‌هاي داخل منزل فرق دارد. انتخاب پرده اتاق کودک با انتخاب پرده پذيرايي يا پرده آشپزخانه متفاوت است.

در هنگام انتخاب پرده حتما رنگ پرده را مورد بررسي قرار دهيد، از رنگ‌هايي استفاده کنيد که اولا طبق سليقه همه افراد ساکن خانه يا محيط کار باشد و در ثاني با رنگ ديگر لوازم دکوراسيون منزل و رنگ ديوار پوش‌ها و کفپوش‌ها هم‌خواني داشته باشد تا محيطي زيبا و شيک ايجاد شود.

در انتخاب طرح‌هاي گرافيکي و يا چاپي روي پرده‌ها دقت کنيد و مناسب با محيطي که در آن هستيد و روحيات افراد خانه يا اداره آن را انتخاب کنيد. به طور مثال طرح‌هاي کارتوني و شاد مناسب براي اتاق کودک است و طرح‌هايي سه بعدي از گل و گياه مناسب سالن‌هاي پذيرايي مي‌باشد.

 

 • حتما موقع خريد به جنس و مدل پرده توجه کنيد و مناسب با مکاني که مي‌خواهيد پرده را در آنجا نصب کنيد جنس مناسب را تهيه نماييد. مثلا براي سالن‌هاي پذيرايي پرده‌هايي با جنس مخمل و يا پرده شيد رول مناسب است.
 • سبک‌هايي که مي‌خواهيد در دکوراسيون داخلي به کار ببريد را در نظر گرفته و با توجه به سبک مورد نظر پرده تهيه نماييد.
 • حتما اندازه پرده‌ها را مورد بررسي قرار داده تا در زمان اجرا عرض مناسبي براي پرده داشته باشيد.
 • در خريد الحاقات پرده نظير ميل پرده حلقه و گيره دقت کنيد و سعي کنيد ميل پرده‌ها را کمي بزرگ‌تر از پنجره خريداري کنيد رنگ و جنس اين الحاقات بايد با رنگ و جنس پرده هم‌خواني و تناسب داشته باشد.

براي کسب اطلاعات جامع تر و بيشتر مي‌توانيد به سايت فروشگاه پردينه مراجعه کرده و ضمن مطالعه مقالات مندرج در اين سايت از تمامي انواع پرده‌هاي موجود در فروشگاه نيز بازديد نماييد و از راهنمايي‌هاي مشاورين اين فروشگاه بهرمند شويد.

 

منبع: فردانيوز

[ دوشنبه 23 فروردين 1400 ] [ 10:10 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

بهترين سريال هاي طنز فيليمو

بهترين سريال هاي طنز فيليمو

شبکه نمايش خانگي ايران در سال‌هاي اخير شکل و شمايل تازه‌اي پيدا کرده است. از ديروقت تا همين چندي پيش شبکه نمايش خانگي تنها فيلم‌ها و گاهي سريال‌هاي تلويزيوني را بعد از پخش آنان منتشر مي‌کرد. هرچند به مرور شرکت‌هاي جديدي وارد بازار شدد و با رونق بيشتر صنعت سينما، فيلم‌هاي بيشتر و پربيننده‌تري به نمايش درآمدند و اين به رواج بيشتر شبکه نمايش خانگي کمک کرد، اما کافي نبود. شبکه نمايش خانگي به‌دليل محدوديت آثار، فاصله زياد بين زمان اکران فيلم‌ها با انتشارشان در شبکه نمايش خانگي و نداشتن الگوي تبليغاتي درست، در دهه‌هاي گذشته الکن ماند. در اين ميان بيشتر فيلم‌هاي کمدي و سريال‌هاي طنز توانستند در شبکه نمايش خانگي ديده شوند.

مردم معمولي

hgw0_z11.jpg

کارگردان: رامبد جوان

بازيگران: اسامي بازيگران سريال هنوز اعلام نشده است اما به گفته کارگردان اين سريال طنزي پر بازيگر و شلوغ است.

خلاصه داستان: اين فيلم درباره زوجي افغان است که ويژگي‌هايي روشن‌فکرمآبانه دارند و صاحب يک کافه‌گالري هستند و اتفاقاتي حول محور گالري و مشتري‌هاي آن روي مي‌دهد.

جزييات پخش: اين سريال در صد قسمت ساخته شد است و از 5 فروردين ماه منتشر خواهد شد.

درست در زمان ساخت و توليد «خندوانه» بود که خبر آمد رامبد جوان همزمان با اين برنامه تلويزيوني مشغول پيش توليد اولين سريال کمدي خود براي شبکه نمايش خانگي است. اين پروژه در سکوت خبري ساخته شده و اطلاعات زيادي از آن منتشر نشده است.

اين درحالي است که پيش از اين عنوان شده بود جوان برنامه‌اي براي ساخت سريالي با نام «شاخ» دارد که به ماجراي شکل ‌گيري يک گروه موسيقي جوان مي ‌پردازد اما گويا او ساخت سريال طنز «مردم معمولي» را ترجيح داده است.

دراکولا

کارگردان: مهران مديري

بازيگران: مهران مديري، ويشکا ا?سايش، سيما تيرانداز، گلاره عباسي، محمد بحراني و نيما شعبان‌نژاد، انديشه فولادوند،احسان اماني

خلاصه داستان: ژاله کبيري همسر جديد کامران کامروا که ? سال است با او ازدواج کرده براي او جشن تولد گرفته و همه ا?شنايان و دوستان را دعوت کرده تا ثروت خود را براي ديگران به نمايش  ميزاره.

جزييات پخش: اين سريال محصولي از فيلم مارکت است که از ? فرودين سال ???? روزهاي سه‌شنبه، ساعت ?? از فيليمو(پخش آنلاين) و هنراول(پخش فيزيکي) منتشر مي‌شود.

در سريال دراکولا مهران مديري (هيولا?) پيمان قاسم‌خاني طراحي و سرپرستي فيلمنامه را برعهده دارد و امير برادران به عنوان نويسنده مهران مديري را همراهي مي‌کند. اين سريال طنز، دنباله مجموعه «هيولا» مي‌باشد.

با توجه به استقبال خوبي که از سريال کمدي «هيولا»‌شد انتظار مي‌رود «دراکولا» هم به اقبال عمومي دست يابد.

انيميشن سريالي ديرين ديرين

موضوعات اين انيميشن بر خلاف وب سري‌‌هاي قبلي که رويکرد انتقادي و فرهنگ‌سازي داشته است، به دليل افزايش زمان هر قسمت بسيار متنوع، قصه‌گو و فانتزي است؛ به گونه‌اي که قصه‏‌هاي فانتزي از دل «ديرين ديرين» بيرون آمده‏‌اند و کشش و ريتم خاصي را در قصه ايجاد کرده‏‌اند.

 

سريال «ديرين ديرين» که محصول استوديو انيميشن نسل انديشه سبز است، اولين سريال انيميشن ايراني است که ويژه نمايش در رسانه‌هاي ديجيتال ساخته شده و از سازمان تنظيم مقررات صوت و تصوير فراگير ( ساترا) مجوز ساخت و انتشار دريافت کرده است.‌

درباره کارتون ديرين ديرين

سريال ديرين ديرين به کارگرداني علي درخشي در سال 1399 ساخته شده است. اين سريال محصول کشور ايران و در ژانر انيميشن و کمدي مي‌باشد. .

همچنين نظرات ثبت شده در پلتفرم فيليمو و رفتار شناسي کاربران نشان از استقبال مردم از سريال‌‏هاي تک موضوعي با مدت زمان کوتاه دارد و مجموعه ديرين ديرين نيز در ?? قسمت 20 دقيقه‏‌اي ساخته شده و حالا با پخش دو قسمت ابتدايي خود مورد توجه و رضايت مخاطبان قرار گرفته است.

اين سريال محصول استوديو پويانمايي نسل انديشه سبز است که روزهاي شنبه و يکشنبه هر هفته از طريق فيليمو پخش مي‌‏شود.

 

 

[ شنبه 21 فروردين 1400 ] [ 16:38 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

دستگاه های خوشبو کننده هوا چیست؟ چرا باید بخریم؟

هوایی که در طول روزمره آن را نفس می کشیم، نقش بسیار مهمی در سلامتی مان دارد. اگر بخواهیم از جنبه های گوناگون و همین طور از لحاظ علمی هم به این مسئله نگاه کنیم، خواهیم دید که هوای سالم و پاکیزه به دلایل مختلفی برای حفظ سلامتی و شادابی بسیار مهم می باشد. اگر هوای اطراف مان سالم و پاکیزه باشد، روحیه بهتری خواهیم داشت و خلق و خویمان را دیگران بهتر خواهد بود. ذکر این موارد، برای پی بردن به اهمیت هوای خوب و پاکیزه کافی بوده و به خوبی نقش هوای مطبوع را در زندگی روزمره نشان می دهد. از این رو می بینیم که بسیاری از افرادی که برای سلامتی و شادابی خود ارزش قائلند، برای سالم بودن هوای داخل خانه یا محل کارشان دست به خرید دستگاه ها و تجهیزات مرتبط با این موضوع می زنند. ناگفته نماند وقتی از هوای خوب و پاکیزه حرف می زنیم، منظورمان هوایی است که هم از لحاظ آلایندگی در سطح ایده آلی قرار گرفته و هم دارای رایحه مطبوع و دلچسبی باشد. یکی از راهکارهایی ارزان قیمتی که در راستای مطبوع شدن هوای محیط می توان انجام داد، خرید خوشبو کننده هوا و استفاده از این محصولات می باشد. طبیعی است اگر محیطی که در آن تنفس می کنیم دارای هوای دلنشین و مطبوع به همراه بوی خوش باشد، آرامش بیشتری در محیط جاری شده و افرادی که در آن محیط حضور پیدا می کنند، شادابی بیشتری خواهند داشت. در واقع استفاده از دستگاه های خوشبو کننده هوا یک راهکار هوشمندانه است که از آن می توان برای محیط های سربسته ای که امکان تبادل و جابه جایی هوا در آن ها به شکل مناسب و صحیح وجود ندارد، برای ایجاد طراوت بیشتر هوا استفاده نمود. سوالی که شاید برای خیلی ها مطرح شود این است که دستگاه خوشبو کننده ها چه مکانیزمی داشته و چگونه عمل می کند؟ آیا نیاز به استفاده از این دستگاه ها در زندگی های امروزی واقعا لازم است؟ و این که با خرید دستگاه خوشبو کننده هوا چه مزیت هایی شامل حال استفاده کننده و خریدار می شود؟ همه این ها سوالاتی است که در ادامه به آن ها پاسخ خواهیم داد.

915_e2.jpg

استفاده از خوشبو کننده هوا در فضاهای سربسته

با توجه به این موضوع که در محیط های سربسته و اماکنی که تردد در آن ها زیاد است، احتمال ایجاد بوی ناخوشایند وجود دارد، استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا کمک زیادی به بهبود خلقیات افراد و شادابی کسانی که در محیط های یاد شده مدام در رفت و آمدند خواهد کرد. علاوه بر این، خوشبو نگه داشتن محیط های کوچک تر مثل منازل و دفترکار، یک ترفند عالی برای ایجاد محیطی دنج و دلنشین برای حاضران در محیط می باشد. طبیعی است استشمام بوی نامطبوع به خصوص در محیط خانه که معمولاً افراد زمان زیادی را در آن سپری می کنند، باعث احساس ناخوشایند در افراد شده و احساس خستگی و حتی بدخلقی را در آن ها دو چندان می کند. همین امر مهر تاکیدی بر استفاده از انواع مختلف دستگاه های خوشبو کننده هوا به منظور ایجاد رایحه ای مطلوب بوده و کاربرد بی نظیر این دستگاه ها را مشخص می کنددستگاه خوشبو کننده هوا با قیمت مناسبی که دارد، نقش اساسی در افزایش احساس راحتی و آرامش در خانه و هر محیط سربسته ایفا می کند. علاوه بر این موارد، کسانی که قصد دارند از مهمان هایشان یک میزبانی خوب و به یاد ماندنی داشته باشند، با خرید دستگاه خوشبو کننده هوا و قرار دادن آن در منزل شان می توانند رایحه خوشایندی را در طول مهمانی ایجاد کرده و تکمیل کننده یک پذیرایی دلپذیر و دلچسب باشند.

چرا از خوشبو کننده هوا استفاده کنیم؟

t2j6_e3.jpg

شاید برای شما هم این موضوع پیش آمده باشد که احساس کنید در خانه، محل کار و یا مغازه تان بویی نامطبوع مثل بوی کهنگی یا نم وجود دارد. وجود این بو در محیط های سربسته به دلایل مختلفی رخ می دهد. به طوری که سرمنشاء این بو می تواند غذا و مواد غذایی، یک حوله یا لباس خیس مانده در فضا، بوی یک ماده فاسد و موارد دیگر باشد. هر چه باشد، بوی نامطبوع در نهایت باعث می شود تا فضاهای سربسته تبدیل به فضاهایی غیرقابل تحمل شوند. به طوری که افراد حاضر در این محیط ها با استشمام این بو اذیت شده و در موارد شدیدتر اقدام به ترک محل نمایند. این مورد از یک طرف و از طرف دیگر استرس و دغدغه هایی که مربوط به کار و زندگی فشرده امروزی است، از دیگر عواملی است که می تواند بر روح و روان و فکر افراد تاثیرات منفی گذاشته و در طول زمان باعث بدخلقی آن ها شود. یک راهکار ارزان قیمت و بسیار هوشمندانه برای جلوگیری از تمام این موارد، استفاده از انواع دستگاه های خوشبو کننده هوا و بکارگیری این دستگاه ها در محیط های یادشده می باشد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که حفظ روحیه و شادابی افرادی که در یک محیط سربسته (مثل خانه، محل کار و …) حضور دارند برایتان مهم است، می توانید با خرید دستگاه خوشبو کننده هوا باعث ایجاد رایحه ای خوش و دلچسب در فضای منزل و محیط کار شده و بخش زیادی از فشار استرس روزانه را از بین ببرید. در این صورت، با استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا دیگر بوی نامطبوعی که از خیس بودن لباس یا فساد مواد غذایی و … در محیط ایجاد شده احساس نخواهد شد و تنفس فرد به شکل بهتری انجام می شود. امروزه استفاده از دستگاه های خوشبو کننده هوا اهمیت زیادی پیدا کرده است. این اهمیت به قدری است که حتی پزشکان و فعالان حوزه سلامت فکر و روان نیز تاثیرات مثبت استفاده از خوشبو کننده هوا را بر روی مغز و همچنین کاهش فشار خون تایید کرده و بر لزوم بکارگیری این دستگاه ها در محیط های سربسته، به خصوص منزل و محیط کار تاکید می کنند.

انواع خوشبو کننده هوا

 

با توجه به موارد و نحوه استفاده از خوشبو کننده های مختلف در خانه، محل کار و سرویس بهداشتی، انواع مختلفی از آن ها عرضه می شوند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
خوشبو کننده مکانیکی : خوشبو کننده های مکانیکی که در سال های اخیر با استقبال بسیاری مواجه شده اند، جزو محبوب ترین انواع هستند که به خصوص به عنوان خوشبو کننده دستشویی کاربرد دارند. یکی از مهم ترین مزایای این مدل ها در مقایسه با سایر انواع دستگاه خوشبو کننده هوا این است که هیچ نیازی به انرژی برق و یا باطری ندارند. مکانیزم کاربرد خوشبو کننده های مکانیکی به این صورت است که میزان پاشیدن اسپری را تنظیم می کنید و با استفاده از نیروی مکانیکی هر بار باز و بسته شدن در، رایحه مورد نظرتان اسپری می شود.
خوشبو کننده برقی : این مدل از خوشبو کننده های خانگی شبیه دستگاه های پشه کش عمل می کند. خوشبو کننده های برقی بعد از وصل شدن به پریز برق، کم کم گرم شده و باعث تبخیر شدن ژل و یا مایع خوشبو کننده درون مخزن می شوند و به این شکل محیط را معطر می کنند. از مزیت های این مدل ها می توان به مصرف پایین برق و قابلیت پر کردن مجدد مخزن اشاره کرد.
خوشبو کننده اتوماتیک : یکی از متداول ترین مدل هایی است که اغلب به عنوان خوشبو کننده توالت کاربرد دارد و اغلب با استفاده از باتری کار می کند. در این نوع از خوشبو کننده ها نیازی به دخالت دست نیست و با دادن زمان به آن، به شکل خودکار با مصرف حداقل انرژی محیط دستشویی را خوشبو می کنند، همچنین شما می توانید از عطر مورد علاقه خود در محفظه استفاده کنید. خوشبو کننده های اتوماتیک دارای سنسورهایی هستند که به نور حساسند و معمولا برای حالات شب، روز و شبانه روز، تعداد اسپری کردن آن ها قابل تنظیم می باشد.
اسپری خوشبو کننده : اسپری ها را می توان به عنوان رایج ترین انواع خوشبو کننده نام برد. این مدل ها که از دیرباز مورد استفاده بسیاری از خانواده ها بوده به راحتی در قسمت های مختلف خانه و محل کار قابل مصرف می باشند. اسپری ها که هم برای از بین بردن بوی بد و هم ضدعفونی کردن محیط مورد استفاده قرار می گیرند، به دلیل تنوع رایحه، عملکرد سریع و پوشش دادن قسمت های وسیعی از محیط هنوز هم محبوبیت فراوانی بین افراد دارند.

منبع: https://notoch.com/air-freshener/

[ جمعه 20 فروردين 1400 ] [ 16:21 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

ربات بازی انفجار

 

خب حالا میرسیم به جزییات اینکه احتمال رو از کجا آوردم، ولی قبلش باید بررسی کنیم که ضریب چطور محاسبه میشه، برمیگردم به مقاله‌ای خود سایت که نحوه تولید ضریب رو توضیح میده، مرحله به مرحله پیش میریم.
۱-یک عبارت هش SHA256 به صورت تصادفی تولید میشه. مثلاً :
1bdf37e491ec2c0e02c1d731460f247c21319772829af19f619ce882f76614d67
۲- ۱۳ رقم اول رو جدا میکنیم:
1bdf37e491ec2c
۳-از مبنای ۱۶ به مبنای ۱۰ میبریم که میشه:
13341655894780972
۴-حالا با این فرمول ضریب به دست میاد :
1y=4503599627370496 //
یه عدد ثابت1x=3341655894780972; // عددی که ما از بردن به مبنای ۱۰ به دست آوردیم12z = 1+0.99*x/(y-x) // ضریب 3,8471596714 = 1+0.99*(3341655894780972)/(4503599627370496-3341655894780972)
برای مثال ما ضریب میشه ۳.۸۴

 حالا میرسیم به اینکه اون ۷۳ درصد از کجا اومده، توی این فرمول ما همیشه ۱۳ رقم اول از هشی که تصادفی تولید شده رو برمیداریم و به مبنای ۱۰ می‌بریم و در فرمول میذاریم، اگه یکم دقت کنید متوجه میشید که از این ۱۳ رقم فقط دو رقم اول (از سمت چپ) هستن که توی فرمول میتونن تأثیر بذارن، بقیه ارقام پس از بردن به مبنای ۱۰ و قرار گرفتن در فرمول تقریباً بی تأثیر میشن. حالا کافیه تعداد حالت‌هایی که اون دو رقم اول میتونن داشته باشن و اینکه در هر حالت ضریب چند میشه رو حساب کنید تا احتمال اومدن هر ضریبی رو بتونید محاسبه کنید.
من برای این کار یک تابع نوشتم که احت۹مال ضریب های مختلف رو بهم میداد.

در بازی انفجار شما بعد از مشخص کردن مبلغ مورد نظر و کلیک بر روی گزینه ثبت شرط وارد یک دست جدید از بازی می شوید. بازی که شروع شود نمودار و عدد روی آن به سرعت شروع به رشد می کند و هر دفعه عدد روی نمودار بر روی یک عددی بسته می شود. این عدد که همان ضریب بازی انفجار می باشد هر بار برای بسته شدن یک عددی را انتخاب می کند و نمی توان حدس قطعی در این مورد زد. کار شما هم این می باشد که قبل از بسته شدن ضریب بر روی گزینه برداشت کلیک کنید تا ضریب بازی در لحظه برداشت در مبلغ اولیه شما ضرب شود. حاصل این ضرب در اصل سود شما می باشد. این روند کلی در بازی انفجار بود ولی آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این ضریب ها چگونه هر بار بر روی یک عددی بسته می شوند؟ چه منطقی برای این کار وجود دارد؟ آیا این ضرایب از اول مشخص شده می باشد با در حین بازی متغییر می باشد؟ برای پاسخ به این سوالات باید آشنایی بیشتری با الگوریتم بازی انفجار داشته باشید. چون تمامی فراید های اولید این ضریب ها بر عهده این الگوریتم می باشد و تمامی سود های شما حاصل از آن می باشد که خب آشنایی با ساز و کار الگوريتم بازي انفجار می تواند برای شما نتیجه های خوبی در بر داشته باشد.

ربات بازی انفجار

عدد md5  همان عدد هش می باشد که به صورت حرفه ای رمز گذاری شده است. این عدد با شروع هر دست اعلام می شود و شما اگر آن عدد را در گوشه ای یاد داشت کنید در ادامه به نتیجه های جالبی می رسید. اینجاست که تاثیر ربات ها بر روی الگوریتم بازی انفجار را بهتر متوجه می شوید. این ربات ها وجود دارد ولی خب وظیفه آن نمی توانند کمک زیادی به شما بکنند چون الگوریتم بازی انفجار md5 در اصل یک الگوریتم غیر قابل برگشت می باشد.در واقع از هش میشه به ضریب اون دور و md5 مربوطه رسید ولی از md5 نمیشه به هش اون دور رسید که بشه ضریب رو استخراج کرد. کار این ربات ها فقط مشخص کردن این می باشد که شما پی ببرید با در اختیار داشتن md5 شما یک ضریب ثابت و از قبل مشخص شده دارید که با داشتن هش می توانید به آن ضریب پی ببرید.

منبع: سایت انفجار

 

[ چهارشنبه 18 فروردين 1400 ] [ 16:20 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

اهميت رعايت رژيم غذايي در نوروز افزايش احتمال ابتلا به کرونا در افراد چاق

اهميت رعايت رژيم غذايي در نوروز افزايش احتمال ابتلا به کرونا در افراد چاق

مديرکل دفتر بهبود تغذيه جامعه ضمن تاکيد بر ضرورت رعايت رژيم مناسب غذايي در تعطيلات نوروز گفت: احتمال ابتلاي افراد چاق به کرونا و بيماري بيشتر است.

به گزارش ايسنا، دکتر زهرا عبداللهي افزود: با توجه به شيوع بيماري کرونا در دنيا به خصوص در کشور ما مثل سال هاي قبل آيين ديد و بازديد هاي عيد براي حفظ سلامتي وجود ندارد اما به هر حال با توجه به تعطيلي ها درايام عيد، معمولا برنامه غذايي روزانه تغيير مي کند و اين تغييرات ممکن است سلامت  افراد را به خطر بيندازد.

وي بيان داشت: يکي از مشکلات اساسي که اکثر مردم در ايام نوروز با آن مواجهند ، اضافه وزن ناشي از مصرف زياد شيريني ، شکلات ، آجيل و تنقلات است . اضافه وزن و چاقي  خود زمينه ساز ديابت نوع 2 ، فشار خون بالا ، چربي خون بالا و بالاخره بيماري هاي قلبي عروقي است.

وي ادامه داد: بايد توجه داشت که افراد چاق احتمال ابتلاي آنها به کرونا بالا و پيشرفت بيماري بيشتر است . بنابراين با رعايت نکاتي در تغذيه خود در اين ايام مي توانيد از بروز اضافه وزن و چاقي  پيشگيري کنيد.

براي مطالعه ي ادامه ي اين مقاله به سايت خبري مونو نيوز مراجعه كنيد
منبع:مونو نيوز

[ شنبه 7 فروردين 1400 ] [ 16:56 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

sssssssssssssssssssssssssss

[ شنبه 7 فروردين 1400 ] [ 11:46 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

سقف وافل چیست؟

 

سقف وافل چیست؟

قالب های وافل از پلاستیک ارزشمندی ساخته شده اند و در اندازه ها و اشکال مختلف وجود دارند. اندازه قالب ها بستگی به دهانه سقف دارد. دهانه سقف بالاتر است. از قالب های بالاتر استفاده می شود. در حال حاضر انواع مختلف قالب وافل با مشخصات مختلف در حال حاضر تولید و به بازار عرضه می شود. جدیدترین قالب وافل ارائه شده قالب وافل قفل شده شماست که دارای مشخصات فنی و اقتصادی مناسب با انواع قالب های موجود در بازار است. است. شما هستید

مزایای اجرای سقف وفل

اجرای سقف وافل به عنوان یک ساختار جدید در ساخت مزایای اصلی تأثیر می گذارد که منجر به استفاده از سقف وافل می شود. موارد زیر مهمترین مزایای استفاده از این نوع سقف است:

 

سقف وفل انعطاف پذیری خوبی نسبت به مواد استفاده شده دارد.

وافل ها برای فضای بام با دهانه های بزرگ و مکانهایی که محدودیت ستون وجود دارد بسیار مناسب هستند.

تحمل بار در سقف وافل (دو طرف) بیشتر از سایر اشکال سقف وافل (یک طرف) است.

این نوع سقف علاوه بر مقاومت زیبایی ، زیبایی چشم نوازی نیز دارد.

این نوع سقوط به دلیل تقویت دو طرفه مقاومت در برابر لرزش خوبی دارد و از آن برای مکانهای عمومی که لرزش به دلیل از دست دادن جمعیت است استفاده کنید.

این سقوط از نظر وزنی بسیار سبک است و از طرف دیگر این نوع سقوط را فقط می توان در سازه های بسیار بزرگ و اقتصادی در مقیاس بزرگ برای ساخت و اجرای آن استفاده کرد.

اجرا و ساخت این نوع سقوط ساده و سریع است و می تواند کنترل خوبی بر روند اجرای آن داشته باشد.

وی با ایجاد یک حفره اطلاعاتی در پایین ، وافل را برای عبور سیم های برق ، لوله کشی ، تهویه هوا و روشنایی مناسب ساخت.

مزایای سقف وفل

 

معایب ساخت و ساخت سقف های وافلی

به دلیل هزینه بالای ابزارهای ساختمانی مانند داربست و قالب ، این نوع سقوط نسبت به سقف های دیگر گران است.

اگر وافل افتاد ، باید آن را فشار دهید. اگر دقیق و نادرست باشید ، ممکن است فشار اضافی وارد شود و اگر شکسته شود ، مخلوط می شود و دو برابر می شود. مورد استفاده قرار گیرد

برنامه های سقف وفل

این نوع سقوط به دلیل ویژگیهای ساختاری است که در صنعت تولید بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرند. بیمارستان ها ، پارکینگ های سرپوشیده ، سالن ها ، تئاترها ، کتابخانه ها ، هتل ها ، مکان های عمومی مانند فرودگاه ها ، ایستگاه های مترو و قطار ، موزه ها ، مشاغل داخلی و آشیانه های صنعتی در مکان های مناسبی قرار دارند. سقف مناسب آنهاست.

 

سقف وافل کاربردی

 

زیبایی وفل سقف

از نظر زیبایی شناختی می توان از این نوع سقوط به تنهایی و بدون هیچ گونه تصویری استفاده کرد. عناصر نوری با این نوع پاییز باعث زیبایی بیشتر طراحی داخلی می شوند. به طور کلی ، اگر سقف وافل از سقف کاذب ساخته شده باشد ، بهتر نیست. سقف وافل به شکل مربع است اما در صورت قابل مشاهده است اما از نوع مثلثی آن کمتر استفاده می شود.

 

ناگفته نماند که از آنجا که این سازه از بتن ساخته شده است ، تغییر شکل آن بسیار دشوار است و از نظر شکل و فرم فقط در هنگام قالب ریزی امکان پذیر است ، اما اگر طراحی داخلی بر روی سازه های آن باشد فقط با این نوع سقف فقط محدود به رنگ و سبک.

 

سقف وافل کاربردی

 

نتایج بیان شده

 

سقف وفل سازه ای زیبا و مقاوم در برابر شیشه است. این سازه جدید برای فضاهایی با سقف بلند مناسب است. اجرای و ساخت این سقف سریع و آسان انجام می شود. کاملاً مزایا ، اما به دلیل سبکی در مناطق بادی ، ساخت و ساز محدود است. مقاومت در برابر لرزش این سقف زیاد است و برای مکانهای عمومی که از قلم افتاده اند مناسب است.

[ يکشنبه 1 فروردين 1400 ] [ 9:34 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

انواع دوربينهاي تب سنج در دوران کرونا

انواع دوربينهاي تب سنج در دوران کرونا

دوربين هاي تب سنج يا دوربين هاي حرارتي شايد پراستفاده ترين نوع دوربين در دوران کرونا در يک سال اخير به حساب آيد. با دوربين تب سنج و اندازه گيري دماي بدن افراد مي توان ميزان نظارت بر اشخاصي که وارد يک مکان مي شوند را در کمترين زمان ممکن انجام داد و از اين طريق غربالگري افراد بيمار به سرعت انجام مي شود.

استفاده از يک راهکار غربالگري بدون نياز به تماس، يکي از تدابير جديد است تا افرادي که تب دارند را شناسايي کنيم. اين روش تشخيص براي غربالگري اوليه افراد بيمار طراحي شده است. سپس مي توان اين افراد را جدا کرده و براي ارزيابي ساير علائم، تجهيزات پزشکي را به کار برد. در اين صورت، زمان تست دستي و خطرات مربوط به ايمني افراد کاهش مي يابد.

راهکار غربالگري دماي بدن مربوط به توليدکنندگان مختلف، با انواع متعدد محصولات و اپليکيشن هاي خود، براي تشخيص دماي سطح پوست افراد طراحي شده است. هدف اين محصولات و راهکارها، غربالگري اوليه سريع و ايمن در مکانهاي عمومي است. اين راهکار در موقعيتهاي گوناگوني قابل کاربرد مي باشد. علاوه بر اين، کارآيي و هزينه نيز براي کاربران حائظ اهميت هستند. تجهيزات دوربين مداربسته 

 بهترين راهکار با توجه به نيازمنديهاي کاربران

غربالگري دما با راه اندازي سريع

براي اماکن پر ترددي نظير ترافيک شهري (ايستگاه قطار، ايستگاه اتوبوس، مترو، فرودگاه و غيره)، ساختمانها (مانند مدارس، پارکهاي صنعتي، ادارات، مراکز خريد و غيره)، مي توان از يک سيستم اندازه گيري دماي موقتي استفاده کرد. دستگاه هاي مختلفي را مي توان به صورت مجزا و سريع، راه اندازي نمود (از جمله دوربينهاي ترموگرافيک، دوربينهاي ترموگرافيک دستي، درب هاي دتکتور فلزي و غيره). اين غربالگري دما با راه اندازي سريع، مقرون به صرفه و کاربردي است. همچنين فرآيند راه اندازي و تفکيک و جداسازي اجزاي آن در پايان پروژه آسان و راحت خواهد بود.

غربالگري دما با کنترل دسترسي

در شرکتها، مدارس و دانشگاه ها، کارخانجات و ساير فضاهاي بسته، پايانه غربالگري دماي تب سنج بدون نياز به تماس را مي توان مورد استفاده قرار داد. ماهيت بدون نياز به تماس اين دستگاه، دسترسي را آسانتر و ايمن تر مي کند. استفاده از اين پايانه براي غربالگري دما در دراز مدت همراه با فناوري کنترل دسترسي در انواع ساختمانهاي پر تردد مناسب است.

غربالگري دما به صورت سيار

راهکار اندازه گيري دماي بدن به صورت سيار نيز مي تواند يک برنامه بازرسي دستي به شمار رود. اين راهکار را مي توان به سرعت در شرايط اضطراري، در مقابل دربهاي ورودي و خروجي به کار برد؛ براي مثال در رويدادهاي خارجي، سايتهاي ساختماني يا پاسگاه ها. همچنين براي بازرسي سريع در خروجي ها، کابين ها و موتورخانه ها به کار مي رود.

علاوه بر موارد نام برده، دوربين هاي بولت ترموگرافيک نيز مي توانند به غربالگري دماي چندين نفر به صورت همزمان بپردازند. اين دوربين ها مي توانند تشخيص کارآمد را در مکانهاي شلوغ و پر تردد بهبود ببخشند.

ترکيب دوربين حرارتي و دوربين تشخيص چهره

همچنين براي مناطقي که در آنها پوشيدن ماسک توسط مردم الزامي است، راهکار هايي نيز ارائه شده اند. اين محصولات و راهکارها مي توانند علاوه بر اندازه گيري دماي بدن افراد با دوربين حرارتي، به تشخيص چهره نيز بپردازند. اين دوربين قابليت تشخيص همزمان ?? الي ?? نفر در ثانيه را دارد. اين سامانه با ترکيبي از يک دوربين حرارتي و دوربين تشخيص چهره، مجموعه کاملي از قابليتهاي تشخيص دماي بدن افراد به همراه تشخيص چهره را به مصرف کنندگان ارائه مي دهد. همچنين وضعيت ماسک زدن افراد را نيز نشان مي دهد.

محصولات غربالگري دما به عنوان تب سنج، هم اکنون در فرودگاه ها، بنادر، ادارات و مکان هاي ديگري در سراسر جهان که مردم تردد مي کنند به کار مي روند. اين محصولات، غربالگري سريع و مؤثري را به منظور حفظ ايمني عمومي و کمک به مديريت بهداشت عمومي براي مقابله با ويروس کرونا انجام مي دهند. قيمت دوربين مداربسته

 

گسترش کاربري دوربين هاي حرارتي

 

هزينه بالاي دوربين هاي تصويربرداري حرارتي در گذشته موجب شده بود تا اين دوربين ها بيشتر توسط صنايع نظامي و ارتشي مورد  توجه قرار بگيرند. با اين حال، کاهش قيمت اين فناوري ها راه را براي گسترش بازار مصرف کننده دوربين هاي حرارتي باز کرد.

در ادامه سعي مي کنيم به اين سوال پاسخ دهيم که کاربري دوربين هاي حرارتي تا چه اندازه گسترش يافته است؟

دوربين هاي حرارتي ده ها سال است که راهکاري براي حفاظت پيراموني به شمار مي روند. در سال جاري، شاهد افزايش يکپارچه سازي دوربين هاي حرارتي با راهکارهاي ديگري نظير رادار هستيم که براي بهبود اضافه کاري، تشخيص در طيف وسيع و تأييد آلارم در فرودگاه ها و ساير مکان هاي گسترده به کار مي روند. به لطف همکاري هاي ميان فناوري هاي جديد و فناوري هاي حرارتي، مشتريان به ارزش بيشتر راهکارهاي حرارتي نسبت به گذشته پي برده اند. امروزه، تسهيلات و صنايع مختلف از فناوري هاي حرارتي نه تنها براي حفاظت پيراموني، بلکه براي مقاصد پيش بينانه نيز بهره مي گيرند. راه اندازي دوربين هاي حرارتي راديومتريک با نرم افزارهاي جديد تشخيص دما، اپراتورهاي نيروگاه ها را قادر مي سازد تا تجهيزات را از راه دور بازرسي کنند، اجزاي تحت خطر داغ شدن را شناسايي نموده و قبل از آسيب وارد شدن و خسارت ديدن تجهيزات، پاسخ دهند. تي وي تي  

همچنين دوربين هاي تصويربرداري حرارتي نه تنها مزاياي متعددي براي حفاظت فيزيکي دارند، بلکه مي توانند نقشي حياتي در بهره وري عملياتي و ايمني کارگران در صنايع گوناگون ايفا کنند. اگرچه بسياري از تسهيلات توليدي، پالايشگاه ها و نيروگاه ها دوربين هاي حرارتي را تنها براي حفاظت پيراموني به کار مي برند، اما اين دستگاه ها مي توانند درک عميقي در مورد زيرساخت هاي حساس ارائه کرده و وظايف مهم را به صورت اتوماتيک درآورند. از آنجا که بيشتر تسهيلات صنعتي با اتوماسيون و ماشين آلات خودکار سر و کار دارند، دوربين هاي تصويربرداري حرارتي مي توانند به راحتي براي حفظ و نگهداري ماشين آلات و پيش بيني حوادث مربوطه، نصب و راه اندازي شوند. علاوه بر اين، هر صنعتي که از حرارت براي توليد استفاده مي کند، از صنايع غذايي گرفته تا فرش، مي توانند از سيستم تصويربرداري حرارتي استفاده کنند تا حفاظت و ايمني حريق خود را ارتقا بخشند.

دوربين هاي حرارتي در موارد کاربري گوناگون، قابليت آن را دارند که در مورد حوادث، هشدارهاي زودهنگام دهند. با توجه به قوانين جديد در بخش نظارت تصويري همچون قانون GDPR، گاهي اوقات سازمان ها اجازه ندارند دوربين هايي را به کار ببرند که چهره افراد را ثبت مي کنند. دوربين هاي حرارتي براي شناسايي افراد طراحي نشده اند، اما مي توانند تشخيص دهند که چه زماني حادثه اتفاق افتاده و منجر به افزايش دما شده است. اين دوربين قادر به تشخيص چهره فرد نيست، اما مي تواند نشان دهد که فردي در موقعيت مکاني مشخصي قرار دارد و براي اپراتورها هشداري ارسال کند که مثلاً فرد در حال نزديک شدن به محدوده فنس هاي پيراموني است. نصب دوربين مداربسته     

از آنجا که هزينه دوربين هاي حرارتي طي هشت سال اخير کاهش چشمگيري داشته است، دسترسي به اين دوربين ها آسان تر شده و صنايع و مصرف کنندگان بيشتري نيز از اين سيستم ها بهره مند مي شوند. براي مثال، ساختمان هاي اداري که معمولاً تنها از دوربين هاي اپتيکال استفاده مي کنند، اکنون به گزينه نصب و راه اندازي دوربين هاي حرارتي نيز مي انديشند. دوربين هاي حرارتي نه تنها مي توانند حريق را تشخيص دهند، بلکه قادر به تشخيص تغييرات دمايي شديد نيز هستند. به عبارت ديگر، زماني که اين دوربين ها به سيستم تهويه ساختمان وصل شده باشند، اين سيستم بسته به تعداد نفرات در يک اتاق تنظيم خواهد شد.

علاوه بر اين، دوربين هاي حرارتي مي توانند در فروشگاه ها نيز نصب شوند تا از دارايي ها به شيوه اي متفاوت با دوربين هاي نظارت تصويري سنتي محافظت کنند. اگر يک فريزر آسيب ببيند يا خراب شود، يک دوربين حرارتي مي تواند اين تغيير را با توجه به تغيير دماي آن، فوراً نشان دهد و مانع از خراب شدن مواد غذايي گردد، در نتيجه از بروز خسارت ها خواهد کاست. هايک ويژن    

 

کلام آخر

موارد کاربري دوربين هاي حرارتي بسيار زياد و متنوع هستند؛ همانطور که توسط کارشناسان در اين مقاله مورد اشاره قرار گرفت. کاهش قيمت تجهيزات حرارتي راه را براي بهره مندي اين موارد کاربري گشود و بسياري صنايع ديگر نيز مي توانند کار با اين تجهيزات را آغاز کنند. اگرچه دوربين هاي حرارتي ده ها سال است که ارائه شده اند، اما اکنون شاهد افزايش موارد کاربري و قابليت هاي جديد آنها هستيم که موجب ارتقا و بهبود سيستم هاي حفاظتي، حريق، مديريت بحران، تهويه و غيره و غيره مي شوند.

 1. http://seosaz.bestblog.ir/post/40
 2. http://seosaz.bestblog.ir/post/38
 3. http://seosaz.bestblog.ir/post/36
 4. http://seokaran-web.bestblog.ir/post/33
 5. http://seokaran-web.bestblog.ir/post/41
 6. http://seokaran-web.bestblog.ir/post/39
 7. http://seokaran-web.bestblog.ir/post/37
 8. http://seokaran-web.bestblog.ir/post/35
 9. http://seokaranfrada.blogtez.com/post32.php
 10. http://seokaranfrada.blogtez.com/post30.php
 11. http://seokaranfrada.blogtez.com/post28.php
 12. http://seokaranfrada.blogtez.com/post26.php
 13. http://webonline.niloblog.com/p/34/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5
 14. http://webonline.niloblog.com/p/32/%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2021
 15. http://webonline.niloblog.com/p/30/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF
 16. http://webonline.niloblog.com/p/28/%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87
 17. http://seokavan.avablog.ir/post/42/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86+%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5+%D8%AA%D8%A8+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F
 18. http://seokavan.avablog.ir/post/40/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86+%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5+%D8%AA%D8%A8+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F
 19. http://seokavan.avablog.ir/post/38/%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA+%D9%85%D9%87%D9%85+%D9%86%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C+%D8%AF%D8%B1+%D8%B3%D8%A7%D9%84+2021
 20. http://seokavan.avablog.ir/post/35/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF+%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF

 

برچسب ها: انواع,دوربینهای,تب,سنج,در,دوران,کرونا,
[ پنجشنبه 14 اسفند 1399 ] [ 9:04 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

رعايت 8 نکته طلايي هنگام تعويض لنت ترمز

از نکات مهم در عملکرد مطلوب سيستم ترمز، نصب صحيح لنت ترمز مي­باشد. به همين دليل، جهت استفاده شما عزيزان، نکات عمومي‌نصب لنت ترمز را که بر اساس استانداردهاي VRI (انجمن توليد کنندگان لنت ترمز آلمان) و FEMFM (سازمان توليدکنندگان لنت ترمز اروپا) مي­باشد گردآوري کرده ايم.

ديسک و لنت­هاي ترمز را از لحاظ اينکه آيا به حد سايش رسيده ­اند يا خير، بررسي کنيد. قبل از تعويض لنت ترمز، بايد تمامي‌قطعات مربوط به محور و سيستم هيدروليکي کنترل شده و بايد تمامي‌قطعات آسيب دبده تعويض گردند.

لنت ترمز تيگران

اندازه ­گيري ضخامت ديسک ترمز

ديسک ترمز را با کوليسي مناسب اندازه­ گيري کنيد.به حداقل ضخامت توجه شود.

توجه داشته باشيد که ضخامت ديسک نبايد تا پايان عمر مفيد لنت­هاي نو از حداقل ضخامت مجاز کمتر شود. بر اساس نوع سيستم ترمز، بايد بلبرينگ چرخ و يا سنسور حلقه­ اي (کونيک بلبرينگ) تعويض شود.

 

زنگ زدايي از سطح تماس و توپي چرخ

پس از برداشتن ديسک­هاي ترمز قديمي‌بايد سطح تماس و لبه ­هاي توپي چرخ به کمک وسيله ­اي مناسب (مانند برس سيمي، سمباده کاغذي و غيره) کاملا زنگ زدائي شود.

لنت ترمز پژو تيگران

مراقب باشيد در هنگام تميز کردن به توپي چرخ آسيب نرسانيد.

کاليپر ترمز که هنوز به سيستم هيدروليک متصل است بايد به گونه ­اي سفت شده باشد که هيچ فشاري به لوله ترمز نياورد.

 

پاک کردن سطح تماس و توپي چرخ

براي تميز کردن سطوح تماس فلزي از اسپري پاک کننده و براق کننده استفاده کنيد.

توصيه مي­شود جهت اطمينان از عدم خوردگي و آسيب­ديدگي، توپي چرخ پاکيزه شده را به کمک وسيله اندازه ­گيري مناسبي (ساعت اندازه­گيري شيطانکي همراه با پايه) کنترل کرده و صفحه نگهدارنده توپي چرخ را از نظر پاکيزگي و صدمات احتمالي کنترل کنيد.

 

صفحه نگهدارنده سيلندر ترمز و شفت راهنما را زنگ­زدايي نماييد.

با توجه به نوع طراحي، بوسيله برس سيمي‌يا سوهان سفت اقدام به زنگ ­زدايي و پاک نمودن مواد چسبنده از روي براکت کاليپر و ميله ­هاي راهنما نماييد.

توجه داشته باشيد که هنگام نظافت، به صفحه نگهدارنده کاليپر ترمز آسيب نرسانده و آسيب ­ديدگي و صدمات احتمالي را با چشم کنترل کنيد.

قيمت لنت ترمز

 

گريس­کاري سطوح راهنماي سيلندر ترمز

سطوح راهنماي تميز شده ­ي سيلندر ترمز را به کمک گريس حرارتي فاقد مواد جامد (فاقد فلز) چرب نماييد.

توجه کنيد از کرم مسي (Copper paste) استفاده نکنيد.

 

نصب ديسک ترمز

ديسک ترمز نو را بر روي توپي چرخ قرار داده و با توجه به نوع سيستم آن را به کمک پيچ­هايش محکم کنيد.

توصيه مي­شود ديسک نصب شده را به کمک گيج ساعتي کنترل کنيد طوريکه ساعت اندازه ­گيري در حدود ??ميليمتر پايين­تر از لبه بيروني باشد. بهتر است اين اندازه­ گيري روي چرخ سوار شده انجام شود.

 

پيستون ترمز را به حالت اوليه خود برگردانيد.

جهت جلوگيري از فشردگي و تابيدگي پيستون هميشه بايد آن را به کمک ابزار مخصوص به حالت اوليه برگردانيد.

جهت انجام اين عمل بايد به نوع کاليپر و يا سيستم ترمز، الزامات کارخانه سازنده و ابزار توصيه شده توسط آنها توجه نماييد.

شرکت آريا فراز پارت آماده همکاري با تمام فروشندگان و شرکتهاي پخش و توزيع لنت ترمز جهت فروش عمده لنت ترمز در سراسر کششور ميباشد.

 

برچسب ها: رعایت,8,نکته,طلایی,هنگام,تعویض,لنت,ترمز,
[ يکشنبه 10 اسفند 1399 ] [ 14:43 ] [ کاووسی فر ]
[ ]