خريد تجهيزات شبکه از فروشگاه اينترنتي رسيس شاپ

خريد تجهيزات شبکه از فروشگاه اينترنتي رسيس شاپ

مزيت خريداري دستگاه هاي فورتي نت بسيار زياد و قابل تامل است. پنل کاربري دستگاه هاي اين برند کاربرپسند بوده و به راحتي با شرکت در يک دوره آموزش کاربردي چند ساعته ، قادر به کار کردن با اين دستگاه ها خواهيد بود.

n5_9noe.jpg

 ديدگاه فورتي نت از ابتدا ارائه امنيت گسترده، يکپارچه و با کارايي بالا در زيرساخت فناوري اطلاعات بوده است و در همين راستا با ارائه محصولات متنوع، امنيت شبکه و محتوا را به بهترين نحو فراهم آورده است. اين کمپاني متناسب با هر نوع نياز در حوزه امنيت شبکه، محصولات اختصاصي مرتبط با همان نياز را ارائه داده است که از جمله معروفترين آنها مي توان به فايروالهاي FortiGate که قابليت مديريت ساير محصولات فورتي نت و برند هاي ديگر را دارد، فايروال وب FortiWeb ، ابزار تجزيه و تحليل امنيتي FortiAnalyzer،  ساير محصولاتي مانند FortiAP، FortiMail، FortiADC و ... که همه آنها را مي توان به صورت متمرکز از طريق Fortimanager کنترل و مديريت نمود، اشاره نمود. در گزارشهاي ارائه شده توسط موسسه معتبر گارتنر، فورتي نت طي چندين سال گذشته توانسته در حوزه تجهيزات امنيتي، جايگاه خود را در بخش برندهاي Leader حفظ نمايد.

فورتي نت همواره در حال بهبود دستگاه هاي ارائه شده بوده و با معرفي محصولات جديد در هر سري، علاوه بر اضافه نمودن قابليت هاي بيشتر، قيمت آن را نسبت به دستگاه مشابه در سري قبلي، کاهش داده است. براي مثال FG100F نسل جديدتر مدل FG100E مي باشد که توان خروجي آن به اندازه مدل FG200E بوده و علاوه بر ارائه دو پورت  10G و دو منبع تغذيه برق، از قيمت پايين تري نسبت به 200E برخوردار است.از جمله جديدترين محصولات فورتي گيت ميتوان به FG40F، FG60F ، FG100F و FG600E اشاره نموده که به ترتيب جايگزين هاي مناسبي براي دستگاه هاي FG80E، FG100E، FG200E و FG1000D هستند. براي مراکز داده مدل هايFG-1100E  با قيمت پايينتر جاگزين قويتري براي مدل  FG-1500D و نيز FG-2200E و FG-3300E به تازگي روانه بازار شده اند. شاهکار محصولات جديد فورتي نت به طور حتم مدل FG-1800F مي باشد. اين مدل که به تازگي معرفي شده از پردازنده NP7 بهره برده و با بهره گيري از پورت هاي پرظرفيت10G و 40G در حدود 195 گيگ خروجي در اختيار شما قرار دهد. اين به اين معني است که نسبت به مدل مشابه در برند معروف سيسکو در حدود 10 برابر کارايي بيشتري خواهد داشت و براي بانکها ، شرکت هاي بيمه و ارائه دهندگان پهناي باند مناسب مي باشد.

 

-  لايسنس محصولات فورتي گيت

با توجه به تحريم هاي اعمال شده عليه کشور عزيزمان ايران، برخي از کاربران ترجيح مي دهند، به صورت آفلاين از فايروالهاي خريداري شده استفاده نمايند. اين بدين معني است که دستگاه ديگر در معرض بلاک شدن قرار نداشته و هزينه خريد لايسنس آنلاين محصولات فورتي نت ساليانه نيز کاهش مي يابد. اما ديگر به روز رساني هاي امنيتي به صورت آنلاين توسط دستگاه دريافت نشده و مدير شبکه مي بايست پس از توزيع هر به روزرساني به صورت دستي آن را به آن منتقل نمايد. با توجه به اينکه تحت هر شرايطي اين نوع به روز رساني با تاخير همراه است و کاربر نميتواند به صورت مستقيم از فورتي نت فايل ها را دريافت نمايد، خريداري محصول  و اين به روزرساني هاي حياتي از شرکت ها معتبر که فايل هاي صحيح را با بالاترين سرعت ممکن در اختيار شما قرار مي دهد بسيار حائز اهميت مي باشد. همچنين ارائه پنل FTP براي دريافت پچ هاي آپديت، کار را براي شما آسانتر خواهد کرد.

اين مساله در مورد تامين لايسنس هاي آنلاين از حساسيت بيشتري برخوردار است.در سالهاي اخير به تدريج راهکار هاي گذشته جهت فعالسازي لايسنس ديگر عملي نبود و دستگاه هاي متعددي در ليست سياه شرکت فورتي نت قرار گرفته و به اصطلاح بلاک (Block) شده اند.قابل توجه آنکه به همين نسبت رفع اين مشکل يعني آنبلاک (Unblock) کردن نيز سخت تر و عملا امکان ناپذير شده است. لذا در اين خصوص مي بايست از مشاوره و تخصص شرکت هايي بهره جست که تجربه کافي در اين زمينه را داشته و بعنوان نمايندگان فروش محصولات فورتي گيت امکان ارائه راهکار هاي عملي براي دور زدن فني تحريم ها را داشته باشد. به اين ترتيب قيمت پايين تر در اين زمينه نمي تواند اولويت اصلي انتخاب تامين کننده باشد. با توجه به فشار هاي اقتصادي شرکت هايي بدون انجام عمليات هاي دقيق و هزينه بر فني طي سالهاي اخير اقدام به فروش اين محصولات امنيتي با قيمت پايين نموده باشند اما عدم تجربه کافي و تمهيدات همه جانبه و لازم منجر به غير فعال شدن دستگاه ها (بلاک شدن) گرديده که ضمن از دست رفتن لايسنس و ضرر مالي،  شبکه کاربران را با مخاطره جدي مواجه مي سازد. بنابراين مي بايست از طريق شرکت هايي اقدام به خريد و سفارش گذاري اين محصولات تخصصي نمود که علاوه بر توانايي سفارش گذاري و خريد لايسنس به صورت مستقيم، از نيروي فني و دانش تخصصي لازم براي فعال سازي اصولي آن نيز برخوردار بوده و احتمال بروز هرگونه مشکل را به حداقل برساند. بديهي است که حفظ کيفيت در ارائه خدمات هزينه بردار بوده و از مولفه هاي تاثيرگذار بر قيمت مي باشد.

 

- مزاياي محصولات فورتي گيت

مزيت خريداري دستگاه هاي فورتي نت بسيار زياد و قابل تامل است. پنل کاربري دستگاه هاي اين برند کاربرپسند بوده و به راحتي با شرکت در يک دوره آموزش کاربردي چند ساعته ، قادر به کار کردن با اين دستگاه ها خواهيد بود. از آنجا که فورتي نت طيف وسيعي از محصولات را ارئه مي نمايد، براي مجموعه هاي بزرگ همچون پتروشيمي ها، اين امکان را فراهم مي اورد که شبکه اي حرفه اي از محصولات مختلف با برندي واحد داشته باشند که موجب تسهيل در مديريت دستگاه هاي تحت شبکه خواهد شد. قيمت مناسب و اعتبار جهاني محصولات امنيتي فورتي نت، از ديگر مزاياي قابل توجه مي باشند که بي درنگ مجموعه هاي مختلف با هر اندازه اي از شبکه را به سوي خريد دستگاه هاي اين برند سوق مي دهد.

 

 

[ چهارشنبه 20 بهمن 1400 ] [ 9:20 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

مقايسه تلفن هاي تحت شبکه سيسکو

مقايسه تلفن هاي تحت شبکه سيسکو

 

 به گزارش پايگاه خبري الف تلفن هاي تحت شبکه سيسکو محبوب ترين محصول در بازار ايران هستند ، از سوي ديگر اين تلفن ها داراي مدل هاي متنوع ،قابليت هاي گوناگون و قيمت هاي مختلف مي باشند که مورد پسند سلايق مختلف واقع مي گردد .

از سري مدل هاي محبوب و خوش قيمت از تلفن هاي موجود در بازار ايران مي توان به سري هاي 7900 ، 6900 ، 8900 ، 8800 و 9100 نام برد.
بدليل قابليت همگام سازي آسان  محصولات 7900 و 6900 بسياري از شرکت ها و سازمان ها علاقمند به استفاده از اين مدل ها مي باشند ، از سوي ديگر اين مدل ها از سال 2008 تا 2013 توسط شرکت سيسکو توليد و عرضه شده است ، به همين دليل بديهي است در حال حاضر اين محصولات به صورت دست دوم و ريفر شده در ايران عرضه خواهند شد.

ما در اين مقاله اقدام به مقايسه تعدادي از اين محصولات نموده ايم ، در جدول زير برخي از تلفن هاي سيسکو که داراي محبوبيت خاصي در بين کاربران ايراني ها هستند ، ذکر شده است.

اين مقايسه شامل نوع نمايشگر ، قابليت همپارچه سازي در شبکه ، تعداد پشتيباني از خط هاي داخلي و Firmware قابل نصب در اين تلفن ها اشاره شده است .

لطفأ جهت خريد اين محصولات با بخش فروش رسيس تماس حاصل نماييد .

جدول مقايسه تلفن هاي تحت شبکه سيسکو

 

 

[ چهارشنبه 20 بهمن 1400 ] [ 8:43 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

از موسيقي سنتي ايراني تا راک امريکايي همه در اسپايتفاي

از موسيقي سنتي ايراني تا راک امريکايي همه در اسپايتفاي

z3_bulz.jpg
 

اسپاتيفاي ميتونه از پس هر سليقه موسيقي اي بربياد .تنها با چند کليک ميتونيد هر اهنگي که ميخوايد رو گوش بدين ، دانلود کنيد و حتي پلي ليست بسازين و براي دوستاتون بفرستين .

 

رتبه‌ي 1#  بهترين سرويس‌هاي استريم موزيک

 

استريم موزيک و پادکست با اشتراک پريميوم اسپاتيفاي

 

  بيش از 70 ميليون موزيک

+ بيش از ? ميليون اپيزود پادکست

 

همين الان اسپاتيفاي ات رو پريميوم کن

اين‌روزها ديگه کسي رو نمي‌شه پيدا کرد که اسم اسپاتيفاي به گوشش نخورده باشه يا ازش استفاده نکرده باشه!

اين سرويس شاهکار هر چه که يک موزيک‌باز بهش احتياج داره تو خودش جا داده!

 

پلي‌ليست‌هاي متنوع، راديوهاي هوشمند، پادکست‌هاي فارسي و انگليسي، و...

 

??? ميليون کاربر و بيش از ?? ميليون قطعه موزيک!

و اين تنها بخش کوچکي از عظمت امپراطوري اسپاتيفاي هستش...

در کنار آرشيو عظيم و بي‌رقيب موزيک‌هاي اسپاتيفاي، يک ويژگي خيلي جذابي که اين سرويس رو از تمام رقبا متمايز مي‌کنه پيشنهاد موزيک‌هاي مشابه با کمک هوش مصنوعيه؛

 

به اين شکل که شما اگه از يک موزيک خوشتون اومده باشه، کافيه با انتخاب Radio Station، يک راديوي نان‌استاپ از تمام موزيک‌هايي که مشابهش هستند رو بشنويد!

 

ويژگي‌هاي اشتراک پريميوم Spotify:

• آرشيوي به بزرگي 70 ميليون قطعه موسيقي

• قابليت دانلود و پخش آفلاين

• استريم و دانلود با کيفيت Ultra High

• بيش از 2.2 ميليون اپيزود Podcast فارسي و خارجي

• بيش از ? ميليارد PlayList

• هوش مصنوعي پيشنهاد موزيک

• حذف تبليغات مزاحم

• قابليت جست‌جو با استفاده از Lyric

• دسترسي نامحدود به پلي‌ليست‌ها و آلبوم‌ها

• همگام‌سازي با دستيار صوتي گوشي شما

• و...

 

ديگه وقتشه که به‌جاي دانلود موزيک از روبات‌هاي تلگرام و سايت‌هاي ايراني، از خفن‌ترين و کامل‌ترين منبع موزيک جهان استفاده کني...!

.

 

[ چهارشنبه 20 بهمن 1400 ] [ 7:36 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

اهميت سئو سايت در اصفهان

با سلام خدمت دوستان عزيز و همراهان گرامي سايت پارسيان انديش بنده محمود مجيدي هستم امروز ودر اين مقاله مي خواهم که با شما دوستان عزيز و همراهان گرامي در مورد اهميت سئو سايت در اصفهان و مزاياي آن با شما صحبت کنم. اگر مي خواهيد که بدانيد چطوري ميتونيد فروش تان را در استان اصفهان بيشتر کنيد با بنده همراه باشيد.

اهميت سئو سايت در اصفهان

قبل از هر موضوعي بايد اول به شما بگويم که سئو را مي توان هم به صورت محلي انجام داد طراحي سايت اصفهان وهم به صورت کشوري و هم به صورت جهاني واين بستگي به بازار هدف شما دارد اگر بازار هدف شما محلي و به صورت شهري است بايد سئو محلي و لوکال انجام داد واگر بازار هدف تان جهاني باشد بايد سئو سايت تان را جهاني انجام دهيد.

سئو سايت در اصفهان:

اگر که يادتان باشد زماني شهر اصفهان به عنوان پاييتخت فرهنگ ايران اسلامي انتخاب شد. اين شهر به عنوان جاذبه هاي گردشگري زياد وپتانسيل هاي بالايي که براي جذب گردشگر و توريست دارد خيلي از مشاغل نظير مشاغل پزشکي ، گردشگري سلانت،صنعتي، شرکت هاي مختلف و... اقدام به ايجاد کسب وکارهاي اينترنتي خود کرده اند و از اين بيزينس به درآمد هاي بالايي دست يافته اند.

شما دوست عزيز هم مي تواني با ايجاد وبسايت و نيز سئو سايت در اصفهان کسب وکار خود را در صفحات گوگل بياوريد. ورآمد خودتان را افزايش دهيد ونيز فروش محصولات و خدمات خود را در صفحات اول گوگل بياوريد ورآمد خودتان را افزايش دهيد. ونيز فروش محصولات ويا خدمات خود را بيشتر کنيد. بعد از انجام سئو وبرنديگ ورسيدن به درآمد مطلوب شما مي توانيد براي افزايش فروش تان از روش هاي ديجيتال مارکتينگ هم استفاده کنيد. روش هاي ديجيتال مارکتينگ به قرار زير است:

 1. اجراي کمپين هاي تبليغاتي
 2. تبليغات بنري
 3. تبليغات در شبکه هاي اجتماعي
 4. تبليغات در سايت هاي درج آگهي
 5. تبليغ نويسي
 6. ايميل مارکتينگ
 7. کوچينگ

تمامي موارد بالا روش هايي است که تيم پارسيان انديش مي تواند براي شما عزيزان با مناسب ترين قيمت و بهترين کيفيت انجام دهد. يکي از کارهايي شما عزيزان مي توانيد براي برندينگ کسب وکار خودتان انجام دهيد اين است که توليد محتوا وبازاريابي محتوا براي خدمات تان انجام دهيد.اما اين عامل به تنهايي باعث ايجاد برند شدن کسب وکار شما نمي شود.براي اين که شما بتوانيد بازاريابي اينترنتي موفق داشته باشيد،بايد بتوانيد از همه ي موارد بالا استفاده کنيد.يکي از عوامل رتبه بندي وبسايت ها در گوگل بالا بودن سرعت وبسايت شما است تيم ما با انجام روش هاي مخصوص مي تواند سرعت وبسايت شما را افزايش دهد.

سئو وب سايت چگونه است؟

 به انجام يکسري از فعاليت ها ي داخلي و خارجي که بر روي يک وبسايت انجام مي شود تا آن وبسايت در نتايج اول گوگل نمايش داده شود را سئو مي گويند. اين فرآيند ممکن است بستگي به نوع وبسايت طولاني باشد ويا خيلي زود انجام شود.معيار ها و فاکتورهاي اين کار بستگي به کلمات کليدي و رقبا ي شما دوست عزيز دارد.

براي چي ما نياز به سئو سايت در اصفهان داريم؟

خب در جواب سوال بالا بايد به شما بگويم که امروزه با پيشرفت علم و دسترسي بيشتر عوام به اينترنت ونيز هوشمند شدن گوشي ها نياز به کسب وکاراينترنتي بيشتر شده است. بيشتر مردم و جوانان به خريد اينترنتي و سرچ کردن نياز هاي خود در گوگل روي آورده اند.به طور مثال سايت بايا و يا ديجي کالا که فروش خوبي دارند و خدمات خوبي را هم ارائه مي دهند.با تعاريف بالا بايد شما تاالان متوجه شده باشيد که مغازه و يا کسب وکار فيزيکي ديگر جوابگو نيست. پيشنهاد ما به شما اين است که براي افزايش درآمد خود حتما کسب وکار خودتان را اينترنتي کنيد.

مزاياي سئو سايت در اصفهان چيست؟

1.ايجاد سئو خوب وحرفه اي باعث مي شود که سايت شما براي مدت طولاني در بين رقبا در صفحه ي اول گوگل قرار بگيرد وبه اين راحتي ها هم حذف نشود. 2. همچنين سئو وبرندينگ سايت باعث افزايش سرعت بارگزاري سايت شما مي شود واين عامل هم به بهبود رتبه ي سايت تان کمک خواهد کرد ونيز کاربران بيشتري در سايت تان مي ماند. 3. مزاياي اين کار اين است که با انجام سئو حرفه اي ونيز ارتقائ عبارات کليدي خود،بازديد کننده ي بيشتري از سمت موتور هاي جستجو دريافت خواهيد کرد. 4. سئو نسبت به راهاي ديگر کمترين هزينه را دارد وبيشترين سود دهي را دارد.

 

 

خدمات سئو سايت شما شامل چه مواردي است؟

به طور کلي مي توان گفت که خدمات سئو سايت به دو بخش اصلي تقسيم بندي ميشود:

 1. خدمات سئو داخل سايت
 2. خدمات سئو خارج سايت

هر دوي  اين روش ها براي قرار گيري کلمات کليدي در جايگاه اول است.خدمات سئو سايت به صورت مادام العمر بوده وبايد براي هميشه برروي وبسايت قرار گيرد تا آن سايت در صفحات اصلي باشد. وبايد اين نکته را هم در نظر بگيريد که تمامي خدمات سئو سايت براي سايت هاي ورد پرسي به يک صورت نبوده ونسبت به نوع وبسايت متفاوت است. وممکن است هزينه هاي متفاوتي را نيز داشته باشد.

 

برچسب ها: اهمیت,سئو,سایت,در,اصفهان,
[ سه شنبه 19 بهمن 1400 ] [ 16:34 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

بهترين کتابهاي يادگيري زبان انگليسي

اگرچه راه هاي زيادي براي يادگيري زبان انگليسي وجود دارد، اما بهترين مکان براي شروع با چند کتاب درسي با کيفيت بالا است.

 

در تجربه خود من به عنوان autodidact، هيچ روش ديگري ارائه مي دهد اطلاعات زيادي براي پول کمي است. نه برنامه ها، نه پادکست ها، نه يوتيوب.

 

حتي مواد يادگيري رايگان هزينه چيزي: زمان خود را. هر چه زمان بيشتري را صرف يک برنامه يادگيري ضعيف طراحي شده کنيد، زمان کمتري براي اهداف و منافع ديگر خواهيد داشت.

 

من همچنين پيدا کنم که دانش آموزان من که سريع ترين زبان آموزان انگليسي هستند autodidacts جزئي : آنها انجام خود مطالعه اضافي در خانه ، و آنها صرف زمان مطالعه خود را يادگيري از کتاب -- نه فيلم و يا بازي.

با در نظر داشتن آن، در اينجا 8 کتاب است که من به طور معمول به دانش آموزاني که مي خواهند براي انجام خود مطالعه اضافي توصيه مي شود. من ليست را به سه دسته سازماندهي کرده ام:

 

 

اگر شما در حال برنامه ريزي براي گرفتن IELTS، من همچنين شامل 3 کتاب مفيد به طور خاص براي آماده سازي IELTS.

 

برخي از اين کتاب ها کمي گران قيمت هستند - اما هنگامي که شما در نظر بگيريد که شما آنها را مطالعه و مراجعه به آنها را براي هفته ها، ماه ها، و يا سال ها، آنها ممکن است ارزان ترين سرمايه گذاري شما را در آموزش و پرورش خود را.

 

بهترين کتاب براي بهبود واژگان انگليسي

يک راه بسيار رايج براي يادگيري يک کلمه جديد اين است که ابتدا به کلمه به زبان مادري خود فکر کنيد و سپس ترجمه انگليسي آن (با استفاده از گوگل يا يک برنامه ديکشنري) را جستجو کنيد.

 

من مي توانم تشخيص که دانش آموزان تمرين اين عادت بد، چرا که آنها مبارزه براي صحبت کردن روان - حتي پس از سال ها مطالعه انگليسي.

 

هنگامي که شما در مورد افرادي که زبان انگليسي را در 6 ماه ياد مي گيرند مي شنويد، يک دليل آن اين است که آنها از کتاب هاي خوب براي يادگيري کلمات جديد به زبان انگليسي به صورت روشمند استفاده مي کنند.

s1_rwyq.png 

ساز واژگان انگليسي (DK انگليسي براي همه)

سريع ترين راه براي يادگيري زبان انگليسي (يا هر زباني) با استفاده از تصاوير است. پس از همه, بخش بزرگي از مغز شما به پردازش اطلاعات بصري اختصاص داده شده است. اين هم اين است که نوزادان اولين کلمات خود را ياد مي گيرند. آنها مي بينند شنيدن کلمه پيتزا،و ياد بگيرند که آنها مي توانند کلمه پيتزا مي گويند زماني که آنها مي خواهند در مورد.

 

Collocations انگليسي در استفاده (کمبريج)

يادگيري يک کلمه جديد مي تواند دشوار باشد. شما بايد ياد بگيريد که معني آن چيست، چگونه آن را تلفظ کنيد، چگونه آن را هجي کنيد، و چگونه از آن در يک جمله استفاده کنيد. اما اين سوال نيز وجود دارد که چگونه به طور طبيعي از کلمه استفاده کنيم، مانند يک سخنران بومي.

 

براي صحبت کردن به زبان انگليسي طبيعي، شما نياز به صرف برخي از زمان مطالعه collocations. دانشگاه کمبريج (که به خاطر کارشناسان انگليسي شان نيز مشهور است) مجموعه اي از کتاب ها را خلق کرده است که مي تواند به شما در يادگيري اين عبارات حيله و تزوير کمک کند. آنها کتاب هاي مشابهي براي يادگيري فعل هاي Phrasal و Idioms، در صورتي که شما مي خواهيد براي گسترش واژگان خود را حتي بيشتر.

 

ديکشنري يادگير پيشرفته آکفورد (OALD)

دانشگاه آفورد به خاطر ايجاد يکي از بزرگترين ديکشنري هاي انگليسي (با ????? مدخل) مشهور است.

مهم تر از آن، کارشناسان آن ها ?? آفورد را نيز ايجاد کرده اند. اين فهرستي از مفيدترين، و پر استفاده ترين کلمات در کشورهاي انگليسي زبان است. به گفته اين کارشناسان، زماني که اين 3000 کلمه را ياد بگيريد، مي توانيد 80 تا 90 درصد مکالمات انگليسي، وب سايت ها، روزنامه ها و غيره را درک کنيد.

اين ?? کلمه همچنين به شما اين امکان را مي دهد که هر کلمه اي را در فرهنگ لغت يادگير پيشرفته آفورد درک کنيد، يک فرهنگ لغت ويژه براي دانشجوياني که مايل به حضور در يک دانشگاه انگليسي زبان هستند. جديدترين نسخه شامل ???? کلمه و ??????? نمونه است.

 

OALD شامل بسياري از ويژگي هاي خاص است که شما مي توانيد در فرهنگ لغت هاي ديگر پيدا کنيد -- مانند مترادف ها و collocations. شما همچنين مي توانيد يک نسخه برنامه بر روي گوشي هاي هوشمند خود را که اجازه مي دهد تا شما را به صحبت کردن کلمه شما مي خواهيد به نگاه کردن دانلود (در صورتي که شما نمي دانيد که چگونه آن را طلسم - که يک مشکل مشترک با کلمات انگليسي است).

دستور زبان انگليسي در استفاده (کمبريج)

کتاب عالي براي تحصيل زبان انگليسي در خانه کتاب کار ريموند مورفي، English Grammar in Use است. (مطمئن شويد که نسخه را با پاسخ دريافت مي کنيد.)

اين محبوب ترين کتاب دستور زبان در جهان است، و به دليل خوب است. هر موضوع دستور زبان به زبان ساده توضيح داده مي شود، با نمونه هاي زيادي و تمرينات تمريني.

در پشت کتاب آزموني وجود دارد که مي توانيد براي شناسايي اينکه کدام موضوعات دستور زبان براي شما سخت ترين است، شرکت کنيد.

 

در واقع بهترين راه براي مطالعه اين کتاب اين است که با موضوعاتي که جالب ترين يا گيج کننده ترين آنها را پيدا مي کنيد شروع کنيد. آيا توجه داشته باشيد، با اين حال، که کتاب متوسط براي زبان آموزان B1/B2 نوشته شده است، بنابراين اگر سطح انگليسي خود را پايين تر يا بالاتر است، شما بايد در نظر گرفتن کتاب مبتدي يا پيشرفته به جاي.

 

کاربرد عملي انگليسي (آفورد)

يک مشکل رايج در کتاب هاي دستور زبان (به هر زباني) اين است که اطلاعات بيش از حد به خواننده مي دهند. آن ها توسط استادان زبان شناسي نوشته مي شوند که به تاريخ، روانشناسي يا علم زبان علاقه مند هستند — بنابراين مشکلات مشترکي را براي زبان يادگيرندگان انگليسي توضيح نمي دهند.

 

در مقابل، کاربرد عملي انگليسي به طور خاص براي خوانندگاني طراحي شده است که مي خواهند زبان انگليسي را ياد بگيرند. اين کتاب براي اولين بار در سال ???? منتشر شد و در طول ?? سال گذشته چندين بار بهبود يافته است.

 

12 اصطلاح کاربردي با اعداد انگليسي + معني و مثال - ديجي زبان

15 اصطلاح با اعضاي بدن (body idioms) + بهترين مثال و معني

Tag Question چيست؟(سوالات ضميمه انگليسي) + کاربرد و نکات مهم

آزمون تعيين سطح آنلاين زبان انگليسي?? - ديجي‌ زبان

آموزش گرامر زمان Simple Present (حال ساده) + 3 نکته مهم

آيلتس چيست؟ 0 تا 100 آزمون IELTS + منابع ?? و هزينه سال 2021

 

منبع: https://soenglish.me/books-to-learn-english/

https://bit.ly/3FF2prB

https://www.pinterest.com/pin/1085930528871823596/

https://express.adobe.com/page/FmaizGp38P10f/

https://sites.google.com/view/digizaban/home

https://onlineproofing.home.blog/2022/01/09/digizaban/

https://mistywatts8.tumblr.com/

https://myspace.com/mistywatts8

https://twitter.com/MdTarik71524315/status/1480205552051388421

https://disqus.com/by/mistywatts8/about/

https://www.goodreads.com/user/show/145853155-misty-watts

https://en.gravatar.com/mistywatts8

https://www.ted.com/profiles/32644511/about

 

 

برچسب ها: بهترین,کتابهای,,یادگیری,زبان,انگلیسی,,
[ شنبه 2 بهمن 1400 ] [ 17:47 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

در خريد لوستر برنزي به چه مواردي دقت نماييم؟

در خريد لوستر برنزي به چه مواردي دقت نماييم؟

خريد و انتخاب لوستر برنزي يکي از سخت ترين و پيچيده ترين انتخاب ها براي دکوراسيون منزل است. از آنجا که اکثر افراد در آن تخصص ندارند ، ممکن است در انتخاب آن با مشکل مواجه شوند و کمک و راهنمايي يک متخصص مانند برنز نوين در مورد انواع لوسترهاي برنزي مي تواند کمک بزرگي باشد. در هر خانه بسته به متراژ ، ارتفاع سقف ، نوع دکوراسيون داخلي و ... بايد لوستر برنزي مناسب آن سقف انتخاب شود. انواع مختلفي از لوسترها وجود دارد. مانند لوستر سقفي کوچک ، لوستر کريستالي ، لوستر فنري ، لوستر برنزي يا انواع ديگر موجود در بازار. لوسترهاي سقفي معمولاً براي روشنايي خانه و لوسترهاي ديواري به عنوان منبع نوري کوچکتر استفاده مي شوند. در اين مطلب که توسط فروشگاه برنز نوين تهيه شده است سعي کرده ايم نکات مهم در مورد لوستر برنزي را براي شما بيان نماييم.

 

s7_sblq.jpg

 

اگر قصد تهيه و يا تغيير لوستر در سالن پذيرايي خود را داريد و به دنبال منبع نوري جديد هستيد ، بايد لوستر مناسب را با توجه به شرايط اتاق انتخاب کنيد. براي انجام اين انتخاب بايد به دکوراسيون اتاق و رنگ هاي به کار رفته در مبلمان توجه کنيد. انتخاب لوستر کلاسيک و بسيار بزرگ براي فضاهاي کوچک باعث مي شود فضا کوچکتر به نظر برسد.

از لوسترهاي کلاسيک مي توان در فضاهاي بزرگتر استفاده کرد و با ترکيب چند مدل ديوار ، دکوراسيون اتاق نشيمن را تکميل کرد. لوسترهاي کلاسيک با توجه به اندازه و ابعاد آن مي توانند در دکوراسيون هر خانه اي استفاده شوند ، اما بهتر است قبل از خريد به اندازه و ارتفاع آن توجه کنيد. در اين مقاله قصد که توسط فروشگاه برنز نوين تهيه شده است قصد داريم تا راهنمايي هايي را براي تهيه لوستر مناسب پذيرايي را به شما ارائه دهيم.

لوستر در سقف پذيرايي بايد يک الگوي روشن و براق داشته باشد. اگر سقف سالن پذيرايي شما بلند است ، مي توانيد از يک لوستر شاخه دار يا بزرگ استفاده کنيد. بسته به سليقه شخصي خود هنگام انتخاب نوع دکوراسيون داخلي خانه ، مي توانيد يک مدل کلاسيک يا مدرن را انتخاب کنيد. اگر طول سقف شما طولاني است ، مي توانيد از دو يا سه لوستر در قسمت هاي مختلف سقف استفاده کنيد. اگر پذيرايي شما کوچکتر است ، از خريد لوسترهاي بزرگ خودداري کنيد و سعي کنيد لوستر کوچکتري را انتخاب کنيد که مناسب پذيرايي باشد تا فضا را به هم نريزد.

سبک و الگوي لوستر يکي از مهمترين نکاتي است که بايد به آن توجه شود. قبل از بررسي ابعاد فني لوستر ، تعيين کنيد که سبک چيدمان منزل شما سنتي است يا از چيدماني مدرن براي طراحي داخلي و دکوراسيون منزل خوشتان مي آيد. ممکن است ترکيبي از سبک مدرن و سنتي را براي اتاق نشيمن و ساير قسمتهاي خانه خود بخواهيد. با اين حال ، قبل از شروع فرايند خريد ، بايد تصميم نهايي را در مورد سبک چيدمان بگيريد. بيش از 80  درصد افراد به لوستر برنزي علاقه نشان مي دهند. زيرا اين افراد ارزش قيمتي و زيبايي اين نوع از لوسترها را متوجه شده اند.

قبل از تهيه لوستر ، به اين نکته توجه داشته باشيد که سقف سالن پذيرايي شما کوتاه يا بلند است. توجه به اين موضوع شما را مجبور مي کند به لوسترهاي بلند و چند شاخه برويد ، اگر سقف در مکان مورد نظر بلند باشد. سقف هاي بلند دست شما را در انتخاب لوستر باز مي گذارد. لوسترهاي برنزي با ارتفاع بلند از جمله انتخاب هايي هستند که پيش روي شما قرار دارند.

اما اگر سقف اتاق کوتاه باشد ، لوسترهايي با ارتفاع بلند نامناسب تلقي مي شوند و مشکلاتي را براي حرکت افراد قد بلند ايجاد مي کنند. حتي اگر قد شما بلند نيست ، باز هم اين امکان وجود دارد که اجسام مختلف در چنين شرايطي به سقف برخورد کرده و باعث تصادف شوند. لوسترهاي برنزي سقفي بهترين گزينه ها براي سقف هاي کوتاه هستند.

لوستر را مي توان از مواد مختلفي مانند برنز، فلز تزئين شده ، سنگ ، کريستال و .. تهيه کرد. در نظر داشته باشيد که لوستري که انتخاب مي کنيد با رنگ غالب فضا و دکوراسيون منزل شما همخواني داشته باشد. همچنين سعي کنيد هماهنگي و انسجام خلاقانه اي بين لوسترها و شمع ها و ساير منابع روشنايي خانه ايجاد کنيد.

رنگ لوسترها بايد با رنگ چيدمان ساير لوازم خانگي يکي باشد ، اما از آنجا که لوستر به سرعت به اندازه پرده يا مبلمان تغيير نمي کند، سعي کنيد رنگي را انتخاب کنيد که هميشه شيک و جديد به نظر برسد.

تعيين اندازه مناسب اتاق يا نشيمن يکي از مهمترين عوامل هنگام انتخاب لوستر برنزي است. اگر لوستري کوچکتر از اندازه مناسب انتخاب کنيد ، در فضاي شما گم مي شود و قابل مشاهده نخواهد بود و بودجه شما هدر مي رود و اگر انتخاب شما بيش از حد بزرگ باشد ، رسماً شما را خراب مي کند و زيبايي را از بين مي برد. براي مشاوره در اين رابطه کافي است با فروشگاه برنز نوين ارتباط برقرار نماييد و راهنمايي هاي لازم را براي تهيه لوستر برنزي دريافت نماييد. با اين وجود شما بهترين لوستر برنزي را براي دکوراسيون منزل خود انتخاب خواهيد کرد. به خاطر داشته باشيد که سبک و وزن بصري لوستر در تعيين اندازه مناسب تأثير بسزايي دارد. لوسترهاي با وزن سبک کمي کمي کوچکتر به نظر مي رسند ، در حالي که لوسترهايي با چراغ هاي کوچک (لامپ هاي کوچک) کمي بزرگتر به نظر مي رسند.

انتخاب رنگ لامپ و نورپردازي فضا نيز براي زيباسازي محيط بسيار مهم است. به خاطر داشته باشيد که از لامپ هاي نور خورشيدي و فلورسنت در کنار هم استفاده کنيد تا نور يک رنگ لوستر چشم شما را مختل نکند و رنگ دکوراسيون منزل شما تحت تأثير قرار نگيرد.

مهمترين نکته در رابطه با تهيه لوستر برنزي را مي توان اطمينان از اصل بودن لوستر برنزي دانست. راه هايي براي تشخيص لوستر برنزي اصل وجود دارد، اما ما پيشنهاد مي کنيم از جاهاي معتبر و مطمئن نسبت به تهيه لوستر برنزي خود اقدام نماييد. فروشگاه هاي زيادي لوستر برنزي را عرضه مي نمايند. در اين بين سايت هايي مانند ديجي کالا و باسلام و برنز نوين نيز قرار دارند. فروشگاه برنز نوين با توجه به مزيت هاي بي شماري که دارد مي تواند گزينه مناسبي براي تهيه لوستر برنزي باشد. تضمين اصالت کالا، کيفيت فوق العاده و قيمت مناسب، ارسال به سراسر کشور، تضمين سلامت ارسال از جمله مزيت هاي خوب فروشگاه برنز نوين مي باشد. فروشگاه برنز نوين داراي نماد اعتماد الکترونيکي است و شما مي توانيد با خيال راحت نسبت به تهيه محصولات خود اقدام نماييد. براي برقراري ارتباط با فروشگاه برنز نوين و دريافت اطلاعات بيشتر کافي است در ساعات روز با شماره 09026210810 تماس حاصل فرماييد. براي ديدن کليه محصولات فروشگاه برنز نوين نيز مي توانيد به نشاني اينترنتي به آدرس https://bronzenovin.com مراجعه فرماييد.

 

منبع :

 

https://bronzenovin.tumblr.com/

https://www.pubpub.org/user/milton-burns

https://www.intensedebate.com/people/MiltonBurns3

 

 

برچسب ها: در,خرید,لوستر,برنزی,به,چه,مواردی,دقت,نماییم؟,
[ سه شنبه 28 دی 1400 ] [ 19:35 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

آشنايي با دستگاه مخلوط کن و آسياب برقي

 

آشنايي با دستگاه مخلوط کن و آسياب برقي

مخلوط کن و چرخ برقي وسيله اي است که براي مخلوط کردن مايعات و همچنين آسياب کردن يا آسياب کردن گوشت، سيب زميني، onion، آجيل، برنج، چاشني و غذاهاي سخت استفاده مي شود. توليدکنندگان اين نوع لوازم خانگي گاهي انواع دستگاه هاي جداگانه را به بازار عرضه مي کنند که برخي از آن ها تنها يک کار خاص انجام مي دهند و برخي ديگر مي توانند از لوازم جانبي مختلف براي انجام چندين کار مختلف استفاده کنند.

 

بنابراين براي آشنايي بيشتر شما با ميکسر و چرخ برقي، اجزاي اين وسيله را آورده بوديم تا هنگام خريد بيشتر به جزئيات توجه کنيد.

 

بخش آسياب ماشين

 

بخش آسياب الکتريکي اين دستگاه شامل موارد زير است:

 

پوشش بخش آسياب: اين پوشش مسئول جلوگيري از نشت مواد آسياب شده است. پوشش هاي بخش آسياب اين ماشين مجهز به يک قطعه فشار است که هنگام فشار، موتور آسياب را رانندگي مي کند.

 

تيغه هاي آسياب: تيغه آسياب از دو نيم تيغه تشکيل شده است که تنها يک طرف آن تيز و پيروز است. اين تيغه ها معمولاً از فولاد ضد زنگ ساخته مي شوند.

 

قسمت لاستيکي زير تيغه: اين قسمت کاسه آسياب را روي خود نگه مي دارد و محل دقيق آن در زير تيغه در بدنه ماشين است.

 

بخشي از ميکسر دستگاه

 

قسمت ميکسر اين دستگاه شامل قسمت هاي زير است:

 

پوشش پلاستيکي: اين پوشش همچنين از چلپ چلوپ هاي مواد مخلوط جلوگيري مي کند.

 

تيغه هاي ميکسر: تيغه هاي ميکسر که در وسط مخزن نصب شده اند.

 

بخش آب پرتقال: بخش آب پرتقال دستگاه از اجراي زير تشکيل شده است.

 

پوشش پوششي: اين قسمت بر روي بازوي ميکسر نصب شده و قسمت مياني آن دوار است.

 

مخزن ميکسر: قسمتي از دستگاه است که بر روي دکمه سر موتور و بازوي بلندي که به پوشش پوششي مشغول است نصب شده است. يه دکمه فشار روي دسته هست

 

بخش الکتريکي دستگاه:

 

بخش الکتريکي مخلوط کن الکتريکي و چرخ از قسمت هاي زير تشکيل شده است:

 

موتور ماشين: موتور اکثر ميکسرها و سنگ شکن هاي الکتريکي نوع جهاني است و عملکرد آن حرکت تيغه ها به آسياب يا مخلوط کردن مواد است. سرعت موتور بسته به دستگاه تا حدود ??? دقيقه در دقيقه متفاوت است و سرعت تيغه همان سرعت شفت موتور است. اين دستگاه بايد روشن شود و فوراً براي حدود ? ثانيه براي جلوگيري از سوختگي استفاده شود. با پايين نگه داشتن دکمه قدرت و از سر گيري آن سه ثانيه بعد، دوباره اين کار را انجام مي دهيد تا موتور دستگاه و مانند آن را تحت فشار قرار دهيد.

 

سوئيچ ها: سوئيچ هاي ماشين در مسير جريان الکتريکي قرار مي گيرند و پوشش آسياب را فشار مي دهند، اين سوئيچ ها عمل مي کنند و موتور الکتريکي را براي حرکت تيغه ها شروع مي کنند.

بهترين محصولات سايت بکولند

ظرفشويي بکو - قيمت خريد مشخصات انلاين بکو - وب سايت رسمي بکو

اطو بخار بکو - خريد مشخصات قيمت اتو بخار بکو - وب سايت رسمي بکو

حساب کاربري من - وب سايت رسمي بکو

چاي ساز بکو - خريد مشخصات قيمت چاي ساز بکو - وب سايت رسمي بکو لند

صفحه نخست نمايندگي اصلي لوازم خانگي بکو - وب سايت رسمي بکو

اجاق صفحه توکار پنج شعله مدل 95225SX بکو - قيمت اجاق گاز بکو - بکولند

اجاق گاز بکو - مشخصات قيمت خريد اجاق گاز بکو - وب سايت رسمي بکو

اجاق گاز پنج‌ شعله استيل مدل 15325FX بکو - قيمت اجاق گاز هاي بکو - بکو لند

 

منبع :

 

https://www.pinterest.com/pin/1043920388596781200

https://sites.google.com/view/dionsweet4/home

https://onlineproofing.home.blog/2021/11/13/bekoland/

https://spark.adobe.com/page/qytn1qNzMv5zF/

https://dionsweet4.tumblr.com/

https://myspace.com/dionsweet4

https://www.ted.com/profiles/31466108

https://www.goodreads.com/user/show/142841374-dani-sama

https://en.gravatar.com/dionsweet4

 

 

 

برچسب ها: آشنایی,با,دستگاه,مخلوط,کن,و,آسیاب,برقی,
[ دوشنبه 27 دی 1400 ] [ 17:43 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

درمان عفونت ادراري

درمان عفونت ادراري

درمان عفونت ادراري بستگي به علت آن دارد. پزشک شما مي تواند با استفاده از نتايج آزمايش مورد استفاده براي تأييد تشخيص تعيين کند که کدام ارگانيسم باعث عفونت مي گردد.
در بيشتر موارد ، علت آن باکتري است. عفونتهاي ادراري ناشي از باکتري ها با آنتي بيوتيک درمان مي شوند.
در برخي موارد ، ويروس ها يا قارچ ها علت آن هستند. عفونت ويروسي با داروهايي به نام ضد ويروس ها درمان مي شوند.
عفونتهاي قارچي با داروهايي به نام ضد قارچ درمان مي شوند.

آنتي بيوتيک ها براي عفونت ادراري

شکل آنتي بيوتيک مورد استفاده براي درمان عفونت ادراري باکتريايي معمولاً بستگي به اين دارد که کدام قسمت از دستگاه درگير است. عفونت هاي دستگاه تحتاني معمولاً با آنتي بيوتيک هاي خوراکي قابل درمان هستند. عفونت هاي دستگاه ادراري فوقاني نياز به آنتي بيوتيک هاي داخل وريدي دارند. اين آنتي بيوتيک ها مستقيماً در رگ هاي شما تزريق مي گردند.
گاهي اوقات ، باکتري ها در برابر آنتي بيوتيک ها مقاومت نشان مي دهند. براي کاهش خطر مقاومت به آنتي بيوتيک ، احتمالاً پزشک شما را در کوتاهترين دوره درماني ممکن قرار مي دهد. درمان معمولاً بيش از ? هفته طول نمي کشد.
نتايج حاصل از کشت ادرار شما مي تواند به پزشک شما در انتخاب يک داروي آنتي بيوتيک کمک کند که در برابر انواع باکتري هايي که باعث عفونت شما مي شوند بهتر عمل کند.
درمانهاي غير از آنتي بيوتيک ها براي عفونت هاي عفوني باکتريايي در حال بررسي است. در برخي موارد ، درمان عفونت ادراري بدون آنتي بيوتيک ممکن است يک گزينه براي عفونت هاي باکتريايي با استفاده از شيمي سلول براي تغيير تعامل بين بدن و باکتري ها باشد.

داروهاي خانگي عفونت ادراري

هيچ داروي خانگي که بتواند عفونت ادراري را درمان کند وجود ندارد ، اما برخي از کارها وجود دارد که مي تواند به عملکرد بهتر داروهاي شما کمک کند.
اين داروهاي خانگي براي عفونت هاي ادراري ، مانند نوشيدن آب بيشتر ، ممکن است به بدن شما کمک کند تا عفونت را سريعتر پاک کند.
در حالي که قره قات يک داروي محبوب است ، تحقيقات در مورد تأثير آنها بر عفونت هاي ادراري متفاوت است و مطالعات قطعي بيشتري مورد نياز است.
آب کرن بري پس از شروع عفونت ادراري را درمان نمي کند. با اين حال ، يک ماده شيميايي موجود در قره قات مي تواند از جلوگيري از انواع خاصي از باکتري ها که مي توانند باعث عفونت ادراري باکتريايي به پوشش مثانه شما شوند ، جلوگيري کند. اين ممکن است براي جلوگيري از عفونت هاي مجاري ادراري در آينده مفيد باشد.

علائم عفونت ادراري در مردان

علائم عفونت ادراري دستگاه فوقاني در مردان مشابه علائم زنان است. علائم عفونت ادراري تحتاني در مردان گاهي شامل درد مقعدي مي شود ، علاوه بر علائم مشترکي که هم در مردان و هم در زنان مشترک است.

علائم عفونت ادراري در زنان

زنان مبتلا به عفونت ادراري تحتاني ممکن است درد لگن را تجربه کنند. اين علاوه بر ساير علائم رايج است. علائم عفونت دستگاه فوقاني در مردان و زنان مشابه است.

علائم عفونت ادراري در جمعيت ويژه

نوزادان، نوجوانان و سالخوردگان نيز معمولا مبتلا به عفونت ادراري مي گردند و اغلب به شيوه هاي بسيار متفاوت هستند.
چالش اصلي در نوزادان و سالخوردگان اين است که نشانه هاي کلاسيک و عادي عفونت ادراري اغلب ديده نمي شود يا به علل ديگر به اشتباه منتقل مي شوند.
به ويژه در نوزادان، تنها سرنخ هايي که ممکن است داشته باشند ، يک اضطراب يا گريه مداوم همراه با ادرار مفرط و امتناع از خوردن است. به همين دليل مهم است که هميشه در هر ويزيت و ملاقات با دکتر ، درباره عادات ادراري و مدفوع کودک خود صحبت کنيد.
در مقابل، علائم عفونت ادراري در کودکان نوپا و نوجوانان بيشتر مشخص مي شود و ممکن است شامل ادرار دردناک و مشکل ادراري فوري و بي اختياري در ادرار باشد.
عفونت ادراري در سالمندان معمولا از علائم معمول ساير بزرگسالان برخوردار نيست. اين ممکن است شامل بي اختياري ادرار و اختلال رواني (به علت نفوذ باکتري به سد خوني مغزي ايجاد ميگردد) باشد.
اگر شخص مسن مي باشد، مراقب تغييرات ناگهاني در اخلاق و رفتار و کنترل مثانه، به ويژه اگر همراه با درد کمر ، شکم يا ادرار بدبو است ، باشيد .

عفونت مجاري ادراري درمان نشده

درمان عفونت ادراري مهم است. هرچه زودتر، بهتر. عفونت هاي ادراري درمان نشده هرچه بيشتر گسترش پيدا کنند شديدتر مي شوند. درمان عفونت ادراري معمولاً در دستگاه ادراري تحتاني راحت ترين است. درمان عفونت که به مجاري ادراري فوقاني سرايت مي کند بسيار دشوارتر است و به احتمال زياد در خون شما پخش مي شود و باعث ايجاد سپسيس مي شود. اين يک رويداد تهديد کننده زندگي است. در صورت مشکوک بودن به عفونت ادراري ، در اسرع وقت با پزشک خود تماس بگيريد. يک معاينه ساده و آزمايش ادرار يا خون مي تواند در طولاني مدت شما را از مشکلات زيادي نجات دهد.

عوارض جانبي عفونت ادراري

عوارض عفونت ادراري اغلب به علت عفونت درمان نشده يا تحت درمان است.اين خطر نيز در افراد مبتلا به اختلال کليوي، ديابت يا بيماري هايي که باعث اختلال در سيستم ايمني بدن مي شود (مانند HIV) بالا است.

عوارض عفونت مجاري ادراري

?. عفونت هاي ادراري عود کننده حداقل دو بار در شش ماه يا چهار بار در سال رخ مي دهند، بيشتر در زنان
تنگ شدن مجراي ادرار (سفتي) در مردان مبتلا به عفونت هاي مکرر
?. افزايش خطر ابتلا به زايمان زودرس و کاهش وزن هنگام تولد در دوران بارداري
?. آسيب دائمي کليه
?. سپتيسم يا گَندخوني که نوعي التهاب است که سراسر بدن را فرا مي‌گيرد و به دليل عفونت پيش مي‌آيد

عوارض جانبي عفونت ادراري در کودکان

از آنجايي که عفونت مجاري ادراري در نوزادان اغلب نشانه هاي کلاسيک عفونت ادراري را دارا نمي باشد ، ممکن است تنها زماني رخ دهد که کودک مبتلا به سپتيسم باشد . سپتيسم هميشه يک اورژانس پزشکي است.

اگر کودک شما برخي يا همه علائم زير را دارا مي باشد سريعا به اورژانس مراجعه نماييد :

 • قرمزي چشم و پوست (زردي)
 • تب شديد
 • کاهش تنفس و تنفس نامنظم
 • استفراغ
 • ادرار ابري يا خونين
 • رنگ پريدگي و زردي پوست و حتي گاهي اوقات کبودي پوست (سيانوز)
 • انقباض و برجسته شدن نقطه نرم در پشت سر

منبع :   https://exiryab.com/blog/%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7/%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86/1820/

https://en.gravatar.com/maiasande6
https://www.reddit.com/r/business/comments/qsqsij/%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8/
https://maiasande6.livejournal.com/profile
https://www.behance.net/danisama23
https://www.tripadvisor.com/Profile/danisB5588ER
https://www.openstreetmap.org/user/MaiaSande6
https://www.indiegogo.com/individuals/28058406
https://www.mixcloud.com/MaiaSande6/

منبع :

 

برچسب ها: درمان,عفونت,ادراری,
[ دوشنبه 27 دی 1400 ] [ 15:10 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

تبليغات هوشمند در اروميه

تبليغات هوشمند در اروميه

مقدمه تبليغات هوشمند در اروميه

در جهان سوم اکثر کسب و کارها و بيزينس‌ها به صورت اينترنتي و هوشمند درآمده است. هوشمندي تبليغات به نحوي است که کارفرمايان به راحتي مي‌توانند آگهي‌‌هاي خود را در فضاي اينترنت در دسترس عموم قرار دهند. با توجه به تمايل روزافزون استفاده از گوشي‌هاي هوشمند و اينترنت، بهترين مکان براي تبليغ، فضاي مجازي است. اين مزيت به دليل آن است که کسب و کارهاي سنتي در اين دوره ديگر نمي‌توانند نيازهاي عموم‌ را برطرف سازند. سوال اصلي اينجاست که تبليغات هوشمند در اروميه، چه تاثيري بر روند کسب و کارها خواهد داشت؟ در ادامه با روش‌هاي تبليغات هوشمند آشنا خواهيد شد.

آژانس‌هاي تبليغاتي هوشمند

شرکت‌هاي تبليغاتي هوشمند با به کارگيري خلاقيت‌هاي متفاوت و جذاب در ايجاد و گسترش تبليغات هوشمند، عملکرد رو به رشدي داشته‌اند. در حال حاضر، تبليغات هوشمند در اروميه توسط شرکت‌هاي تبليغاتي نيز انجام مي‌پذيرد. عموم وظايف آژانس‌هاي تبليغاتي هوشمند به شرح زير است:

 • شناسايي و اجراي راه‌حل‌ هوشمند و يکپارچه که نتايجي را براي برند يا خدمات ارائه مي‌دهد.
 • وظيفه‌ي آنها توليد موفق‌ترين و موثرترين پيام بازاريابي است.
 • ايده‌هاي مختلف در جهان را بررسي کرده و بهترين آن را به مشتريان براي عرضه‌ي تبليغات، پيشنهاد مي‌کنند.

بهينه‌سازي سايت جهت تبليغات هوشمند

يکي از مهم‌ترين وظايف آژانس‌هاي تبليغاتي که در زمينه‌ي تبليغات هوشمند در اروميه کار مي‌کنند سئو است. همان‌طور که مي‌بينيد امروزه اکثر خريد مردم به صورت اينترنتي است و از آن بسيار استقبال مي‌شود. پس براي تبليغات هوشمند نياز به وب‌سايت و معرفي براي تبليغ است. اما از نظر شما چه وب‌سايتي قابليت دارد که مدام ديده شود و رتبه‌اش در جستجوي گوگل بالا باشد؟

شايد از خود بپرسيد که سئو يعني چه؟ سئو به معناي بهينه‌سازي موتورهاي جستجو به کار مي‌رود که براي تبليغات هوشمند از آن استفاده مي‌شود. اولين گام براي داشتن وب‌سايتي معتبر و جذاب جهت تبليغات، توليد محتوايي هوشمندانه و به جا است. فراموش نکنيد که محتواهاي زيادي در سايت‌هاي گوگل تاليف مي‌شوند، اما تمام آنها ديده نمي‌شوند. ديده شدن سايت تبليغاتي شما مشروط بر اين است که موتورهاي جستجوگر، سايت شما را معتبر بشناسند.

بالا بردن شانس رويت تبليغات هوشمند شما در گرو بهينه سازي سايت شما است. اگر تمام قواعد در هنگام محتوانويسي و سئوي تبليغات شما به درستي رعايت شود، رتبه اول يا دوم در نتايج گوگل به سايت شما تعلق مي‌گيرد.

ديجيتال مارکتينگ

يکي ديگر از روش‌هاي تبليغات هوشمند، ديجيتال مارکتينگ است. ديجيتال مارکتينگ مفهوم گسترده‌ي بازاريابي ديجيتالي است. امروزه براي تبليغات هوشمند در شهرهاي مختلف از جمله اروميه از ديجيتال مارکتينگ استفاده مي‌شود و افراد متخصص در اين حوزه به خوبي مي‌توانند نقش مهمي در نمايش تبليغات هوشمند ايفا کنند.

عکاسي جهت تبليغات هوشمند

همان‌طور که مي‌دانيد جلوه‌هاي بصري تاثير ويژه‌اي بر روي نگرش مردم در جذب محصولات و آگهي‌ها دارند. آژانس‌هاي تبليغاتي با عکاسي‌هاي خاص و صنعتي از تبليغات و محيط‌هاي کاري در اروميه مي‌توانند جلوه‌ي جذابي در توليد محتوا ايجاد کنند. يک تبليغ هوشمند در فضاي مجازي با عکاسي و يا حتي فيلم‌برداري، تاثير به‌سزايي در ديده شدن تبليغات خواهد داشت.

سخن آخر تبليغات هوشمند در اروميه

امروزه يکي از پربازده‌ترين تبليغ‌ها از نوع تبليغات هوشمند در فضاي مجازي است. با گستردگي و محبوبيت فضاي مجازي و اينترنت در ميان مردم، تبليغات هوشمند بسيار سودآور است. تبليغات هوشمند در اروميه اگر با روش‌هاي ذکرشده در بالا و توسط متخصصان صورت بگيرد، مي‌تواند جذاب‌ترين و بهترين تبليغات در حوزه‌ي پخش آگهي‌ها باشد. شناختن خدمات، بهينه‌سازي سئو و سايت، بهره‌گيري درست از عکس و فيلم مرتبط، ديجيتال مارکتينگ و غيره تاثير به‌سزايي در تبليغات هوشمند در اروميه را دارد. تبليغات هوشمند مانند گذشته کار دشواري نيست، بلکه تنها همکاري کردن با تيم قوي و باسابقه مي‌تواند نقش مهمي در ايجاد و گسترش تبليغات موثر داشته باشد.

 

/

 

[ شنبه 25 دی 1400 ] [ 17:03 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

پوست حساس چيه؟

پوست حساس چيه؟

 

اين پوست است که به سرعت به عوامل خارجي و محرک واکنش نشان مي دهد.

    در سرما يا پس از تماس با آب قرمز مي شود.

    هميشه کشش، سوزش و درد حتي پس از استفاده از کرم هاي مرطوب کننده، و...

 

در صورتي که پوست حساسي داريد به موارد زير توجه کنيد:

 

آب و هواي گرم و حتي آب و هواي خوب و ملايم مي تواند پوست را تحريک کند.

    پس مواظب باش هيچوقت از يه جاي خيلي سرد به يه جاي خيلي گرم نرفتي

    آب اولين عاملي است که پوست را حساس مي کند.

    شستن با آب براي همه انواع پوست مناسب نيست.

    اگر پوست شما پس از شستن دست ها با آب قرمز و تحريک شد، از روش تميز کردن بدون آب استفاده کنيد.

 

مراقبت از پوست حساس

 

استفاده بيش از حد از برخي کرم ها نيز پوست را حساس مي کند.

 

بنابراين براي مدت طولاني از کرم ها يا لايه برهاي ضدآکن قوي استفاده نکنيد.

 

به ياد داشته باشيد که به طور مداوم تغيير کرم نه تنها درد را درمان نمي کند، بلکه تهديدي براي اپيدرم يا خارج از پوست به شمار مي رود. برخي از لوازم آرايشي نيز پوست را حساس مي کنند.بنابراين اگر پوست حساسي داشتيد، عطرها، اسانس ها يا لوازم آرايشي حاوي الکل را از سبد آرايش خود خارج کنيد.اگر پوست حساسي داريد، نسبت به خودتان حساس ن باشيد و بگذاريد پوست روند طبيعي شما را پشت سر بگذاريد، فقط برخي رفتارها را در شما تقويت کنيد:

 

اگر پوست شما به آب حساس است، از پاک کننده هاي شيميايي استفاده نکنيد و براي مرطوب کننده ها و لوبريک ها انتخاب کنيد.شما مي توانيد شير پاک کننده و يا تميز کردن راه حل استفاده کنيد.کرم انتخاب شده بايد مناسب براي نوع پوست شما (چرب، خشک، طبيعي، و غيره) و بيش از همه، صاف باشد.

 

بنابراين از کرم هاي آب معدني که براي پوست حساس هستند استفاده کنيد.به ياد داشته باشيد که اسکراب و ماسک انتخاب شده، حتي اگر شيميايي باشند، بايد ملايم و آرام کننده باشند.اگر پوست حساس شما روغني است، دور سايه هاي خاک رس سبز و برگ نعنا خشک خط قرمز بکشيد!

مشکل پوست حساس بزرگ

 

آنها براي حفظ و تنظيم رطوبت سخت تلاش مي کنند و نمي توانند اين دو کار مهم را به درستي انجام دهند.اين وضعيتي است که مي تواند باعث شعله ور شدن مداوم پوست حساس شود.افرادي که پوست حساسي دارند اغلب از پوست هاي شيميايي مانند رتونوئيدها و اسيد گليکوليک سوء استفاده مي کنند.با اين حال، کارشناسان ادعا مي کنند که کاهش فراواني استفاده از اين محصولات در واقع مشکل شعله ور شدن پوست را کاهش مي دهد.

 

بهترين محصولات ارايشي و پوستي سايت چاپار انلاين

 

ريمل حجم دهنده اوتي مدل Power Lash

پالت سايه چشم ??رنگ فبل

پالت سايه چشم 24 رنگ فبل مدل نوبل

پالت سايه چشم 42 رنگ فبل مدل ميت بيوتي

لنز رنگي شماره 59 مکسي بل کد CL230

لنز رنگي شماره 57 مکسي بل کد CL210

لنز رنگي شماره 46 مکسي بل کد CD240

لنز رنگي شماره 34 مکسي بل کد EP340

 

منبع :

https://cutt.ly/0U68HLv

https://rb.gy/t7hdt2

https://bit.ly/3FNtKsJ

 

 

برچسب ها: پوست,حساس,چیه؟,چاپارانلاین,
[ چهارشنبه 22 دی 1400 ] [ 11:38 ] [ کاووسی فر ]
[ ]