چه نوع عکسي با چه نوع قاب عکسي تناسب دارد؟

چه نوع عکسي با چه نوع قاب عکسي تناسب دارد؟

يادتان باشد براي عکسهاي خانوادگي و عکس هاي مهم از قابهاي ساده و يکپارچه استفاده کنيد، اين کار به بيننده القا مي کند که  تاثير عکس شما از قاب، ديوار، ميز و تمامي عناصر اطرافش بيشتر است.

بهتر است براي عکس هاي خانوادگي شلوغ با رنگ هاي گرم و تند از قاب با رنگ ملايم و يا خنثي استفاده کنيد و براي عکس هاي خلوت تر و يا عکس هايي با رنگ هاي  سرد و يا خنثي از قاب هايي با رنگ هاي گرم استفاده کنيد. عکس هايي که از نظر اندازه بزرگ تر هستند را عقب تر و مرکز تر و عکس هاي که از نظر اندازه کوچک تر هستند را در اطراف و جلوتر قرار دهيد.

لازمه ي قاب عکس در منزل شما

با پيشرفت تکنولوژي، اکثر افراد عکس هاي خود را داخل لپ تاب، گوشي و … نگه داري مي کنند، حضور عکس با قاب عکس زيبا و مدرن در خانه نعمتي محسوب مي شود.اگر فضاي دنجي در خانه داريد بهتر است با قرار دادن  يک ميز پر از قاب عکس هاي ساده که از نظر شکل و رنگ هماهنگ باشند، يک گالري کوچک خانوادگي ايجاد کنيد. اين فضا جان مي دهد براي قرار دادن عکس نسل هاي مختلفي از خانواده و عکس هايي که شما را به خاطرات شيرين گذشته مي برد. و در آخر ميخواهيم شما رو با نکاتي مهم در انتخاب قابعکس آشنا کنيم.

نکاتي براي انتخاب قاب عکس

  1. لازم نيست براي انطباق عکس با قاب، رنگ هاي خاصي در عکس را ملاک قرار دهيد. به جاي آن، سعي کنيد که تناليته کلي عکس با قاب عکس همخواني داشته باشد.
  2. يک قاب عکس روشن را براي هنرهاي ساده و طبيعي انتخاب کنيد. همچنين در نظر داشته باشيد که قابهاي تيره، مناسب تصاوير رسمي و شيک هستند.
  3. قاب را متناسب با دکوراسيون فعلي اتاق در نظر بگيريد. اين امر، نسبت به هماهنگي عکس و قاب اهميت بيشتري دارد. قاب عکسي را انتخاب کنيد که دکوراسيون فعلي را کامل ميکند.
  4. توجه داشته باشيد که رنگ قابعکس، به رنگ ديوار شباهت نداشته باشد.  در غير اينصورت  اثر هنري نميتواند به طرزي برجسته و ممتاز، خود را نشان دهد.
  5. رنگ غالب تصوير بايد با رنگ قاب تفاوت داشته باشد. در صورت تشابه اين دو، قاب بيشتر از عکس خودنمايي خواهد کرد و تصوير به چشم نخواهد آمد.

 

اميدواريم با ارايه اين مقاله توانسته باشيم نظر رضايت شما را جلب کنيم . و از همه مهم تر اينکه مقاله فوق مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

آندسته از کاربراني که سوالي در ذهنش مانده که در اين مقاله جواب آنرا دريافت نکردن .ميتوانند در قسمت نظرات اين مقاله از کارشناسان خبره  مجموعه بپرسند . تا در حد توانايي پاسخ سوالات کاربران را بدهيم.

راهنماي سايز براي انواع قاب عکس جديد

اولين پارامتري که در مورد بررسي سايز انواع قاب عکس جديد بايد بررسي کنيد اينکه آيا قاب عکس قرار است براي عکس هاي معمولي استفاده شود و يا يک قطعه هنري خاص در آن قرار بگيرد.سايز پهناي پاسپارتو اهميت زيادي دارد و در سايز عکس تاثير مي گذارد در مدل هاي جديد از انواع قاب عکس نياز به رعايت سايز پاسپارتو است و مي بايست نوع پاسپارتو نيز مشخص شود.سايز فريم در واقع همان سايز بيروني قاب عکس بوده و به طور کلي بر اساس موقعيت عکس و پهناي آن ارزيابي مي شود. انتخاب يک فريم با ضخامت ? سانتي متر براي انواع قاب عکس جديد ديده مي شود و اندازه بيروني قاب عکس نيز شامل ?? در ?? است و البته که ضخامت ? سانتي متري نيز وجود دارد که شامل اندازه ?? در ?? خواهد بود. وقتي صحبت از سايز عکس است در واقع همان اندازه فضاي خالي موجود در قاب عکس مدنظر است.

 

عمق فريم از ديگر مواردي است که بايد بررسي کنيد اگر بخواهيد يک قطعه هنري ضخيم را داخل قاب قرار دهيد بايد به عمق فريم دقت کنيد.

 

براي خريد قاب تابلو مي توانيد از سايت اينترنتي قاب نقاشياستفاده کنيد. ابعاد قاب عکس ها بر اساس نياز شما تغيير مي کند. قاب عکس چندتايي جديد با توجه به متريال به کار رفته سنجيده مي شود. شما مي توانيد با سفارش به مرکز قاب سازي قاب نقاشي محصولي با کيفيت خريداري کنيد.

 

آمار خريد قاب عکس خالي و همينطور قاب بزرگ ديواري در چند ماه اخير بسيار بالا است. دقت کنيد که خريد قاب عکس به صورت اينترنتي روشي ارزان، مطمئن و رضايت بخش است.

مرکز فروش عمده قاب عکس در تهران

مرکز فروش عمده قاب عکس در تهران شما ميتوانيد به خريد قاب عکس داشته باشيد در صورتي که مشتري عمده هستيد و قصد خريد قاب عکس در تيراژ بالا هستيد، با ما تماس بگيريد. ما در اسرع وقت در مرکز فروش عمده قاب عکس در تهران، سفارش شما را آماده نموده و با احترام تقديم حضورتان مي نماييم.

ممکن است قاب هاي مد نظر شما، چوبي و يا pvc  باشد. رنگ بندي محصولات توليدي لابراتوار قاب نقاشينيز از چهار رنگ: سفيد، بژ، قهوه اي و مشکي مي باشد. مجموعه لابراتوار قاب نقاشيدو توليدي که (يکي واقع در شرق تهران و ديگري واقع در غرب) مي باشد را مديريت نموده و روزانه براي تهران و شهرستان هاي مختلف ارسال دارد. لازم به ذکر است، براي مشتريان عمده تخفيف 30 درصدي در نظر گرفته مي شود.

براي خريد قاب عکس ساده مي توانيد، به مراکز فروش رفته و قاب مد نظرتان را تهيه نماييد؛ ولي چنانچه جنس با کيفيت و با زيبايي منحصر به فرد مي خواهيد، مي توانيد، در اولين فرصت از نمونه قاب عکس ساده موجود در سايت لابراتوار قاب نقاشيديدن فرماييد و با انتخاب و سفارش هر يک از آن ها، درب منزل تحويل بگيريد. شما مي توانيد با آسودگي خاطر نسبت به جنس و کيفيت و البته هزينه آن خريد خود را انجام دهيد.فروشگاه لابراتوار نور قائم، مرکز فروش قاب عکس در تهران بوده و آماده دريافت سفارش ها و خدمت رساني به شما مشتريان عزيز مي باشد

يکي از بهترين و ايده آل ترين گزينه ها جهت زيبا سازي محيط خانه، استفاده از قاب عکس به عنوان قاب دکوراتيو خواهد بود. گزينه اي شيک و مدرن که مي ‌تواند براي تزيين اتاق هاي مختلف خانه شما مناسب باشد.فروش عمده قاب عکس امروزه آن‌چه افراد را به خريد تشويق مي‌کند کيفيت و مرغوبيت کالا مي‌باشد. مجموعه قاب نقاشي با داشتن سال‌ها سابقه فعاليت در فروش عمده قاب عکس؛ توانسته است مشتريان زيادي را به خود اختصاص دهد.

اين مجموعه با دارا بودن انواع مدل قاب عکس در طرح‌ها و رنگ‌هاي مختلف؛ نظر افراد زيادي را به خود جلب کرده است. طرح‌ قاب عکس‌هاي شيک و فانتزي؛ کلاسيک؛ سنتي؛ سلطنتي؛ مدرن و …. از جمله قاب عکس‌هايي است که در اين عکاسي به فروش مي‌رسد. اين قاب عکس ها با تصاوير فانتزي و جذاب مي توانند قاب مناسبي براي عکس هاي شما باشند. اين نوع قاب ها براي تزيين اتاق کودکان بسيار مناسب است و داراي طرح هاي جذاب و زيبا مي باشد. طرح هاي اين قاب ها معمولا اشکال هندسي خاصي دارد که با هر سبک دکوراسيوني تناسب ندارداين قاب عکس ها با تصاوير فانتزي و جذاب مي توانند قاب مناسبي براي عکس هاي شما باشند. اين نوع قاب ها براي تزيين اتاق کودکان بسيار مناسب است و داراي طرح هاي جذاب و زيبا مي باشد. طرح هاي اين قاب ها معمولا اشکال هندسي خاصي دارد که با هر سبک دکوراسيوني تناسب نداردبراي فروش قاب عکس ساده و چوبي، بايد براي مشتري واضح کنيم که هر نمونه قاب، با هرکيفيتي براي يک تصوير خاص است. همچنين ممکن است که قاب براي تصويري با محتواي کلاسيک بخواهيد که در لابراتوار قاب نقاشيقاب هاي متناسب با عکس مد نظر شما را پيشنهاد مي دهيم.

قيمت قاب کردن عکس

قيمت قاب عکس با توجه به نوع آن فرق داره با توجه به نوع و مدل قاب عکس؛ قيمت قاب کردن عکس نيز متفاوت مي‌باشد. برخي افراد عکس‌هايي را که خود از طريق موبايل يا دوربين عکاسي گرفته‌اند؛ براي چاپ کردن و قرار دادن آن در قاب به عکاسي مراجعه مي‌کنند. برخي افراد با حضور در عکاسي اقدام به گرفتن عکس مي‌کنند. ممکن است عکس به مناسبت ازدواج؛ تولد فرزند؛ شروع مدرسه سال جديد؛ عکس خانوادگي و …. باشد. بنابراين سايز عکس تاثير مستقيمي در انتخاب قاب عکس و قيمت قرار دادن آن در قاب دارد.شما براي قيمت قاب کرد عکس بايد ابتدا به صفحه چاپ عکس ما مراجعه کنيد و هزينه چاپ عکس در بياريد و سپس اقدام به تخمين قاب عکس و چاپ عکس کنيد

راهنماي انتخاب قاب عکس شيک و مدرن

تصاوير و عکس هاي موجود در خانه اعم از مناظر و عکس هاي خانوادگي مي توانند به عنوان يک خاطره در ذهن انسان ثبت شوند. علاوه بر اين مي توانيد تصاوير را در قاب عکس شيک و مدرن نگهداري نماييد. داشتن قاب عکس مدرن و زيبا به حدي مهم است که امروزه کمتر مکان ‌هايي وجود دارند که با وارد شدن به آنجا يک نمونه قاب عکس را نتوانيد مشاهده نماييد. اين قاب عکس ها مي توانند با تصاوير خانوادگي، مناظر طبيعي، اشخاص، کوه، جنگل يا درياها و ساير موارد مزين شوند.

نکات مهم هنگام خريد قاب عکس شيک و مدرن

چنانچه قصد خريد قاب چوبي عکس شيک و مدرن را داريد رعايت نکاتي مي تواند به شما کمک کند تا بهترين گزينه را خريداري نماييد. توجه داشته باشيد که هنگام خريد، شکل قاب عکس را به خوبي بررسي کرده تا متناسب با نياز شما و مکاني که قصد استفاده از آن را داريد باشد. در کنار شکل قاب عکس، جنس محصول را نيز بررسي نماييد. امروزه قاب هاي عکس از چوب، پلاستيک و فلز در کيفيت گوناگون ساخته مي شوند.

 سايز مناسب قاب عکس و رنگ ايده آل آن نيز از ديگر شرايطي است که شما بايد هنگام خريد قاب عکس به آن ها دقت کنيدمرور انواع قاب هاي عکس نشان مي ‌دهد که شما متناسب با نياز خود و سليقه اي که داريد بتوانيد انواع قاب عکس را خريداري نماييد. امروزه قاب هاي عکس در مدل هاي گوناگون و با طرح هاي مختلف در دسترس شما قرار دارند.

خريد قاب عکس شيک

خريد قاب عکس شيک شايد دغدغه هر کسي براي خريد يک محصول، شيک و برازنده بودن آن است، اينکه آيا اين قاب عکس براي محل مد نظر من به درد مي خورد؟ آيا از زيبايي خاص و منحصر بفرد برخوردار است؟ شما براي خريد قاب عکس شيک مي توانيد با همکاران ما در فروشگاه قاب نقاشيمشورت نماييد و از نمونه کارها بازديد نموده و بهترين و شيک ترين نمونه را انتخاب کنيد.

قاب عکس روميزي

قاب عکس‌ روميزي براي محل کار که فضاي کوچک‌تري دارند استفاده مي‌شوند. در مدل‌هاي قاب عکس روميزي مي‌توان حاشيه‌هاي تزئين شده‌ي آينه‌اي را مشاهده کرد که در عين سادگي طرحي جديد و زيباست.قاب‌ عکس روميزي بعنوان يک ايده خلاقانه بعنوان هديه نيز استفاده مي‌شود. خوب ما در اين مجموعه علاوه بر فروش قاب عکس روميزي چاپ عکس رو براي شما فراهم کرديم براي خريد قاب عکس روميزي و ديدن عکس قاب عکس شما ميتوانيد به پيچ اينيستا ما مراجعه کنيد.

 قاب عکس روميزي اين وسيله زيبا از محصولاتي است که ساخت آن راحت است، مي‌توان با يک چيدمان زيبا از گل در حاشيه يک فريم مقوايي و يا چوبي يک قاب عکس با طرح ساده خلق کرد و از آن بعنوان يک هديه استفاده کرد و يا آن را بعنوان يک کاردستي در نظر گرفت. امکان اطلاع از قيمت قاب عکس روميزي سيلور و انواع قاب در سايت ما نگاه کنيدانواع قاب عکس هاي روميزي که براي قرار گرفتن روي ميز خاطره يا ميز کنار تخت و کنسول مي توايند از آن استفاده کنيد.

 توصيه مي شود قبل از چاپ عکس، قاب عکس هاي مناسب را خريداري کنيد و سپس اقدام به چاپ عکس متناسب با قاب موردنظرتان کنيد. بعضي از قاب عکس هاي روميزي فقط در سايزهاي مشخصي قابل سفارش مي باشد.قاب عکس روميزي داراي ابعاد مختلفي هستند تا سايز 30*20 شما ميتوانيد روميزي استفاده کنيد قاب عکس روميزي شامل pvc و چوبي و فلزي هستش

قاب عکس ديواري

قاب عکس ديواري يکي از ساده ترين قاب ها هستش که شما مي توانيد در دکور خانه خودتون استفاده کنيد اين قاب هم روي ديوار و هم روميز ميشه قرار داد ما يکي از مرکز فروش قاب عکس در تهران هستيم و لابراتوار چاپ عکس در نورقائم يکي از بزرگترين فروشگاه قاب عکس ديواري مي باشد و داراي بزرگترين کارگاه قاب عکس  قاب عکس ديواري مي باشد اين قابعکس در رنگ مختلف شامل سفيد و مشکي و قهوه وبژو طلايي موجود هستش اين فريم ها يکي از پرفروش ترين قاب عکس هاي موجود در بازار مي باشد جهت هر گونه سوال براي ما تلگرام و يا واتس آپ پيام بزاريد و يا به صورت حضوري تشريف بياريد . و يا به صفحه ما مراجعه کنيد اصولاً براي خريد قاب عکس ديواري هدف بيشتر اين هستش شما قاب عکس روي ديوار محل کارتون قرار بديديکي همچنين در پاگرد و مسير راه پله هم مي توانيم قاب عکس مورد علاقه مان را قرار دهيم. نصب قاب عکس هاي زيبا در ديوارهاي خانه مي‌تواند به چيدمان و دکوراسيون منزل زيبايي خاصي ببخشد. البته بسته به سليقه مصرف کننده گاهي عکس ها را روي شاسي چاپ کرده و بعضي قاب هاي ساخته شده از گچ?گچبري پيش ساخته? استفاده مي کنند.

فروش انواع قاب عکس دکوراتيو

ما در اين مجموعه فروش انواع قاب عکس دکوراتيو داريم در اين مجموعه علاوه بر چاپ عکس فروش انواع تابلوهاي دکوراتيو و تبديل فيلم هاي قديمي هم نيز انجام ميدمقاب‌ بعنوان يک ايده خلاقانه بعنوان هديه نيز استفاده مي‌شود. خوب ما در اين مجموعه علاوه بر فروش قاب عکس چاپ عکس رو براي شما فراهم کرديم براي خريد قاب عکس و ديدن عکس قاب عکس شما ميتوانيد به پيچ اينيستا ما مراجعه کنيد  قاب  اين وسيله زيبا از محصولاتي است که ساخت آن راحت است، مي‌توان با يک چيدمان زيبا از گل در حاشيه يک فريم مقوايي و يا چوبي يک قاب عکس با طرح ساده خلق کرد و از آن بعنوان يک هديه استفاده کرد و يا آن را بعنوان يک کاردستي در نظر گرفت. امکان اطلاع از قيمت قاب عکس سيلور و انواع قاب در سايت ما نگاه کنيد ما در اين مجموعه علاوه بر چاپ عکس فروش انواع تابلوهاي دکوراتيو و تبديل فيلم هاي قديمي هم نيز انجام ميدم

 

https://www.viki.com/users/laibafinch4_402/about

https://weheartit.com/LaibaFinch4/uploads

https://infogram.com/untitled-chart-1h7j4dvjwqo994n?live

https://slides.com/laibafinch4

https://www.yelp.ca/user_details?userid=MEFXvB14-cbfEXfbq4fZ6w

https://500px.com/p/laibafinch4?view=photos

https://logopond.com/LaibaFinch4/profile/567888/?filter=&page=

https://list.ly/laibafinch4/favorites

 

 

برچسب ها: چه,نوع,عکسی,با,چه,نوع,قاب,عکسی,تناسب,دارد؟,
[ پنجشنبه 5 آبان 1401 ] [ 18:03 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد