بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخابات مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر

بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخاباتي مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر

بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخابات و با سه دهه فعاليت حرفه اي در امر انتخابات و بنا به رسالتي که احساس مي نمايم  امروز اين مقاله را

براي خبر گذاري تيتر نيوز آماده نموده ايم که به بايدها و نبايدهاي يک مشاور انتخاباتي و بهترين  مشاوران انتخاباتي بپردازيم.  به شدت

معتقدم احاطه کامل به ابعاد پروسه انتخابات  بسيار مهم است بايد اذعان کنم که در سال ?? مهمترين رويداد سياست داخلي، برگزاري انتخابات

يازدهمين دوره مجلس و ميان دوره‌اي مجلس خبرگان رهبري است.

 

بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخابات

 

 


لطفا فيلم بهترين مشاوره انتخاباتي در آپارات https://www.aparat.com/v/WQ6jV مشاهده فرماييد.


بهترين مشاورين انتخابات

بهترين مشاورين انتخاباتي مجلس شوراي اسلامي و شوراي شهر

بهترين مشاورين انتخاباتي

يکي از مهمترين رسالتهاي انتخابات در سال ???? انتخابات سلامت، رقابت، امنيت و مشارکت حداکثري  به

عنوان ارکان اصلي برگزاري انتخابات از سوي وزارت کشور و دولت اقاي دکتر روحاني تبيين شده است. پيش

شرط برگزاري انتخاباتي قانون‌مند وجود مجرياني است که به قانون انتخابات اشراف داشته باشند که اين از

طريق آموزش به فعليت مي‌رسد و اين امر در سطح کل ايران آغاز شده و منابع مالي انتخابات در بودجه سال

?? و در تعامل با سازمان برنامه و بودجه پيش بيني شده است.

 


لطفا مقاله زبان بدن در مذاکره قسمت اول را مطالعه فرماييد.


 

 در مقاله بهترين مشاورين انتخابات نکته بسيار مهم اين است که متصديان برخي مناصب که مشخص هم هست بايد از شش ماه قبل از  انتخابات استعفاي آنان مورد

پذيرش قرار بگيرد. يعني حداکثر تا ?? خرداد ماه فرصت داريم که طبق ليستي که موجود است، افرادي که در آن  ليست هستند و قصد شرکت در انتخابات را

دارند استعفا داده و آن استعفا هم مورد پذيرش قرار گيرد.

 

بهترين مشاورين انتخابات

 

در اين جا يرخي از الزامات براي کانديداهاي محترم را بيان مي نماييم

 

?- اعتقاد و التزام به اسلام

?-التزام به نظام جمهوري اسلامي

?-تابعيت ايراني

?-ابراز وفاداري به قانون اساسي و اصل ولايت فقيه

?- برخورداري از حداقل مدرک کارشناسي ارشد يا معادل آن که ارزش استخدامي داشته باشد

?-نداشتن سو شهرت، سلامت جسمي

?-حداقل ?? و حداکثر هفتاد و پنج سال کامل سن

 

 

برچسب ها: بهترین,مشاورین,انتخابات,
[ پنجشنبه 25 مهر 1398 ] [ 20:35 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

انتخاب هارد مناسب براي دوربين مداربسته

انتخاب هارد مناسب براي دوربين مداربسته

 

 

1.اسيستم مداربسته به چه نوع هارد با چه مشخصاتي نياز دارد؟

بسياري از شما ممکن است فکر کنيد که مي توان از يک هارد ديسک معمولي براي سيستم نظارتي خود استفاده کنيد و فرض کنيد که تمامي هارد ديسک ها از لحاظ کارکردي يکسان بوده و عملکرد مشابهي دارند. اما اين فرض کاملا اشتباه است. هارد ديسک هاي معمولي، نهايتا به مدت 6 روز در هفته و هر روز 8 ساعت کار مي کنند و داراي عملکرد متوسطي هستند.

اين در حالي است که هارد ديسک هايي که متناسب با سيستم هاي مداربسته توليد مي شوند و در دستگاه هاي NVR يا DVR تعبيه مي گردند، داراي يک جزء مرکزي براي ذخيره سازي ديجيتالي ويدئوها هستند که امکان کارکرد 24 ساعته در 7 روز هفته را براي آنها فراهم مي کند. اين هارد ديسک ها بايد به صورت شبانه روزي فعال باشند تا بتوانند شواهد ويدئويي را به صورت زنده ذخيره کنند.

 

 

2. از چه هاردي با چه ظرفيتي براي ضبط تصاوير استفاده کنيم؟

اين مورد به چند عامل متفاوت بستگي دارد که در زير به آنها اشاره مي کنيم:

 

 • فرمت فشرده‌سازي: فرمت فشرده سازي دستگاه DVR هايک ويژن اولين عامل مهم در انتخاب هارد مناسب براي دوربين مداربسته است. امروزه DVR ها از فرمت هاي ذخيره سازي متعددي اعم از H.264 ،H.265 و H.265+ استفاده مي کنند.

 

 • رزولوشن ضبط: همانطور که مي دانيد هرچه رزولوشن تصوير شما بالاتر باشد حجم اطلاعات بيشتر شده  و براي ضبط به هاردي با ظرفيت بالاتر نياز خواهيد داشت.

 

 • حرکت در تصاوير: روش هاي فشرده سازي تصوير هايک ويژن بدين گونه است که در فريم هاي متوالي قسمت هاي تکراري و بدون تغيير را حذف نموده و ظرفيت فيلم ها را به شدت کاهش مي دهند. با توجه به اين موضوع اگر در تصاوير تغييرات سريع و دائمي وجود داشته باشد باعث افزايش حجم فيلم هاي ضبط شده خواهد شد.

 

 • مدت زمان ضبط: هر چه مدت زمان فيلم ضبط شده طولاني تر باشد به همان نسبت ظرفيت بيشتري از هارد اشغال مي شود. با استفاده از قابليت هاي موجود در دوربين هايک ويژن مانند تشخيص حرکت يا Motion Detection مي توان زمان ضبط تصاوير را بدون از دست دادن قسمت هاي حساس و مورد نياز به شدت کاهش داد.

 

 

 

 

3. ويژگي هاي مهم يک هارد ديسک چيست؟

براي انتخاب بهترين هارد دوربين مداربسته بايد به نکاتي پيرامون خصوصيات هارد توجه نمائيد. هارد ديسک ها داراي ويژگي هاي متفاوت و پيچيده اي هستند که در زير به برخي از آنها اشاره مي کنيم:

 

 • ظرفيت:

مهمترين مشخصه يک هارد ديسک ظرفيت آن است. هرچه ظرفيت هارد بيشتر باشد مي تواند مقادير بيشتري از اطلاعات را در خود ذخيره کند. ظرفيت هارد ديسک با واحد ترابايت نشان داده مي شود. تهيه هارد دوربين مداربسته با ظرفيت بالاتر از نياز يک تصميم منطقي است.

 • طول عمر و ماندگاري:

طول عمر يک هارد ديسک رابطه مستقيمي با متريال بکار رفته در ساخت آن اعم از برند هارديسک، جنس صفحات، تکنولوژي ساخت و … دارد. اين خصوصيات تعيين مي کند که تا چه مدت مي توان از هارد ديسک استفاده کرد.

 

 • سرعت چرخش ديسک:

سرعت چرخش يک هارد ديسک نشان دهنده سرعت آن در نوشتن يا خواندن اطلاعات است. هرچه سرعت چرخش ديسک ها بيشتر باشد هارد ديسک هم عملکرد سريعتري خواهد داشت. پيشنهاد مي کنيم هاردديسکي را انتخاب کنيد که سرعت دوران آن بين 5400 تا 7200 دور در دقيقه را داشته باشد.

 • سرعت جستجو:

به سرعت جستجو اطلاعات ذخيره شده در يک بخش خاص سرعت جستجو هارد گفته مي شود که بر حسب ميلي ثانيه بيان مي شود. اطلاعات در بخش هاي مختلف هاردديسک ذخيره مي شود، پيدا کردن اطلاعات و ارتباط بين آنها زمان خاصي دارد.

 1. https://hiktejarat.com/product/dh-hac-hdw1200trqp-a-0280b-s5/
 1. https://hiktejarat.com/product/dvr-204u-f1/
 1. https://hiktejarat.com/product/ds-2ce16h0t-it5f/
 1. https://hiktejarat.com/product/دوربين-مداربسته-دام-تحت-شبکه-تي-وي-تي-td-9544s3/

 

 

 

 

برچسب ها: انتخاب,هارد,مناسب,برای,دوربین,مداربسته,
[ يکشنبه 24 بهمن 1400 ] [ 0:35 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

انتخاب کيسه خواب

انتخاب کيسه خواب

 

در اين مقاله در مورد انتخاب کيسه خواب هر آنچه که بايد در مورد انتخاب و خريد کيسه خواب بدانيد را به شما خواهيم گفت. براي انتخاب کيسه خواب مناسب بايد يک سري اطلاعات اوليه و کلي در مورد کيسه خواب پيدا کنيد. پس از مطالعه اين مقاله، اين اطلاعات را وارد کنيد تا بتوانيد کيسه خواب مناسب خود را انتخاب و خريداري کنيد. .

اگر اهل کوهنوردي يا طبيعت گردي و کمپينگ هستيد، بي شک يکي از لوازم ضروري و ضروري که بايد هميشه در سفرها و برنامه هاي خود به همراه داشته باشيد، کيسه خواب مناسب و ايده آل است. خواب کافي و آرام در طول سفر باعث شادابي و لذت هر چه بيشتر از سفر مي شود و يکي از لوازمي که در اين زمينه بسيار موثر است وجود کيسه خواب مناسب با توجه به شرايط محيطي و دمايي منطقه است. . . و همچنين فصل سفر

به طور کلي، چندين عامل کلي براي انتخاب کيسه خواب وجود دارد. مهمترين چيز دماي کيف است. نوع روکش يا روکش کيسه خواب و در نهايت شکل ظاهري آن به صورت جداگانه بررسي خواهد شد.

https://did.li/J76YH

   https://mub.me/bvsi

 https://llk.dk/s0lvgy

دماي کيسه خواب:

دماي کيسه خواب مهمترين و اساسي ترين نکته در انتخاب کيسه خواب است. برخلاف تصور عموم، کيسه خواب ها گرما توليد نمي کنند. وظيفه کيسه خواب حفظ دماي بدن است. کاربر بايد تحمل دماي بدن خود را در نظر بگيرد. با توجه به مسافرت و شرايط آب و هوايي منطقه بايد کيسه خواب را انتخاب کنيد.

براي مثال نمي توان براي سه فصل طبيعت گردي از کيسه خواب براي کوهنوردي در زمستان و بالعکس استفاده کرد. زيرا کيسه خواب ها داراي عملکرد و محدوده دمايي قابل استفاده متفاوتي هستند و هر کيسه خواب را مي توان در شرايط مناسب استفاده و استفاده کرد.

استانداردهايي براي محاسبه دماي کيسه خواب وجود دارد که يکي از مهم ترين آنها استاندارد EN 13537 مي باشد که به طور کلي طبق اين استانداردها دماي کيسه خواب به سه سطح و اين سه سطح درجه حرارت تقسيم مي شود. بستگي به طبيعت کوه ها، جنگل ها و بيابان ها و ... توسط خود شرکت مقايسه، به دست آمده و ادغام شده است به جدول اطلاعات تمامي کيسه خواب ها. با مشاهده اين پارامترهاي دما، کاربر مي تواند ثبات دماي کيسه خواب را مشاهده کند و راهنماي مناسبي براي کاربر است.

نکته مهم ديگر اين است که زنان نسبت به مردان تحمل کمتري نسبت به سرما دارند، به همين دليل کيسه خواب ها به گونه اي ساخته مي شوند که از وضعيت جسماني زنان قدرداني مي کنند.

دماي راحتي: دماي آسايش در کيسه خواب دماي سالمي است که بدن کاربر متوجه دماي بيرون کيسه خواب يا دماي محيط نمي شود، يعني دما دمايي است که زن معمولاً در آن مي ايستد. شبي آرام و راحت را در کيسه خواب سپري کنيد.

محدوديت: دماي محدود که در کيسه خواب هاي ديگر به آن دماي متقاطع نيز مي گويند، در اين دما فرد احساس سرما يا گرماي محيط مي کند، اما مي تواند خوابي آرام و راحت داشته باشد. در برخي از تعاريف، دماي آستانه دمايي است که در آن مرد مي تواند به مدت 8 ساعت در کيسه خواب راحت بخوابد و با وجود اينکه دماي پايين محيط را احساس مي کند از خواب بيدار نشود.

افراطي: اما دماي شديد که در برخي از کيسه خواب ها به آن درجه خطر نيز مي گويند، در اين دما فرد دماي بيرون را احساس مي کند و بدن در برابر دماي محيط محافظت چنداني ندارد، در تعاريف ديگر درجه حرارت شديد بيشتر است کم يا حداقل. دماي طبيعي بدن يک زن زير شش ساعت خواب شبانه است.

به طور خلاصه، بدن يک فرد مي تواند دو درجه افت فشار را تحمل کند. اما نمي تواند از اين بيشتر شود هيپوترمي زماني اتفاق مي افتد که دماي بدن به 35 درجه سانتيگراد برسد.بدن فرد مي تواند تا 6 ساعت کمترين دما را تحمل کند بدون اينکه دچار هيپوترمي شود. بنابراين در خريد کيسه خواب با اين ويژگي نيازي به توجه به دما نيست.

 

https://www.4shared.com/u/mPiD3qH3/DellaMata5.html

https://www.indiegogo.com/individuals/30077419

https://www.mixcloud.com/DellaMata5/

https://www.liveinternet.ru/stat/xiaomicity.com/

https://unsplash.com/@dellamata5

https://www.evernote.com/shard/s544/sh/6bf59f52-3e17-1aea-c0a6-c5d4d59f7e32/b80a989da629ddb61139981f3f194ffe

https://3dwarehouse.sketchup.com/user/b721d45e-1cb8-4a30-9bd4-8b4824952586/Asha-R

https://giphy.com/channel/DellaMata5

https://www.fanfiction.net/u/15546667/

https://seekingalpha.com/user/57087801/comments

https://www.spreaker.com/user/16703489

https://justpaste.it/435o7

https://www.atlasobscura.com/users/dellamata5

https://disqus.com/by/dellamata5/about/

https://8tracks.com/dellamata5

 

 

 

برچسب ها: انتخاب,کیسه,خواب,
[ جمعه 13 آبان 1401 ] [ 6:51 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد